Chytání ryb z lodi přináší jiný způsob rybolovu

Rybaření je velice oblíbenou činností, která je mimochodem zajímavá v tom, že je hodně pestrá. Proto můžete svá oblíbená rybářská místa zaměnit za jiná. A ta se nemusí nacházet pouze na břehu řeky nebo rybníka. V dnešní době je hodně populární také chytání ryb z lodi, o čemž Vám více povíme v následujících řádcích.

  • Chytání kaprů
  • Driftování z lodi
  • Lov na plavanou

Loď je ideální místo pro chytání ryb

Chytání ryb z lodi je hodně podobné jako ze břehu. Má ovšem zcela jinou atmosféru. Díky lodi se navíc dostanete do míst, kam ze břehu rozhodně nenahodíte. Pokud jde o větší loď, můžete na ní trávit i dny. Popřípadě si budete dané místo zakrmovat a navracet se na místo činu pro pořádné úlovky.

Chytání ryb z lodi v otázkách a odpovědích

Jestliže se o tomto typu rybolovu chcete dozvědět více přínosných informací, potom se začtěte do níže uvedených řádků. Právě v nich najdete odpovědi na to nejdůležitější týkající se chytání ryb z lodi.

Jak probíhá chytání kaprů z lodi?

Ve své podstatě stejně, jako na souši. Na stojatých vodách tímto způsobem můžete chytat i ostatní druhy ryb od candátů až po sumce.

Jak je to s driftováním na lodi?

Tato technika je využívána především při splavování řek. Obvykle chytáte tak jeden metr nad dnem. Chytat pochopitelně můžete po obou stranách lodi.

Co takhle chytání na lodi na plavenou?

Jde o jednu z nejjednodušších technik, kterou používá většina rybářů na lodích. Rozhodně s ní nebudete mít problém.

Je možné chytat i přívlačí?

Samozřejmě, že ano. Dokonce nemusíte ani kotvit loď a necháte se unášet vodou. Nahazování je vhodné podél břehů, kam byste ze souše nenahodili.

Jaké typy lodí je možné pořídit?

Chytání ryb z loďky nemá pravidla. Když zvolíte pramici, bude Vás to stát asi nejméně. U motorového člunu se zase tolik nenadřete při přesunech na daná místa.