partneři

Cesky Rybarsky SvazModerní rybář

Přihlášení :: Registrace
VELKÁ PŘEDPLATITELSKÁ SOUTĚŽ 2012
Jan Sýkora | Pro předplatitele | Komentáře
 
VELKÁ PŘEDPLATITELSKÁ SOUTĚŽ 2012
 
 
 
VYLOSOVANÝM PŘEDPLATITELŮM    
GRATULUJEME
 
 
 
 
1.
Gebolisz Petr
Karviná
 
cena: rybářský zájezd do Norska pro dvě osoby
 
 
 
2.
Červenka Vojtěch
Frýdlant nad Ostravicí
 
cena: rybářská zájezd k Ebru pro dvě osoby
 
 
 
3.
Veselý Pavel Ing.
Lhota pod Libčany
 
cena: rybářský zájezd do Norska
 
 
 
 
4.
Olšák Alan
Staré Město
 
cena: naviják TICA LISTRA SA 400 H 2 ks
 
 
 
5.
Trávníček Jiří
Praha 8
 
cena: prut bolognese SILSTAR Techno Spec 400 cm - 2 ks
 
 
 
6.
Říha Petr
Nová Paka
 
cena: prut bolognese SILSTAR Techno Spec 400 cm - 2 ks
 
 
 
7.
Šenkýř Zdeněk
Chudobín
 
cena: celosvazová povolenka
 
 
 
 
8.
Jedlička Vladimr
Pardubice
 
cena: celosvazová povolenka
 
 
 
 
9.
Přibyl Dušan
Jindřichův Hradec
 
cena: signalizátor ALBASTAR 8305000 vč. příslušenství - 2 ks
 
 
 
10.
Saňa Roman Mgr.
Litoměřice
 
cena: signalizátor ALBASTAR 8305000 vč. příslušenství - 2 ks
 
 
 
11.
Krištůf Karel
Praha 4
 
cena: signalizátor ALBASTAR 8305000 vč. příslušenství - 2 ks
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12. - 511. místo
cena: retro placatice s logem časopisu Rybářství
 
Zálesíková Naďa
Hodonín 1
Bártl Jiří
Havlíčkův Brod 1
Břuska Alan
Kopřivnice
Michailidis Simon
Stráž pod Ralskem
Géci Michal
Brno 15-Židenice
Koman Petr
Vrchlabí 3
Kuklík Vladimír
Praha 106-Záběhlice
Vašek Ondřej
Borová u Poličky
Kafka Dalibor
Černovice u Tábora
Matulová Veronika
Tuchoměřice
Majerniková Anna
Luhačovice
Hiesbök Lukáš
Hlinsko
Wagner Richard
Černá Voda
Klustová Ingrid
Jablonec nad Nisou 1
Meinhold Milan
Chrudim 1
Hromádko Petr
Borová u Poličky
Kylíšek Martin
Most 1
Horský Marek
Jihlava 1
Husák Jiří
Nové Strašecí
Holáň Jiří
Příbor
Weisegaber Josef
Cholina
Slouka Lubomír
Litovel
Petržela Dušan
Litovel
Navrátil Miroslav
Chudobín
Kosina Vojtěch
Náměšť na Hané
Houb Pavel
Náklo
Gottwald Pavel
Náklo
Crhák Jiří
Litovel
Crhák Pavel
Litovel
Lepič Jiří
Beroun
Velek Daniel
České Budějovice 1
Bureček Pavel
Frýdek-Místek 1
Danihelka Jan
Machov
Šindelářová Andrea
Hudlice
Schovánek Martin
Louny 1
László Jaroslav
Město Albrechtice
Mitas David
Jindřichův Hradec 1
Fajl Petr
Hradec Králové 12
Štěpnička Milan
Břeclav 2
Šprolová Renáta Ing.
Ostravice
Hanzlíková Jitka
Družec
Nováková Dagmar
Karviná 6
Pokorný Miroslav
Kaplice 1
Molavec Michal
Kladno 1
Pavlusová Jana
Zákupy
Suchnová Pavlína
Předín
Brabec Ladislav
Chotěšov
Štěrbová Renata
Dobrá Voda u Hořic
Čejka Aleš
Lípa u Havlíčkova Brodu
Jurkovič Pavel
Milovice
Kolářová Dagmar Mgr.
Beroun 1
Kerplová Eva
Kralupy nad Vltavou 1
Matlochová Danuše
Osek nad Bečvou
Konečný Stanislav
Čejkovice
Čechlovský Libor
Chrast u Chrudimě
Račický Jaromír
Otrokovice 2
Mužík Jiří mladší
Komárov u Hořovic
Škota Vladimír
Skřivany u Nového Bydžova
Peca Petr
Golčův Jeníkov
Fodor Martin
Hrabětice
Fraňková Petra
Stěžery
Paštiková Lenka
Opočno
Skřipský Jiří
Bystřice u Benešova
Svoboda Tomáš
Křenovice u Slavkova
Suchý David
Dobrá Voda u Hořic
Šenfeld Miroslav
Čelákovice
Chour Jiří MUDr.
Chrudim 1
Falcníková Alžběta
Ostrava 19-Kunčice
Tláskalová Iva
Hostinné
Drbalová Lenka
Jindřichův Hradec 1
Cihelková Vilma
Beroun 1
Lexa Petr
Libčany
Dobružský Jan
Chrudim 1
Kopka Jiří
Slavětín u Litovle
Werner Petr
Proboštov u Teplic
Šťástka Jaroslav
Harrachov v Krkonoších
Vomlel Radek
Lázně Bohdaneč
Šuba Miroslav
Čepí
Šebek Vladimír
Lázně Bohdaneč
Stanik Petr
Pardubice
Lavrovič Michal
Pardubice
Kudrna Petr
St.Hradiště
Hanuš Luděk
Pardubice
Tuček Roman
Ostrava 30
Pavel Miroslav
Mníšek pod Brdy
Kostka Antonín
HROZNĚTÍN
Raška Karel
PLZEŇ
Vaníček Pavel
MIROŠOV
Remeš Karel
LÍŠŤANY
Pavlík Josef
Borová u Poličky
Janíček Petr
Ruda nad Moravou
Hasprun František
Mašťov
Kubošová Dana
Frýdlant nad Ostravicí
Festa Radek
Mělník 1
Longauer Dušan
Čermná nad Orlicí
Šindler Martin
Libomyšl
Tomeš Vlastimil
Brno 37
Pravda Lumír
Melč
Jurnečka Jan
Dolní Kounice
Patřičný Jiří
Staré Hradiště
Barták Pavel
Jihlava 3
Kárník Jiří Ing.
Bruntál 1
Osouch Antonín
Rudolfov
Matějíček František
Zhoř u Jihlavy
Kulíšek Štefan
Katusice
Gerlich Oldřich
Ostrava 30-Zábřeh
Špaček Pavel
Dolní Břežany
Stárek Karel
Bernartice u Trutnova
Borl Jan
Klášterec nad Ohří 1
Ježek Václav
Horšovský Týn
Janíček Radim
Píšť
Rosol Stanislav
NOVÁ ŘÍŠE
Šimek Jan
Brno 28
Havel Ladislav
Ledeč nad Sázavou
Jarčič Myron
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav 1
Kujal Radek
Nové Veselí
Vacura Antonín
Strašice
Urbanová Iva
Javorník u Jeseníku
Filip Rudolf
Frýdlant nad Ostravicí
Schoř Václav
Roudnice nad Labem
Rezek Jiří
Kostelec nad Labem
Císař Bohumír
Pelhřimov 1
Vážan Zdeněk
Olbramovice u Moravského Krumlova
Pasz Martin Ing.
Dětmarovice
Broda Petr
Karviná 6
Tůma Jiří
Hluboká nad Vltavou
Šimák František
Libice nad Cidlinou
Šumberová Kateřina
Hrušky
Nevřala Michal
Krnov 1
Zelenka Petr ml.
Čistá u Mladé Boleslavě
Radosta Jan
Křeč
Borovský Jiří
Brno 28
Beránek Roman
Dolní Kounice
Meravý Martin
Nymburk 2
Handlová Dana
Lísek u Bystřice nad Pernštejnem
Mrázová Jiřina
Chropyně
Michalčák Kamil
Moravská Třebová 1
Maluchová Šárka
Krmelín
Kameníková Gorana
Veverská Bítýška
Procházka Ivo
Brno 19
Blatanová Lucie
Olbramovice u Moravského Krumlova
Zapletalová Blanka Ing.
Děhylov
Jakubíček Miroslav
Čejč
Novák Petr
Česká Lípa 1
Vintrlíková Nikola
Křepice u Hustopečí
Šamonil Jan
Kadaň 1
Kopřiva Michal Ing.
Litoměřice 1
Balak Josef
Kněžmost-Branzez
Radil Josef
Chotětov
Veselý Václav
Kašperské Hory
Riese Tomáš
Tisá
Haráková Konečná Kateřina
Ivančice
Skalová Marcela
Čížkov u Blovic
Přiklopilová Eva
Hradec Králové 7
Sváda Josef
Budyně nad Ohří
Šotkovský Michal
Ostrava 2
Škarydová Jana
Česká Bělá
Vlková Michaela
Mladá Boleslav 1
Lövy Pavel
Jistebník
Pstruhový ráj, s.r.o.
Bohdaneč u Zbraslavic
Blahutová Jana
Hukvaldy
Fiala Adam
Chrudim 4
Klímová Alena
Malšice
Vaculík Jaromír
Čejkovice
Bíma Petr
Hostomice pod Brdy
Dohnalová Zuzana
Bílovice u Uherského Hradiště
Suchý David
Dobrá Voda u Hořic
Šaštinský Daniel
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1
Pelc Jiří
Lednice na Moravě
Šebek Martin
Hostomice pod Brdy
Koláček Bohumil
Lipník nad Bečvou
Grieger Mikuláš
Lipník nad Bečvou
Baťka Zdeněk
Milotice u Kyjova
Bieniek Josef
Ostrava-Poruba
Horna Milan
Bruntál
Drozd Zbyněk
Červený Kostelec
Jelínek Radovan
Ostrov nad Ohří
Groman Tomáš
Litoměřice 1
Pavlů Vladko
Ostrava-Zábřeh
Řáda František
Lány
Piták Radek
Klatovy 1
Priehoda Josef
Litoměřice 1
Houzar Miroslav
Dubňany
Bína Jiří
Kutná Hora 1
Berka Jaroslav
Harrachov v Krkonoších
Bubeníček Karel
Dolní Bukovsko
Kopecký Vladimír
Jaroměř 1
Hrubý Jan
Kraslice
Hubinger Jan
Bavorov
Verner Oldřich
Kravaře u České Lípy
Králík Jaroslav
Hostomice pod Brdy
Baranik Miroslav
Havraň
Konopásek Ladislav
Bakov nad Jizerou
Janošec Radek
Ostravice
Bora Libor
Ostrava-Radvanice
Družbík Josef
Otrokovice 2
Gyén Juraj
Kunvald v Čechách
Čada Radek
Hostouň u Horšovského Týna
Fabián Jaroslav
Chlumčany u Přeštic
Eger Josef
Lišov u Českých Budějovic
Ptáček Jaroslav
Milevsko 1
Dušková Alena
Litoměřice 1
Hlavanič Jiří
Krupka 3
Kasalová Petra
Kostelec nad Černými Lesy
Jirátová Markéta
Jinočany
Vinklerová Petra
Chropyně
Valečková Eva Ing.
Ostrava 8-Poruba
Hrušková Vladimíra
Blatná
Seriš Jaroslav
Karviná 6
Vašková Barbora Mgr.
Bystřice nad Pernštejnem
Klinkovská Táňa
Bílovec 1
Bednář Bořivoj
Čejč
Meryová Barbora
Doksy
Hladík Miroslav
Praha 47-Podolí
Sedláčková Petra
Brno 25
Vančura Jaroslav
Čáslav
Pešková Lenka
Chotěboř
Řehová Martina Mgr.
Dobrá
Hurdes Jaroslav Ing.
Ostrava 8
Černohorská Božena
Opatovice nad Labem-Čeperka
Michálek Tomáš
Ostrava 28
Littmannová Šárka
Kostelec nad Černými Lesy
Ledererová Šárka
Brno 14
Fanta Jan
Liberec 10
Chuchla Roman
Český Brod
Arientová Zdenka DiS.
Hostinné
Póčová Petra
Brno 13
Zich Josef
Kopidlno
Crlová Zuzana
Ostrožská Nová Ves
Kouřilová Ludmila
Nový Jičín 1
Wiedemann Martin
Bílina 1
Kračmar Jaroslav
Městec Králové
Kondrát Dalibor
Ostrava 30-Zábřeh
Šulová Romana
Líšťany
Tácha Zdeněk
České Budějovice 7
Svobodová Eva
Opava 6
Mičková Miroslava
Otrokovice 2
Mudrová Michaela
Kaznějov
Novotný Tomáš
Chotoviny
Dekanová Michaela
Brno 13
Rod Zdeněk
Brno 21
Pospíšil Radek
Nový Malín
Hons Karel
Mimoň
Baier Petr
Mimoň
Rydoško Rudolf
Kadaň
Hejda Josef
Klášterec nad Ohří
Haba Pavel
Klášterec nad Ohří
Boguský Milan
Klášterec nad Ohří
Vašek Martin
Chropyně
Petrskovský Viktor Mgr.
Nový Jičín 1
Kocourek Lukáš
Dobříš
Kváš Václav
Humpolec
Jaroš Petr
Humpolec
Verner Josef
Doksy
Tomsa Lukáš
Čistá U Mladé Boleslavi
Neuman Tomáš
Čistá U Mladé Boleslavi
Suchý Jiří
Brno 2
Lorenc Dušan
Černá v Pošumaví
Polický Tomáš
Brno 28
Soukup Jaroslav
Modlany
Wolfschutz Karel
Brno 23
Šebesta Vilém
Český Brod
Pokluda Tomáš
Frýdek-Místek 1
Brych Tadeáš
KARVINÁ-FRYŠTÁT
Melzer Jaroslav
Liberec 6
Luňák Luboš
Katusice
Kosprt Jan
Kostelec nad Černými Lesy
Cuper René
Měřín
Malý Vladimír
Cheb
Minks Jaroslav Ing.
Hustopeče u Brna
Šetek Petr
Humpolec
Verner Miroslav
Mratín
Thiele Petr
Jablonec nad Nisou 1
Stejskal Pavel
Most 1
Jelínek Petr
Horšovský Týn
Bečvář David Mgr.
Bzová u Hořovic
Štrubl Vlastimil
Brno 41
Vančura Jaroslav
Čáslav
Tomášů Zdeněk RSM
Most 1
Duffek Václav
Chotěšov
Hlava Rostislav
Krásná Lípa u Rumburka
Bělohoubek Libor
Beroun 1
Mulač Miloš
Mýto v Čechách
Tomanec Jaromír
Most 1
Peml Karel
Borovany
Mariánek Jiří
Chrudim 5
Mazanec Ladislav
Fulnek 1
Pekárek Stanislav
LOUNY
Mühlpait Ladislav
Chrudim 1
Ledvinka Dušan
Čistá u Rakovníka
Nový Jaroslav
Chotěboř
Müller Petr
Nezvěstice
Šnobl František
Čistá u Rakovníka
Jarkovský Jiří
Hradec Králové 9
Krůta Jiří
Beroun 1
Kamody Jaroslav
Ostrava 30-Jih
Popelka Bohuslav
Dobruška
Černý Milan
Brno 28-Líšeň
Adamec Milan
Humpolec
Černý Jaroslav
Modrá u Děčína
Kouřil Milan
Křivoklát
Zub Petr
České Budějovice 11
Prejza David
Byšice-Čečelice
Hana Karel
Nová Bystřice
Mikolášek Karel Ing.
Litoměřice 1
Minář Jaroslav
Čistá u Litomyšle
Hlubučková Andrea
Stráž nad Nisou
Holub Radek
Beroun 1
Machala Petr
Litovel
Prchal Vladimír
Obrnice
Příhoda Jiří
Kunvald v Čechách
Tomandl Zdeněk MVDr.
Horšovský Týn
Šimon Jiří
Liberec 25
Valach Milan
Jinočany
Mach Miroslav
Čelákovice
Bernat Miroslav
Lhota pod Libčany
Hýsek Jiří
Staré Hradiště u Pardubic
Zikán Josef
Beroun 3
Viktorin Leoš
Česká Třebová 2
Machala Karel
Bučovice
Chlubna Bohumil
Fryšava pod Žákovou horou
Maděránek Karel
Střelice u Brna
Samec Jiří
Orlová 4
Sláma Milan
Brno
Syrový Radek
Kosmonosy
Klabík Vítězslav
Brno 17
Vidner Miroslav
Horoměřice
Žák Josef
Dobšice
Zíka Václav
Protivín
Walter Ladislav Ing.
Horšovský Týn
Ševce Jan
Nýrsko
Strnad Karel
Hostinné
Souček František Penzion pro seniory
Beroun 6
Pařízek Josef
Černá Hora
Musil Jiří
Kunvald v Čechách
Jindřich Jindra
Hlásná Třebáň
Dubš Roman
Pohořelice
Bureš Josef
LÍŠNÁ
Chytil Marcel
Cholina
Střelský Josef
Kobylí na Moravě
Opat Miroslav
Krupá
Stebel  Vladislav
Třinec 1
Kuzma Jiří
Most 1
Kalinič Miroslav
Javorník u Jeseníku
Sedlák Jaroslav Mgr.
Lipník nad Bečvou
Dubský Jaroslav
Kadaň
Leskovjan Karel
Karolinka
Novotný Petr
Otrokovice 2
Mocek Rudolf
Lešná
Kovařík Petr
Nový Hrozenkov
Pfeffer Libor
Karviná 1-Louky
Hájek Václav
Strakonice 1
Babišová Monika
Prštice u Brna
Tkáčik Milan
Karviná
Nový Marek
Holýšov
Zenkerová Milena
Beroun 1
Komárek Josef
Černá Voda
Vavrečka Zdeněk
Nový Jičín
Plíva Antonín
Nový Jičín
Paviska Petr
Kopřivnice
Loučka Pavel
Nový Jičín
Janák Jiří
Nový Jičín
Halašta Rostislav
Nový Jičín
David Miloslav
Nový Jičín
Bražinová Ilona Mgr.
Nový Jičín 1
Konečný Tomáš
Městec Králové
Mironovič Jiří
Město Albrechtice
László Jaroslav
Město Albrechtice
Jurčík Daniel
Město Albrechtice
Rücker Robert
Dvůr Králové nad Labem
Truhlář Vlastimil
Chrudim 2
Peňáz Radek
Brno
Kudrnová Dagmar
Chrudim
Hegenbart Vlastimil
Chrudim 3
Jeřicha Miroslav Ing.
Most
Zemanová Hedvika
Brno 13
Fuchs Vlastimil
Městec Králové-Záhornice
Bugáňová Eva
Brno 2
Růžičková Iveta
Třinec 1
Wágner Pavel
Horní Jiřetín
Kučera Petr
Louny 1
Mejzlík Jaroslav
Brno 28
Pokorný Petr
Beroun 2
Závodný René
Krnov 1
Klimeš Bohumír
Brno 43
Vala Michal
Hrotovice
Schober Robert
Krnov 1
Krišťan Jan
Nový Bydžov
Navrátil Aleš
Brno 28
Roubal Josef
Broumov 5
Dobrovolný Michal Ing.
Jemnice
Mašek Vladimír
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav 1
Benda Jiří
Nezvěstice
Pastyřík Miroslav
Libochovice
Waloczek Roman
Horní Suchá
Šaldo František Ing.
Kostelec nad Černými Lesy
Němec Pavel
Bílovec 1
Šebek Josef
Most
Strnad Michal
Most
Prokš Petr
Most
Neumann Karel
Most
Machač David
Most
Macal František
Havraň
Kastlová Petra
Havraň
Kasl Jaroslav
Most
Janoušek Václav
Most
Ferkl Jan
Most
Borl Josef
Most
Barák Martin
Most
Benda Jiří
Louny 1
Kopin Václav
Ostravice
Rožnovský Lukáš
Jaroměř 1
Hrabák Pavel
Mýto v Čechách
Kavalová Pavla
Mělník 1
Fajkoš Alfréd Ing.
Ostrov nad Ohří
Schejbal Evžen
Chroustovice
Zimandl Libor
Litoměřice 1
Čajan Jan
Katusice
Pešek Michal
Čistá u Rakovníka
Zalewski Miroslav
Bohumín
Kolomazník Vladimír
Bohumín
Heiser Petr
Bohumín
Caniga Petr
Otrokovice 2
Mráček Pavel
Cheznovice
Menda Josef
Most 1
Pospíchal Pavel
DOKSANY
Prauzek Petr
Ostrava 30-Zábřeh
Sedlák Radek Ing.
Nepomuk 1
Terčová Miluše
Klatovy 1
Hrůza Pavel Ing.
Humpolec
Netušil Josef
Mimoň
Vavřička Jiří
Březnice
Schneider Petr
Litovel
Bena Marcel
Ostravice
Konečný Luboš
BOHUŠOVICE NAD OHŘÍ
Horský Jan
Horšovský Týn
Meier Jiří
Mirošov 1
Mareš Milan
Bečváry
Mikšík Luděk
Ostrava 30-Hrabůvka
Salač Michal
Jílové u Děčína
Polák Martin
Kostelec nad Černými Lesy
Zajíček Radim
Dobrá
Kramný Jan
Opava 9
Andrš Miroslav
Kravaře u České Lípy
Boušková Ludmila
Hejnice
Kubásek Miroslav
Brno 3
Hradecký Pavel
Bernartice
Sobek Roman
Bystřice pod Hostýnem 1
Krätzer Petr
Chotoviny
Bakule Matouš
Hořovice
Křivanec Vojtěch
Kašperské Hory
Klečka Petr
Liptaň
Pospíšil Jaroslav
Braňany
Schwarz Rudolf Ing.
Katovice
Rek Michal
Kunvald v Čechách
Simr Marek
Most 1
Přesličková Magda
Dobřichovice
Budaj Ladislav
Mimoň
Frodl David
Brno 23
Polák Martin
Kostelec nad Černými Lesy
Stehlíková Helena
Fryšava pod Žákovou horou
Linhart Libor
Nový Jičín 1-Loučka
Ševčík Zdeněk
KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
Tomáš Karel
Čistá u Mladé Boleslavě
Kyselka Luboš
Kravaře u České Lípy
Uhlíř Jan
Černčice
Propílek Michal
Broumov 1
Kahoun Jiří
Jílové u Prahy
Binko Jan
Nový Bor
Kroupa Sávo
Ostrava 30-Hrabůvka
Piskač Zdeněk
Olbramovice
Němeček Lukáš
Beroun 1
Staněk Jiří
Broumov 5
Pavlík Jiří
Ostrava 30-Hrabůvka
Uher Josef
Lhota pod Libčany
Sýkora Jiří
Mirošov 1
Melich Jiří
BAKOV NAD JIZEROU
Dušek Jiří
KUNVALD
Bolek Zdeněk
Ostrava 9
Doubek Martin
Osová Bítýška
Roudenský Josef
Košťany u Teplic
Velička Miroslav
Ostravice
Macura Jan
Chrudim II.
Fiala Jaroslav
Klatovy 1
Němeček Petr
Dobřichovice
Zálesíková Naďa
Hodonín 1
Němec Miloslav
Nezvěstice
Konečný Josef
Ostrava
Šindler Vít
Nový Jičín 1
Linhartová Gabriela
Chotěšov
Kmosek Jaroslav
Čistá u Litomyšle
Babka Jiří
Hostouň u Horšovského Týna
Ečerová Lenka
Beroun 1
Pšád Pavel
DOLNÍ BŘEŽANY - LHOTA
Skotal Jan
Brno 28
Voltr Emil
Dvůr Králové nad Labem 1
Graňák Miroslav
Dešná u Dačic
Vybíral Jiří
Olbramovice u Moravského Krumlova
Grůza Zdeněk
BRNO
Jonáš Roman
Chyňava
Pešek Jan
Netolice

 

Komentáře

Přidat komentář: