partneři

Cesky Rybarsky SvazModerní rybář

Přihlášení :: Registrace
VELKÁ PŘEDPLATITELSKÁ SOUTĚŽ 2014
Jan Sýkora | Pro předplatitele | Komentáře

 

 
+ 2.000x praktická fleecová šála s logem časopisu Rybářství  
Pecková Hana Praha 7
Hendrych Antonín Chrudim 1
Kareš Milan Neumětely
Vávra Jiří Chomutice u Hořic v Podkrkonoší
Kruliš Zdeněk Svojšice u Kolína
Korecký Emil Pletený Újezd
Kubový Vladimír Dymokury
Hofrichtr Bohumil Starý Plzenec
Hrabačka Jaroslav Plzeň
Kala Petr Vavřinec
Kališ Jan Brno
Kosík Pavel Plaveč
Haška J Nemojany
Kupčák Pavel Hustopeče
Morong Josef Bor
Novák Lukáš Praha 8
Kouřilová Hana Ing. Kladno 1-Dubí
Soušek Jiří BDENĚVES
Valoušek Jiří BŘEZOVÁ
Kučera Josef PLASY
Bešta Jan MĚSTO TOUŠKOV
Koudele Koude MĚSTO TOUŠKOV
Boťa Jiří PLZEŇ
Paděra Pader PILNÍKOV
Schmied Radomír OTNICE
Zeman Jan Hostinné
Vrabec Boh SVITAVY
Žabka Petr NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Rychtařík Radomír LUŽE
Křepelka Lubomír KOJETÍN
Hrbotický Petr ŽDÁNICE
Přibyl Petr Římov
Vít Zdeněk Náchod 1
Ekrt Petr ČESKÁ LÍPA
Dolejší Jiří Švihov
Trnavský Petr Březno u Chomutova
Palatinus Anton Jičín 1
Rapant Josef Šumice
Zbořil Karel ŽELEZNICE
Novák Břetislav STRÁŽ POD RALSKEM
Svoboda Jiří DOBRUŠKA
Skoumal Martin DOLNÍ ROŽÍNKA
Sedláček Radomil Praha 114-Křeslice
Nitsche Martin NOVÁ PAKA
Musil Jan BUDÍŠKOVICE
Krohan Karel Kryry
Kettner Jan SLAVONICE
Frencl Pavel ZÁBOŘÍ NAD LABEM
Čihák Zdeněk NÝRSKO
Buřval Jiří KUTNÁ HORA
Bártek Vlastimil KAROLINKA
Čech Vladimír SVOBODNÉ HEŘMANICE
Špaček Drahomír Hradec Králové 11
Švaříček Libor Brno 41
Urbánek Rudolf Uherčice u Hustopečí
Vokáčová Lenka Česká Lípa
Kučerová Hana Mnichovo Hradiště
Pácal František Žamberk
Žemla Jiří Stehelčeves
Hanzl Vítězslav Brno-Líšeň
Koniuch Rostislav Karviná-Ráj
Horák Stanislav Třebechovice pod Orebem
Davídek Miloslav Praha 9
Dvořák Radomír Březnice
Faitová Eva Dolní Dobrouč
Janáček Josef KOPIDLNO
Milichovský Miroslav HAVLÍČKŮV BROD
Zelnický Zoltán TURNOV
Šlechtický Zdeněk BRNO
Šírek Pavel Brno 28
Cihlář Michal PŘEPYCHY
Hájek Václav Luštěnice
Pěnkava Jan Radnice u Rokycan
Kafka Jiří Hostomice pod Brdy-Vižina
Vágner Vladimír Ústí nad Labem 1
Pelíšek Václav Příbram 5
Barák Pavel Luka nad Jihlavou
Hořínek Josef ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Koschant Pavel KAPLICE
Herodes Jiří DĚČÍN
Šír Josef KOSTELEC NAD ORLICÍ
Zikmund Jaroslav NÍŽKOV
Záboj Pavel Rozhrání 4
Viola Josef PŘEROV
Unzeitig Zdeněk ADAMOV
Šotola Radek LITOVEL
Svozil Cyril VELKÉ PAVLOVICE
Stieber Jaroslav ŠUMPERK
Srba Josef LIBČICE NAD VLTAVOU
Sklář Michael MUKAŘOV
Nový Jindřich MĚLNÍK
Michalička Bohuslav RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Macák Josef Kralupy nad Vltavou 1
Kaše Pavel Unhošť-Velké Přítočno
Kapounek Jan Tlučná
Havránek Jiří Liberec 1
Bambula Václav MOST
Jechort Antonín Ing. OBOŘIŠTĚ
Ženíšek Jiří Pacov
Kadlec Jaroslav ml. Klatovy 1
Šefčík Jaroslav Mělník 1
Kovařík Jiří Bystřice nad Pernštejnem
Drahňovský Ladislav Jevany
Jelínek Zdeněk Nová Včelnice
Doležal Milan Uhřínov
Hruška Vratislav Dobruška
Jedlička Roman Brno-Kohoutovice
Kučera Miroslav Štěnovice
Zelinka Bořivoj KŘETÍN
Tůmová Alexandra ČESKÉ BUDĚJOVICE
Bernard Jindřich PILNÍKOV
Ryšavý Václav Klatovy 1
Ševčík Zbyněk Blansko 1
Matějíček Bohumil Jihlava 1
Distl Miroslav Úvaly
Ondruška František Tršice
Černý Ladislav PODĚBRADY
Bajer Martin VEJPRTY
Záveský František ZLIV
Záruba Oldřich Chomutov 4
Záhora Rudolf Kostelec nad Černými Lesy
Vožechová Marie Chotíkov
Volavka Jaroslav HORNÍ VES
Šlesinger Bohumír KOLÍN
Škopek Václav VIMPERK
Škoda Jaroslav VRCHLABÍ
Šitina Josef Náchod 1
Krejčík Jan Nový Knín
Šístek J BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESL
Simon Jan ČESKÉ MEZIŘÍČÍ
Šimáně Josef BOBNICE
Simák František Únanov
Šidlová Marie TŘEBÍČ
Ševčíková Jarmila PRAHA
Ševčík Josef LEDNICE
Šesták František RUDOLFOV
Šaman Jaromír ŽELIV
Svobodová Dana DOLNÍ BOJANOVICE
Svoboda Julius KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ
Svašková Jiřina SENOHRABY
Sustáček Václav ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Suchochleb Miroslav CHLUMEC NAD CIDLINOU
Stutz František PODBOŘANY
Struna Václav BLEŠNO
Stritzl Rudolf HUSTOPEČE
Sochor Josef JENIŠOVICE
Smrž Stanislav TÁBOR
Prchal J LETOVICE
Pokorný Libor JIHLAVA
Pokorný Josef PRAHA 4
Pokorný Jan Horoměřice
Pohanič Jan Oloví
Podevet Otto HOŘICE
Plzák Jaroslav PEČKY
Plíštil Wolfgang Chomutov 4
Pípal Vladimír BRNO
Petýrek Vladislav DĚTKOVICE
Petřík Miroslav Jíloviště
Pešta Ladislav RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ
Pešl Jiří Sokolov 1
Peš Bohumil RAKVICE
Pergl Václav ZDICE
Pekárek Martin JAROSLAVICE
Pazderník Oldřich RNDr. Strakonice 1
Pavlíček Karel LEDEČ NAD SÁZAVOU
Paur Petr ZDICE
Paulík Jan ÚSTÍ NAD LABEM
Matějka Josef BOHUMILICE
Matal Karel Černá Hora
Mašl Roman Lhenice
Mašková Miluše PRAHA
Mašita Vladislav POLEVSKO
Mašek Karel DOBŘÍŠ
Másilko Jaromír Habartov-Kluč
Martinec Ladislav LANŠKROUN
Mareš Jiří CHOTĚBOŘ
Marek František VLAŠIM
Malíková E SEMILY
Lezik Libor RYCHNOVEK
Letáček František PARDUBICE
Leimann Jiří PRAHA
Ledvinka Jaroslav HAVLÍČKŮV BROD
Lavický Bohumil TŘEBÍČ
Lauš Antonín ŽELEZNÝ BROD
Lamr Josef TIŠNOV
Kurivial Petr VNOROVY
Kunt Zdeněk Luštěnice
Kubát Miloslav Bdeněves
Kšána Karel DOBŘÍŠ
Kříž Zdeněk PRAHA
Kříž Jaroslav PŘEŠTICE
Krycner Petr Žabovřesky nad Ohří
Kratochvíl Martin SADSKÁ
Krátký Ladislav CHLUM U TŘEBONĚ
Kozelka Jiří ROKYCANY
Kovář František JABLONNÉ NAD ORLICÍ
Kováč Alexandr PEČKY
Koukal Pavel STŘÍTEŽ
Čejka Miloslav Louny 1
Káňa Miroslav VARNSDORF
Kameš František HUMPOLEC
Kalina Jaroslav ŠLUKNOV
Kalfeřt Jaroslav MLADÁ BOLESLAV
Kadlec Pavel KRÁSNÝ DVŮR
Chumelová Dagmar IVANOVICE NA HANÉ
Choc Jiří KRÁLŮV DVŮR
Chlouba Lubomír Černčice
Chládek Ladislav JABLONEC NAD NISOU
Chavcová Naděžda
Hummelová Jana NOVÁ BYSTŘICE
Huková Růžena KOUNICE
Havel Miloš Provodín
Hanzl Václav BAVOROV
Hanzl Jiří Hradec Králové 8
Hanuš Věroslav Vrchlabí 1
Halada Josef Kdyně
Hajtingr Oldřich ZÁHOŘÍ
Hajšman Vojtěch Štěnovice
Hadraba Luboš HARTVÍKOVICE
Eichler Jan KRUPKA
Dzugas Štefan Klášterec nad Ohří 1
Dvořák Roman DOBRONÍN
Dvořák Bohumil HNĚVKOVICE
Dvořáček Václav ČERNÁ HORA
Dušek Miroslav LOM
Duchoň Jiří UNKOVICE
Ducháček Petr KRNSKO
Dufek Adolf HOSTIM
Duba Zdeněk KONICE
Brančík Miroslav BUKOVANY
Bozek Jiří ČERMNÁ NAD ORLICÍ
Boček Jiří ROZSEČ NAD KUNŠTÁTEM
Blažek Milan TŘEBÍČ
Hynek Lubomír DRNOVICE
Škoda Miroslav Chrastava
Žaloudek Jiří ČÁSTKOV
Zima Josef KNĚŽMOST
Zich Stanislav Chlumec nad Cidlinou
Zerzánek Antonín STAŘEČ
Zemánek Miloš Brno-Řečkovice
Zedník Jiří SLAVĚTÍN
Vencl František Mikulovice
Vejnarek Oldřich SOBOTKA
Vejnar Václav JÍLOVÉ
Vavřík František KLADNO
Vařák Jiří Nové Veselí
Vanický Jaroslav SEMILY
Vaněrková Jitka CHLUM
Valach František RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Švec Jan Varnsdorf
Šůna Petr DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM
Šulc Václav BRODCE NAD JIZEROU
Šturma Jiří LUDVÍKOVICE
Štěpnička Viktor STRMILOV
Štěpánková ZBIROH
Štěpánek Jiří TOUŽIM
Rubeš Bohuslav Vimperk
Rouček Alois Kryry
Rejfek Milan KOLÍN
Puklický Miroslav MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
Procházka J JINDŘICHŮV HRADEC
Michal Oldřich JINCE
Maxa Jiří DOBŘANY
Matyaska Zdenek BEDŘICHOV
Matouš Jiří Brno
Makovec Stanislav PELHŘIMOV
Majorovič Jaroslav DOLNÍ LÁNOV
Macher Adolf CHOMUTOV
Macek Miroslav TAVÍKOVICE
Macek Miloš JAROMĚŘ
Lukeš František OHROZIM
Lukáč Josef JEVIŠOVKA
Lonský Jiří VESELÍ NAD LUŽNICÍ
Livora Josef MOCHOV
Linhart Vratislav MIROTICE
Jany Jindřich RAJHRAD
Jánský Květoslav MOST
Janoušková Marta PRAHA
Janeček Miroslav BROUMOV
Jandus Jan Praha 9-Černý Most
Janáček Zdeněk HLINSKO
Jakoubek Zdeněk PRAHA 4 - MODŘANY
Jadrný Jan CHRUDIM
Chytrý Karel DRAHOŇŮV ÚJEZD
Arnošt Jiří Světec
Anděl Josef ZLONICE
Albrecht Miroslav KLAPÝ
Štěpán Josef DOBRUŠKA
Vašíček Otto Ostrov nad Ohří
Holec Josef SOBĚSLAV
Hlavička Vojtěch PRAHA 4-SPOŘILOV
Hemza Luboš SMEČNO
Hegerová ZNOJMO
Havránek Jaroslav JIŘICE U MIROSLAVI
Vackovec Karel PLASY
Vacík Tomáš VSTIŠ
Urbánek Rudolf Uherčice u Hustopečí
Udjurminský Jan HEŘMANIČKY
Turek Stanislav LIBOUCHEC
Tulach Jan Dvůr Králové nad Labem 1
Trykar Jaroslav SOKOLOV
Troják Josef Černčice
Nerad František KOLÍN
Němeček Sváťa PILNÍKOV
Němec Josef MRÁKOV
Nemček Michal HRÁDEK NAD NISOU
Nekvapilová Václava HEŘMANŮV MĚSTEC
Nedvěd Václav ČESKÝ DUB
Nedvěd Miroslav MOHELNO
Nedomlel Vladimír DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM
Nedomlel Josef Dvůr Králové nad Labem 1
Nacházel Ladislav NOVÁ BYSTŘICE
Vojáček Vít Bořitov
Vodárek Gunter SOKOLOV
Vlkovský Vladimír LUŠTĚNICE
Vlašaný Jiří Dub nad Moravou
Vítek Antonín PRACHOVICE
Vinopal Václav KARLŠTĚJN
Vilčák Jan BRODEK U PROSTĚJOVA
Vestfál Stanislav TŘEBOŇ
Veselý Josef SADSKÁ
Ort Petr NEJDEK
Opluštil František BRNO
Ondruš Jan ŠLAPANICE
Ondrejková Marie ZBYTINY
Olejník František Velké Losiny
Ognar Pavel BŘEZINA
Nulíček František ŠATOV
Novotný Václav KOSTELEC
Novotný Ladislav JÍLOVÉ U PRAHY
Nováček Jaroslav Tábor 2
Košťálek Zdeněk OTASLAVICE
Kos Miloš CHLUM U TŘEBONĚ
Kořínková Dana Žádovice
Kordina Pavel Ing. Libčeves
Korbela Jaroslav NETŘEBICE
Kopp František KOLINEC
Kopáček Josef PRAHA
Komárek Josef VELVARY
Kolský Jiří TOUŽIM
Jírová Miluše ÚSTÍ NAD LABEM
Jetmar Jaroslav PLAŇANY
Jestřábek Alois ZNOJMO
Jeník Vladimír PEČKY
Jedlička Josef PŘÍŠOVICE
Klečák Libor TRUTNOV III.
Klapač Jiří PRAHA
Kiszczuh Lubomír BLOVICE
Kauer Ladislav Višňová
Kaše Zdeněk SADSKÁ
Grauer František SIBŘINA
Garšic Jan HODONÍN
Filip Ivo SEMILY
Fila Milan VYSKYTNÁ
Drahoš Jiří ČEJKOVICE
Dostálová Věra Chabařovice
Dolinajec Miloš VRACOV
Dobrovolný Václav BRNO
Dobiáš Lubomír ČERVENÝ KOSTELEC
Dittrich Pavel PŘÍBRAM
Diart Miloslav CHODSKÝ ÚJEZD
Decek Milan MĚSTEC KRÁLOVÉ
Čulík Zdeněk PRAHA
Čapek Václav KRÁSNÁ HORA
Čur Jiří Jince
Císler Milan Hvozdnice
Cingroš Vladimír BĚLÁ NAD RADBUZOU
Cetl Václav PRAVLOV
Cejpek Vlastimil Stařeč
Cais Jaroslav VIMPERK
Cahlík Miroslav BRNO
Beková Jaroslava NOVÝ HRÁDEK
Budnář Miloš STŘEZETICE
Bartušek Petr Blažovice
Bartůněk Jaroslav Mimoň
Bartoň Jiří TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ
Bálek Miroslav ČLUNEK
Babor Vlastimil Mnichovice
Budíček Zdeněk Třešť
Bublík Petr SUŠICE
Brunclík Moj PUSTIMĚŘ
Brát Václav Česká Skalice
Šťástka Václav DUŠNÍKY
Starý Martin Heřmanův Městec
Čápová Marie TRBOUŠANY
Vidovic Štefan ŽELIV
Vystrčil Karel BÁNOV
Marášek Jaromír VLČNOV
Wrzecionka Pavel LODHÉŘOV
Wolf Jaroslav Praha 41
Vršecký František PŘÍBRAM
Fraňková Jaroslava Jílové u Prahy
Ševčík Stanislav ZLÍN
Mikulička Stanislav UHERSKÝ BROD
Ivánek Jaroslav CHROPYNĚ
Krišanda Milan Boletice nad Labem
Pecha Jiří Ivančice
Císařovský Václav Praha 512
Slámová Zdena LIBUŠÍN
Skopal Milan BRNO
Sklenář Ivo ČESKÉ BUDĚJOVICE
Schwarz Václav KUTNÁ HORA
Sejpka Stanislav OLDŘICHOV
Probošt Jaroslav IVANČICE
Poslušný Vlastimil NEVĚZICE
Ryba Ladislav SEZIMOVO ÚSTÍ
Patka Josef RYCHNOV U JABLONCE NAD NISOU
Pátek Jan OSLAVANY
Paták Jan ŘÍČANY U PRAHY
Paseka Jan Znojmo 2
Novotný Milan HORNÍ SLAVKOV
Novotný Josef TŘEŠŤ
Novák Josef Valdice
Koštýř Josef SADSKÁ
Kosíková Eva JINDŘICHOVICE
Krákora Josef NEČÍN
Kalerta František KOMÁROV U HOŘOVIC
Kadlec Jiří HUDLICE
Juřena Zdeněk OSTROV
Pilař Walter Bílina 1
Bišof Ladislav STARÉ HOBZÍ
Beránek Pavel PARDUBICE
Benisch Jiří MĚSTEČKO TRNÁVKA
Dittrich Miloš NĚMČICE
Klement Pavel RUMBURK
Šafránek Jiří HEŘMANOVA HUŤ
Menza Jaroslav Rotava
Šmejda Miloslav Jenišovice u Chrudimě
Růžička Miroslav SENOHRABY
Rozum Jiří ZRUČ-SENEC
Procházka M VYŠKOV
Zřídkaveselý Jaroslav ZNOJMO
Tolar Jaroslav ŠŤÁHLAVY
Tobolka Josef NECHANICE
Tichý Pavel PRAHA
Tesařík Dobroslav CHLUMEC NAD CIDLINOU
Telipský Václav KOSTELNÍ LHOTA
Tetur Jaroslav Velké Bílovice
Morava Josef ŽELIV
Mikulec Václav MIKULOV
Sedláček Jaromír Humpolec
Mrkvička Miroslav PLAVSKO
Motyčák Antonín VYSOKÁ NAD LABEM
Mlčůch Vojtěch BRNO
Minařík Josef Slavkov u Brna-Kobeřice
Seifert Josef SEDLEC
Sedlák Petr POHOŘELICE
Řezáčová Vlasta PRAVLOV
Řehůřek Pavel Rovečné
Řeháček Josef PROTIVÍN
Ryžák Otakar Jablonec nad Nisou 5
Bryknar Ladislav JIČÍN
Brož Miloslav ÚSTÍ NAD LABEM
Strejc Pavel SUŠICE
Jelínek František Vlašim
Hošpes Jaroslav Králíky
Horák Vítězslav Brno 35
Horáček František Liberec 25-Doubí
Semela Jaroslav LUHAČOVICE
Černý J PEČKY
Světinský Josef DOLNÍ NĚMČÍ
Masařík Bohuslav UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Vilímek Jaroslav Hulín
Otýpka Zdeněk KROMĚŘÍŽ
Dvořák Vratislav CHOTĚVICE
Číž Josef BRATŘEJOV
Ungermann Antonín BRUMOV-BYLNICE
Benda Ladislav Skuteč
Čížek Oldřich MNICHOVICE
Červinka František CVIKOV
Černý Miroslav KLADNO
Kalkus Milan LEVÍNSKÁ OLEŠNICE
Holeček Antonín ŽEBRÁK
Beneš Miroslav JEVIŠOVKA
NÁGL Ladislav Liberec 30
Metlička Miroslav BŘEZNICE
Pařík Jaromír POLNÁ
Oppl Vladimír ŘÍČANY U PRAHY
Kracík Pavel PARDUBICE
Hnilica Leopold VALAŠSKÁ POLANKA
Musil Jan Zbýšov u Brna
Müller Václav KLADNO
Mucha Jiří HOLICE
Hrdina Karel Chrudim 1
Horský Josef Hořovice
Horák Miroslav PARDUBICE
Horáček Břetislav Mratín
Kolb Jaroslav Zbečno
Kocián Svatopluk CHOMUTOV
Knobloch Jaroslav LIBOUCHEC
Starý Milan DOLNÍ DOBROUČ
Milošová Jana DOLNÍ NĚMČÍ
Kaštánek Petr STARÉ MĚSTO
Hajšman Vojtěch LIBOCHOVICE
Spurná Hana TŘEBÍČ
Korynta Jan Praha 512
Blechová Květa VESELÍ NAD LUŽNICÍ
Hejduková Jindřiška Jesenice u Rakovníka
Chudáček Josef PLZEŇ
Kachlík Karel Dražovice
Kabuďa Petr Sedlnice
Horner Ladislav CHODOV
Gregor Jaroslav Kolín
Oppitz Jiří Mělník 1
Musil Ladislav Týn nad Vltavou 1
Hrubeš Jaroslav Pravonín
Břinčil Václav Mělník 1
Tvrz Stanislav Praha 619
Kougl Roman Letovice
Husák Jaroslav Roudnice nad Labem
Tesárek Oldřich Ing. Šafov
Hampl Josef Prostějov 1
Zoula Karel Praha 415-Háje
Vágner Vratislav Mělník 1
Suchomel Milan Lovosice 2
Prüher Josef Český Krumlov 1
Mezuliáník Miloslav PRAHA 4
Prchal Jiří KARLOVY VARY
Lukeš Vláďa VÍTKOVICE
Ort Josef Starý Bydžov
Karásek Milan LIPOV
Tichý Zdeněk Děčín 2
Vladyka Pavel KÁCOV
Seidl Josef Praha 6
Žváček Jaroslav ZÁBŘEH
Žufan Václav NÝRSKO
Žovincová Marcela ROTAVA
Pelán Pavel KONĚŠÍN
Žilka Zdeněk Bystřice nad Pernštejnem
Žalud Zdeněk Ing. CHEB
Jozová Jaroslava TOUŽIM
Goslerová Eva ČESKÉ BUDĚJOVICE
Žák František Pardubice
Žáček Karel ROUDNÉ
Zvoníček Jiří Loučovice
Zubr František HLUBOKÁ NAD VLTAVO
ZOUPLNA Rudolf KOLÍN
Zouplna PRAHA
Zeiser Antonín JEVIŠOVICE
Zlechovec Stanislav RAKOVNÍK
Zlámal Ivan Kryry
Zitta Harald KYNŠPERK NAD OHŘÍ
Zítko Miloš Třebotov
Zítko Josef ŽATEC
Zimola Stanislav BÍTOVČICE
Zikmund Jiří NYMBURK
Zich Antonín Karlovy Vary 4
Ziegler Karel Třemošná u Plzně-Záluží
Zetocha Jan ODOLENA VODA
Zerzán František ŘEČANY NAD LABEM
Zeman Stanislav ČESTICE
Zeman František PLZEŇ
Zelinka Bořivoj KŘETÍN
Zelenka František Praha 98
Zedník Josef Jihlava 1
Zedník Antonín PEČKY
Zbudil Karel TŘEBOŇ
Záveský Jan Týn nad Vltavou 1
Zástěra Petr HEJNICE
Zapletal Roman VALTICE
Zamrzlová Ilona Zabrušany
ZAK ZD MARŠOVICE
Zajíčková Hana LUDVÍKOVICE
Zajíc Karel Litoměřice
Zajíc Jaroslav ČESKÉ BUDĚJOVICE
Zahradník Jiří ŠTĚNOVICE
Záhora František KARLŠTEJN
Zábranský Pavel Kozojedy
Zaba Zd. BENEŠOV
Winkler Petr DUBÍ
Werner Richard Hodonín 1
Werner Adolf HODONÍN
Walter Alois PLUMLOV
Walsberger Stanislav BRNO
Wachauf Miroslav OTVOVICE
Vydra Jiří OSTROV
Vyčítal Pavel NOVOSEDLY NAD NEŽÁRKOU
Vrzal Josef STOD
Vrobel Jan CHLUM U TŘEBONĚ
Vrbka Miloš ČESKÉ BUDĚJOVICE
Vrba Bohuslav BEROUN
Vránek Jiří PRAHA
Vránek Jiří HORŠICE
Vrána Frantisek Kožlí
Vondráček Bohumil Hradec Králové 6
VOLEK Lubomír UNHOŠŤ
Volejník Drah PŘELOUČ
Voch Jiří Ing. ŠTĚNOVICE
Hlásková Marie Tábor
Vlček Stanislav VODŇANY
Vlášková PRAHA
Vlasák Miroslav STARÉ HOBZÍ
Vlach Ladislav IVANOVICE N. H.
Víteček Miroslav VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Vít Stanislav ŽELEZNICE
Viktorin Karel BŘECLAV
Vidman Jaroslav SOKOLOV
Veselý Miroslav LIBICE NAD CIDLINOU
Veselý Jaroslav Unhošť
Veselý Jaroslav HORNÍ BRANNÁ
Veselý František JISTEBNICE
Veselka Jan ROZTOKY U PRAHY
Veselá Věra ZÁSMUKY
Vencl Petr HNÁTNICE
Vejvoda Ladislav JABLONEC NAD NISOU
Vejvalka Boleslav PROTIVÍN
Vejlupek Václav NEPOLISY
Večeřová Renata DOBŠICE
Večeřa Josef CHORNICE
Vavřík Bohuslav ZNOJMO
Vaško Jiří Velký Šenov
Vartáš Vladimír HRUŠOVANY U CHOMUTOVA
Varga Miroslav Malečov u Ústí nad Labem
Vaníček Zdeněk CHOMUTICE
Vaníček Petr CHLUMEC NAD CIDLINOU
Vaněk Jiří DOBŘÍŠ
Vančura Miroslav Bobnice
Váňa Tomáš VOJKOVICE U KRALUP NAD VLTAVOU
Váňa Jindřich Praha 97-Kbely
Valta Miloš MILÍN
Turek Miroslav KUNČICE
Tůma KOŠŤANY
Třešňák Miloslav KARLOVY VARY
Truneček Otakar Provodov-Šonov
Troskovič Štefan BRODCE NAD JIZEROU
Trojan Štěpán SKUTEČ
Trnkal Pavel Ohrozim
Trenz Oldřich SYROVICE
Trčka František BOSKOVICE
Trč Marek Turnov 1
Trázník František MĚČÍN
Trávník Vladimír BATELOV
Topol Jaromír JÍLOVÉ U PRAHY
Tomek Karel KYNŠPERK NAD OHŘÍ
Tomec Václav BŘEZINA
Tomas Karel NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Tkadleček Václav PRAHA
Thorandová Ivana SVĚTEC
Těšina Karel NEVEKLOV
Tesař Jiří LOMNICE U TIŠNOVA
Teraz Štefan Chotěboř
Tekverk Petr Zbraslavice
Tegiová Miroslava KAZNĚJOV
Tecl Josef Štoky
Tatíček Vlastimil NOVÉ MĚSTO N/MORAVOU
Švihlík Josef DRAŽIČKY
Švestka Stanislav ŽELETICE
Švestka Miroslav ČERVENÁ VODA
Švarc Stanislav BUDÍŠKOVICE
Švadlenka Václav SLATIŇANY
Šváb Zbyněk OSEČNÁ
Šváb Lumír Plzeň 12
Šustr Karel BRNO
Susser František Ing. SOBĚSLAV
Šumbera Vlastimil BUČOVICE
Šulc Vojtěch Krásná Lípa u Rumburka
Šulc Bohuslav CHRUDIM
Šula Stanislav ZNOJMO
Šukovský Karel PRAHA 6 - ŘEPY
Šturma Václav Děčín 2
Štolfa Radek Deblín
Štěrba Jan BRNO
Štefan Václav HRUŠKY
Šťastný Jiří BRNO
Šourek Gustav NÁCHOD
Šobáň Milan Doksy u Kladna
Šmíd Zbyněk Praha 6-Řepy
Šmíd Richard BRNO - ŘEČKOVICE
Šmejkal Martin Příbram 6
Šlof František Ochoz u Brna
Šlinger Alois ŘÍČANY
Škeřík V LITOMYŠL
Škeřík Jindřich PELHŘIMOV
Škápík Vojtěch MIKULČICE
Širhal Jan LUŽNICE
Šipatka Josef ŠLOVICE
Šimrová Hana NEVEKLOV
Šimek Jiří VIMPERK
Šimek Jaroslav BATELOV
Šimánek Miroslav Karlovy Vary 7
Šimák Petr MALŠICE
ŠÍMA Josef KAMENNÉ ŽEHROVICE
Šídlo Pavel MYDLOVARY
Šídlo František CHOMUTOV
Ševčík Milan PRAHA
Ševčík František NÁCHOD
Ševců Lubomir JESENNÝ
Šedták Miroslav VELKÉ BŘEZNO
Šeller Karel ÚHONICE
Šebesta Petr Velký Šenov
Ščudla Antonín HORNÍ ŠTĚPÁNOV
Šátek Milan Kostelní Lhota
Šašek Jan DŘÍTEŇ
Šalamoun František ÚNANOV
Šafář Bohuslav PILNÍKOV
Szabó Evžen Kostelec nad Černými Lesy
Syrový Zdeněk PŘEPEŘE
Synek František DAVLE
Sýkorová Jana Dolní Rožínka
Sýkora Jiří HODKOVICE NAD MOHELKOU
Sýkora Boh BŘEZOVÁ NAD SVITAVOU
Svobodová Libuše MIŘETICE
Svoboda Pavel Most 1
Svoboda Michal PRYSK
Svoboda Jiří SADSKÁ
Svoboda František HLUBOKÁ NAD VLTAVOU
Suchánek Stanislav KLADRUBY NAD LABEM
Suchánek Kl RAKVICE
Suder Petr HRABŮVKA
Šubert Vlastimil ŽĎÁREC
Studnička Jaroslav Čelákovice
Studený Zdeněk SEZIMOVO ÚSTÍ
Strouhal Martin LOŠTICE
Strnad Vladimír PERTOLTICE POD RALSKEM
Strnad Luboš JESENICE U PRAHY
Strnad František Nečín
Strnad Adolf Obořiště
Straka Vladislav PARDUBICE
Straka Jaromír STARÝ PLZENEC
Šraut Petr Vysoké Mýto
Soušek Jaromír KRALICE NA HANÉ
Soukup Pavel NEČTINY
Sosna PRAHA
Sokol Josef ml. PROSTĚJOV
Sochor Ladislav Žďár nad Sázavou 1
Sochocký Milan ČEČKOVICE
Socha Jiří JENIŠOVICE
Snopek Vladimír BLATNICE POD SVATÝM ANTONÍNKEM
Smutný Miroslav TÝNEC NAD LABEM
Smrčka Pavel Ing. Praha 4-Modřany
Smil Josef HOSTOMICE
Smékal Zdeněk BUDISLAV
Sloup Jiří Vysoký Újezd u Berouna
Slouka Milan OSTROV
Slezáček Karel BRNO
Slekovic Julius SOKOLOV
Slavík Miroslav PILNÍKOV
Slavík František TISOVEC
Slaný Josef ZNOJMO
Slanina Miroslav Jeneč
Sláma Jiří STAŘECHOVICE
Sládková Hana PODOLANKA
Skýpala Jiří Prostějov 1
Skrovný Karel HRADEC KRÁLOVÉ
Skrejval Miroslav BRNO
Skolka Jaroslav Zdíkov
Skalský Pavel PRAHA
Skácel Stanislav DOUBRAVICE NAD SVITAVOU
Sitter Josef Praha 99
Sinkule Jiří PLZEŇ
Sieber Karel VELKÝ BOR
Schmidt Karel Beroun 1-Závodí
Schlesinger Karel HODONICE
Schernstein Karel LIBEREC
Scheiner Josef KRALOVICE
Schánil Rudolf CHOMUTOV
Schaller Richard BOCHOV
Severa Stanislav HABROVANY
Sever Roman MARKVARTICE
Senz Lubomír TIŠNOV
Sekýra Jaroslav STRAKONICE
Seifert Jiří PLZEŇ
Seidl Václav ČELÁKOVICE
Ségl Zdeněk HOŘOVICE
Sedláček Josef Praha 415
Sedláček Jaroslav LOUKOV U MNICHOVA HRADIŠTĚ
Sedláček František TŘEBÍČ
Šedl Zbyněk HÝSKOV
Secký Miroslav HORŠOVSKÝ TÝN
Scucs Viliam MĚCHOLUPY
Saur František PLZEŇ
Sandr Rudolf VOLENICE
Salzburger Jaroslav KŘENOVICE U SLAVKOVA
Salavec Jiří PARDUBICE
Sadílek Pavel BĚLČICE
Sádecký Milan NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
Řihánková Anna ÚTUŠICE
Říha Jaroslav JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU
Řičánek Lubomír HOSTĚRÁDKY-REŠOV
Řezníček Luděk Havlovice
Řezáč Jaroslav Holoubkov
Řeřucha Adolf IVANČICE
Řehoř Jan Písek 1
Řánek Stanislav Děčín 24
Ryšavý Václav Klatovy 1
Ryšánek Jan ROSICE
Ryneš Zdeněk Křemže
Rybová Jiřina Ostrov u Bezdružic
Růžek Zdeněk ČERMNÁ NAD ORLICÍ
Rulf Karel PODBOŘANY
Ruibar Jaroslav MIROSLAV
Ručka Josef Bernartice u Milevska
Rubínek František BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM
Rozkovec Vladimír MLADÉ BŘÍŠTĚ
Rous Jaroslav ČERVENÉ POŘÍČÍ
Roreček Eduard VELEŠOVICE
Ronovský Stanislav HAVLÍČKŮV BROD
Ronovský Petr PRAHA
Rolínková Jiřina MIROVICE
Rollinger Jan BYDLÍ TAM!!!!! Praha 9
Rolínek Jaroslav SEZIMOVO ÚSTÍ
Rokos Vladimír Čáslav
Riegerová Alena PRACHATICE
Riedl Václav ROČOV
Renner Tomáš Třeboň
Rendla Siegfried SOKOLOV
Rejthar Josef NÁCHOD 1
Reintsch Rudolf MIKULÁŠOVICE
Reif Roman LIBOCHOVICE
Rázková Ladislava Budyně nad Ohří
Rauch Jiří TRNOVÁ
Ratiborský Pavel Prostějov 1
Rašín Václav Rychnov u Jablonce nad Nisou
Rapouch Vít RAJHRAD
Randák Tomáš PRACHATICE
Randa František DOBŘÍŠ
Randa Drahoš STĚŽERY
Ramisch Josef POLEVSKO
Rájek Werner DĚČÍN
Rach Jan PLZEŇ
Rada Vladimír PELHŘIMOV
Pulec Jiří Ing. Třebíč 1
Psohlavec Martin ČESKÝ BROD
Přibyl Pavel Brno 27
Přibáň Václav LOSINÁ
Přeslička David Počátky
Průšová Květa Hostěradice
Průša Josef SYROVÁTKA
Průcha Karel PRAHA 9
Prokop Jan Křešice
Prokop Josef MNICHOVO HRADIŠTĚ
Prokop Josef PLZEŇ
Prokop František ÚSTÍ NAD LABEM
Prokeš Vladimír ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Procházka Karel PRAHA
Procházka Josef JIHLAVA
Procházka Jaroslav VŠENICE
Probošt Bohumil MORAVSKÝ KRUMLOV
Prchalová Věra Praha 3
Prchal Jiří KVĚTINOV
Preisinger Jiří MIROSLAV
Pražák Karel HOSTOUŇ
Pomikálek Miroslav Kutná Hora 1
Pomahač Jaroslav TÝN NAD VLTAVOU
Poloprutský Josef MODŘIŠICE
Polívka František PLZEŇ-LITICE
Polena Karel LOKET
Polcr Václav ŠTARNOV
Polanský Marián Rozsochatec
Polanka Jan SUŠICE
Polák Zdeněk Rychnov nad Kněžnou
Polák Ladislav Zvoleněves
Pokorný Ota Sedlčany
Pokorný Luboš MORAVSKÝ KRUMLOV
Podaný Václav Trmice
Pocnar Zdeněk PRAHA
Pitra Otto POHOŘELICE
Pítr Jaromír MOŘKOV
Píša Ivan ŠLUKNOV
Písař Petr CHODOV
Pirner Václav BLOVICE
Pezlar Miroslav ZBÝŠOV
Petřík Milan PLZEŇ
Pešek Ladislav ZVĚROTICE
Perlík Josef ZÁKUPY
Pejřimovská Růžena KOSOVA HORA
Pejcha Jan CHRÁST
Pech Jiří HROB
Pěček Jaroslav DRNOVICE
Pecina Jiří HROCHŮV TÝNEC
Pazdera František DRAŽENOV
Pavlov LANŠKROUN
Pavlík Josef Nové Město na Moravě
Pavelka František Rychnov nad Kněžnou
Paur Luděk SENOHRABY
Pašek Václav MRTNÍK
Pártl Teodor Mgr. Strunkovice nad Blanicí
Panuš Bohumil LEDENICE
Pantůček Libor BRNO
Panský Bohuslav VLASTIBOŘ
Pánek Jiří JEMNICE
Palík Jaroslav ZNOJMO
Palatková Jarmila SOKOLOV
Palatka Jiří DOBŠICE
Palata Antonín DRAHOTUŠE
Pacher Vlastimil Praha 82
Pačes František KOUŘIM
Paclt Pavel Libice nad Cidlinou
Paclt Lubomír JIHLAVA
Ouda Josef VELKÝ BOR
Otáha Jaroslav Čelechovice na Hané
Osmík Štěpán CHRUDIM
Oselka Jan STRÁŽNICE
Ondrášek Josef RADOSTICE
Ondrák Milan NEBOVIDY
Ondrák Jaroslav OPONEŠICE
Ondráček Zdeněk STROPEŠÍN
Oliva Zb PRAHA
Olišar Zdeněk SKUHROV NAD BĚLOU
Olejšek Josef Mgr. PROTIVANOV
Odvárka Antonín Třebíč 1
Odehnal František KUŘIM
Obertová Irena NEUMĚŘICE
Nýdrle Václav PODĚBRADY
Nyč Ladislav Česká Lípa 6
Nudera Josef ŠUMNÁ
Nožíčka Zdeněk Brniště
Nožička Milan JABLONEC NAD NISOU
Nožička Jan ROŽĎALOVICE
Nový Karel Teplice 1
Novotný Jan Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1
Novotný Jiří CHEB
Novotný František VYSOČANY
Novák Josef ČESTÍN
Novák Josef Sokolov
Novák Jiří Sezimovo Ústí 2
Novák Martin 325653186Libice nad Cidlinou
Novák Petr HUSINEC
Nováček Stanislav TŘEBÍČ
Nová Adriena PRAHA
Nosál Jan LITOMĚŘICE
Niederhofer Josef Ing. Třebíč 1
Neustupa Václav DRUŽEC
Neubauer Jan ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Nepovím Jaroslav VERNEŘICE
Nenutil František Podbořany
Němec Antonín Nový Knín
Najman Josef PILNÍKOV
Myška Bohuslav CHOCEŇ
Musil Jaroslav JAMNÉ
Munzar Karel Velký Třebešov
Mučičová Eliška BRNO
Mrkva Ladislav NOVOSEDLICE
Mráz Miroslav JAROMĚŘ
Mrákota Otakar PRAHA 9
Mottl Stanislav HOŘOVICE
Motl Josef DOLNÍ DOBROUČ
Motl Jiří KADAŇ
Motl Jaroslav CERHOVICE
Mošnička Pavel PETROVICE
Morávek Josef KOSTELEC NAD ORLICÍ
Moravcová Miroslava Teplice nad Metují
Moller Alféd JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU
Mohaupt Antonín Ing. Most 1
Mňuk Milan Ing. Ohnišov
Mlch Ladislav ŘÍČANY U PRAHY
Mládek Jaroslav TŘEBOŇ
Mizia Lumír MOJNÉ
Mizera Václav ROKYTNICE NAD JIZEROU
Miškovský Leoš Děčín 2
Misař Miroslav LEDNICE
Miřejovský Zd POHŘEBAČKA
Milerski Rudolf Ing. BRNO
Mikovec Jiří Chomutov 4
Míka Jan VŘESKOVICE
Michálek Jiří VIŠŇOVÁ
Matysová Dana Modřovice
Matuška Jindřich VESELÍ NAD MORAVOU
Mattasch Richard JIRKOV
Matoušek Zdeněk VYSOKÉ POPOVICE
Matouš Vladimír NÁCHOD
Matouš Josef ČESKÁ SKALICE
Matouš Vít Okříšky
Matejsek Miloslav DOBRUŠKA
Matějka Josef PŘÍBRAM
Matějíček Jan JIHLAVA
Mašík Jaroslav MLADOTICE
Mašek Josef CHOTĚŠOV
Masařík Petr NEVOJICE
Masák Jaroslav KARLŠTEJN
Mařík Pavel Ing. Přeštice
Mařík Jiří Plesná u Chebu
Mařík Jaroslav RAKOVICE
Maruška Miroslav ŽĎÁR
Maruna Jiří ŠEMNICE
Martínek Vítězslav DOLNÍ LHOTA
MARTIN Richard
Marek Stanislav ČESKÉ BUDĚJOVICE
Marek Ladislav HORNÍ TŘEŠŇOVEC
Malkus Jaroslav VODŇANY
Malina Jaroslav SLATIŇANY
Malásek Jiří Tišnov 1
Majer Pavel RUDOLFOV
Majdič Lukáš URBANOV
Machoň J PLANÁ NAD LUŽNICÍ
Machač Josef PARDUBICE
Mach Vojtěch NETOLICE
Mach Jiří ČÁSLAV
Mádl Miloš ZAJEČÍ
Macoun Miloslav MLADÁ BOLESLAV
Macek Milan DOBRUŠKA
Lurie Zdeněk SOKOLOV
Lukášek Jan Žďár nad Sázavou 1
Ludwig Vilém DĚČÍN
Louda Miroslav DĚTŘICHOV
Lorinc Josef ČEHOVICE
Lišková Helena Praha 515
Liška Stanislav LUBENEC
Lichý Luboš ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Lexa Josef TŘEŠŤ
Letocha Karel HODONICE
Lederer Rudolf PARDUBICE
Lavička Antonín MRTNÍK
Landa Oldřich LODĚNICE U BEROUNA
Laluha Jan VIMPERK
Ladislav Jaroslav Praha 99
Laburda Zdeněk PŘELOUČ
Kytka Vlastimil BEROUN
Kysela Jiří TURNOV
Kýn Josef SOKOLOV
Kurka Jan KOSTELNÍ LHOTA
Kunrat Vasil Teplička
Kuchyňka Ivo SLAVĚTÍN NAD OHŘÍ
Kudláček Jaroslav HLINSKO
Kudla Josef BLANSKO
Kučera Petr LITOMĚŘICE
Kučera Miroslav Štěnovice
Kučera Bohumil KLADNO
Kříž Milan TISOVÁ
Kříž Josef STAŘEČ
Kříž Jiří Ševětín
Křivský Pavel SEČ
Křivánek Josef Tanvald
Křivánek Boh PRAHA
Křivanec Karel ČESKÉ BUDĚJOVICE
Křen Milan PERŠTEJN
Krysman František JIRKOV
Kryl Radislav RAJHRAD
Krycner Jiří ŽABOVŘESKY NAD OHŘÍ
Krupičková Eva DĚČÍN
Krul Jiří JIHLAVA
Krs Karel ZEMĚTICE
Krpata Václav TEPLICE
Krnínský Josef VELEŠÍN
Krištofík Viktor BEČOV
Krejča Josef NEHVIZDY
Krčmář Jaroslav PRAHA
Krčmář Jaroslav SIBŘINA
Krčál Milan Znojmo 5
Kraus Vlastimil SVATAVA
Kratzlová Hana NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Kratochvíl Zdeněk GOLČŮV JENÍKOV
Krásný Oldřich JIHLAVA
Krása Karel HOSTOUŇ U PRAHY
Krámský Ladislav NOVÁ PAKA
Krajina Ladislav HABRY
Kraftová Romana BENÁTKY NAD JIZEROU
Kracík Rudolf NOVÁ PAKA
Schauer Libor VELKÝ OSEK
Kozáková Marie TÁBOR
Kozák Ladislav Vysoké Chvojno
Kovařík Jiří Bystřice nad Pernštejnem
Kovář Václav PRAHA
Kovář Karel BĚLÁ NAD RADBUZOU
Koutný Josef SVITAVY
Kousal František CHLUMEC NAD CIDLINOU
Kouřim Pavel HOLOUBKOV
Koula Jiří JABLONEC NAD NISOU
Koudelka Oldřich BOROVNICE
Kouble Josef NYMBURK
Koubek Václav Blatná
Kotva Ladislav Plzeň 1
Kotnauer Václav Karlštejn
Kotland Petr BLEŠNO
Kotíková Vlasta ÚHONICE
Košek Arnošt Čáslav
Lechnýř Vlastimil PÍSEK
Kostrabová Jaroslava PLANÁ
Kosejk Vlastimil JIČÍN
Kortan Ladislav Čejetice
Korinta Antonín JIŘÍKOV
Korábová Irena LÍŠNICE
Koptík Josef DLOUHÝ MOST
Kopřiva Václav DRNHOLEC
Kopička Ladislav LIBÁŇ
Kopecký Miroslav Horšovský Týn
Kopecký Josef Hněvkovice u Ledče nad Sázavou
Konečný Ludvík ROHATEC
Konečný Jan HOSTĚRÁDKY-REŠOV
Kondr Jaromír Plzeň
Kolář Václav DVORY NAD LUŽNICÍ
Kolář Milan PLAVSKO
Roučková Marie LEDEČ NAD SÁZAVOU
Kochloffet Jiří ŠEVĚTÍN
Kočí Zdenek VYSOKÉ MÝTO
Kočí Josef MNICHOVO HRADIŠTĚ
Kocáb Zdeněk OSLAVANY
Kmochová Marie JAROMĚŘ
Klusáček Jan MOHELNO
Klofanda Ladislav HRADEC KRÁLOVÉ
Klimeš Eduard BRNO
Klikar Rudolf OSEK
Klik Jaroslav DOLNÍ BĚLÁ
KLEPAL Jiří VELTRUBY
Klemsa Ladislav VROUTEK
Klement Stanislav RAPOTICE
Klement Pavel Most
Klement František KLOBOUKY U BRNA
Kleissner Václav Nýřany 1
Klein František STRAKONICE
Klaus Václav LUŠTĚNICE
Klabeneš Miloslav JEŘIŠNO
Kindl Miroslav KAMÝK NAD VLTAVOU
Kerda Jaroslav MLADÁ BOLESLAV
Kerbr PACOV
Kastner Jan Hluboká nad Vltavou
Kasl Josef PŘEŠTICE
Kareš Josef ROUDNICE NAD LABEM
Kaplan Albín HOLOUBKOV
Kameník Jaroslav PRAHA
Kalvas Ladislav HORNÍ STROPNICE
Kalivoda Josef VLKONICE
Kalina Miroslav Zliv
Kalendová J OKOUNOV
Kajínek Stanislav CHOTĚBOŘ
Kachtík Jaroslav Loučná nad Desnou
Kadleček Miroslav HOŘICE
Kadlec Jiří HUSINEC
Kadlec Jaroslav HAVLÍČKŮV BROD
Kadlec Jan ČESKÉ BUDĚJOVICE
Kabeláč Jan LITOMĚŘICE
Jurutka Jiří Praha 6
Jurková Olga BRNO
Juránek Lubomír BISKUPICE-PULKOV
Juklíčková Ladislava PRAHA
Joza Vojtěch Osek
Jordanov Dančo Lišov
Jonášová Květoslava LIBEREC
John Pavel ČESKÝ KRUMLOV
Jiskra Karel Všenory
Jiřinec Josef Choceň 1
Jirout Vlastimil Český Krumlov 1
Jirkovský Milan LOUNY
Jireš František PRAHA
Jirásek Vladimír CHRUDIM
Jirásek Luděk ŘEČANY NAD LABEM
Jirák Josef ŽELEZNÝ BROD
Jirák Jaroslav Radostín nad Oslavou
Jindřich Pavel ČELÁKOVICE
Jindřich Antonín Tišnov
Jindráček Josef CHABAŘOVICE
Jeřábek Jiří JABLONEC NAD NISOU
Jeník Jiří KŘINEC
Jenček Jan TACHOV
Jelínek Václav NĚMČICE
Jelínek Josef POSTOLOPRTY
Jelínek Josef Chrast u Chrudimi
Jelínek Jiří Králova Lhota
Jehlička František OSTŘETÍN
Jedlička Roman Brno-Kohoutovice
Jedlička Jiří Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1
Jaška Jaroslav Hradec Králové 3
Jaša Oldřich DUKOVANY
Jaroš Jaroslav SEPEKOV
Jarkovský Zbyšek Blešno
Jankovský Bohumír Praha 9-Hloubětín
Janeček Jan Holýšov
JANDUS Miloslav VELVARY
Jandl Petr Lysá nad Labem
Jandera František ČESKÁ TŘEBOVÁ
Jandek Jande POPICE
Jandák Miroslav KÁCOV
Janda Tomáš PRAHA
JANDA Bořivoj KOLÍN
Jalovecký Josef MEZILESÍ
Jakubův Karel Luštěnice
Jakubů Jaroslav SEMILY
Jahoda Antonín TELČ
Jagla Jan Liberec 5
Jablonický Jan BŘECLAV
Indra Zdeněk JIHLAVA
Chytra Eduard KARLOVY VARY
Chrudina Vít DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM
Chrudimský Pavel ŠTIŘÍN
Chromý Jiří TELČ
Chromiak Josef BRNO
Chrástek Josef Ing. ROHATEC
Chramostová H TURNOV
Chomát F ŠEBÍŘOV
Chochol Milan ÚSTÍ NAD LABEM
Chmela Jaroslav PITÍN
Chlud Jaromír ZNOJMO
Charvát Karel SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU
Hynek Vlastislav LIBĚDICE
Husák Miloš Veselí nad Lužnicí 1
Husák Antonín UHERSKO
Hurník Vladimír CHOMUTOV
Hunča Jiří DOUBRAVICE NAD SVITAVOU
Huňáček Zdeněk Beroun 1
Huňáček Břetislav Slavonice
Humpl Jan PRAHA
Humlíček František NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
Hulala Josef PRACHATICE
Hůla Petr HOŘOVICE
Hudák Miroslav POUZDŘANY
Hubený Pavel DOLNÍ TŘEBONÍN
Hubáček Jaroslav BENEŠOV
Hrůza Josef VLADISLAV
Hrubý Antonín NOVÝ KNÍN
Hrubý Antonín JAROV
Hrubant David HOLÝŠOV
Hrkal Ladislav Hostomice pod Brdy
Hrbek Zdeněk TÝČEK
Hrášková Ivana VELKÉ POPOVICE
HRADIL Vladimír KLADNO
Hošek František JIRKOV
Horálek František Nové Město na Moravě
Horák Jiří Praha 96
Horák Jiří VESELÝ ŽĎÁR
Horáček Karel STRMILOV
Hončík Karel SEDLČANY
Holý František RUMBURK
Holubec Jiří HORNÍ BRANNÁ
Holubec Jar HORNÍ BRANNÁ
Holub Petr HRADEC KRÁLOVÉ
Holman Karel STRAKONICE
Holeček Jiří BROUMY
Holec Tomáš SLANÝ
Hofmann Bohumil ÚPICE
Hoffmann Miroslav BEČOV
Hodina Lumír MIROŠOV
Hlous Vladimír NÝŘANY
Hloupý Pavel JABLONEC NAD NISOU
Hlivka Martin OLOMOUC
Hlaváček Ladislav VESELÁ
Hlaváč Viktor MIŘETICE
Hladký Pavel DUBÍ
Hiner Jiří Hodonice
Hejsek Antonín STŘÍBRO
Havelec Ladislav OLOVÍ
Hartman Václav LIBEREC
Hartman Jiří JIHLAVA
Harašta Jan BRNO
Hanzl Josef JENIŠOVICE
Hanzík Vladimír PRAHA
Hanzal Pavel ZVOLENĚVES
Hanuška Josef ÚJEZD U BOSKOVIC
Hanuš František TURNOV
Hamouz Zdeněk ČESKÁ LÍPA
Hamata Václav RUDNÁ
Halmichová Květa CHLUMEC NAD CIDLINOU
Giuliano Jan ROTAVA
Geisler Josef HRONOV
Gebauer Miroslav DOLNÍ DUNAJOVICE
Garai Jiří Říčany u Prahy
Galetka Miroslav JAROSLAVICE
Gala Bohumil JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU
Gajdošík Stanislav Blíževedly
Gaisslerová Sylva VŠENORY
Fürst Václav Rokycany
Fürst Jiří HROB
Funková Alena JAROSLAVICE
Fuchs Josef ALBRECHTICE
Fugner Ladislav CHVALKOVICE V ČECHÁCH
Frantík Jaromír Zeleneč v Čechách
Franková Venuše TŘEBÍVLICE
Frank Václav OSEK
Founě Karel STRAKONICE
Fořt Jan PRAHA 4-MODŘANY
Fortelka František Sedlčany
Fomín Václav TCHOŘOVICE
Fojtík Petr SENOMATY
Fojtek Jiří KOSTELEC NA HANÉ
Foit Jaromír Liberec 15
Fogd František Dolní Třebonín
Fobl František LITVÍNOV
Flekr Jaroslav ŽAMBERK
Flégl Tomáš Plzeň 26
Fišer Milan NEKOŘ
Fišer Jan SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU
Fišar Roman POSTUPICE
Fišerová Zdena KADAŇ
Filipi Josef OSTŘETÍN
Filip Ivo KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ
Fiedler Milan JINDŘICHŮV HRADEC
Fidrmuc Zbyšek MLADÁ BOLESLAV
Fidler Antonín CHRUDIM
Ficner Jiří ALBRECHTICE
Fiala Miroslav KOVÁŘSKÁ
Fiala Josef Přeštice
Fiala Jaroslav Havlíčkův Brod 1
Fiala František Lanškroun
Feřt Libor KOZOLUPY
Endt Roman Liberec 8
Dypold Karel Litoměřice 1
Dvořák Jaroslav Starý Kolín
Dub Jaroslav PRAHA
Drobeček František ČACHOVICE
Dražský Bohumil ÚNĚŠOV
Drápela Ladislav Velké Meziříčí
Dragoun Ivan DĚČÍN
Doubek J ŠEBÍŘOV
Dostál Ladislav PROSEČ
Dorazil Karel IVANČICE
Donát Václav Lom u Mostu 1-Loučná
Doležel Zdeněk LIPOVEC
Doležal Vladimír Tábor 5
Doležal Bohumil VELKÝ BOR
Doležal Antonín ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU
Dolejší Josefa OKROUHLICE
Dolejší Jaroslav MNÍŠEK POD BRDY
Dolejší Antonín HRADIŠŤKO
Dolanský Jaroslav ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Dobrovodská Marie NOVINY POD RALSKEM
Dobiáš Jaroslav KARLOVY VARY
Dlouhý Karel LYSÁ NAD LABEM
Dlouhý Jaroslav VRCHLABÍ
Diviš Josef LIBŠTÁT
Divácký Zdeněk ČEHOVICE
Kadeřábek Jiří MNÍŠEK
Dellingerová Dana SKALNÁ
Dáňa Josef RAKOVICE
ČRS MO MIŘETICE
Čížek Jindřich PRAHA
Čížek Bedřich HLUBOKÁ NAD VLTAVOU
Čípa Jaroslav Jedlová u Poličky
Červenka Václav Zdice
Černý Miroslav RADOVESICE
Černý Miloslav MILÍN
Černý Ladislav Jince
Černý Karel JIRKOV
Černota Jaroslav Dvůr Králové nad Labem
Čermák Jiří JÍLOVICE
ČEJPA Václav BRATRONICE
Čech Tomáš PhDr. Brno 25-Bohunice
Čech Miloslav PROVODÍN
Čáslava PRAHA
Čapková Blanka DOLNÍ PODLUŽÍ
Čapek Karel STRAKONICE
Cziglan Ctirad HRADEC KRÁLOVÉ
Cymbál Václav TURNOV
Crhan Pavel BRNO
Crhák Alois BRNO
Císař Stanislav KLATOVY
Cibulka Jaromír PTENÍN
Cechmeister Bohuslav Ing. Čebín
Cafourková Eva BRNO
Cacek Ladislav Korouhev
Buštík Milan HODONÍN
Buček Štěpán Litoměřice 1
Bříza Jan PLZEŇ
Brykner Václav HROMNICE
Brož Josef PLAVSKO
Brejchová Helena NÝŘANY
Brázda Josef Praha 916
Brát Jiří HRADEC KRÁLOVÉ
Bracková Věra Ochoz u Tišnova
Bradna Jaroslav Starý Bydžov
Bracek Milan ADAMOV
Brabenec Josef ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Botlík František KOSTELEC NAD ORLICÍ
Borza Michal PŘÍBRAM
Borek Zdeněk DAŠICE
Borek Ivo HRADEC KRÁLOVÉ
Borecký František RÁJEC-JESTŘEBÍ
Bobek Miroslav KŘINEC
Blažek Zbyněk LOUNY
Bicanová Věra HOLICE
Berenda Jiří RAKOVICE
Beránková Lydie DUBÍ
Beneš Jiří PLZEŇ
Bendák Josef STARÝ BYDŽOV
Benada Zdeněk LUŽICE
Bejr Antonín PILNÍKOV
Beisbier Antonín Blížejov
Beier Josef ROKYCANY
Běhavý František Letovice
Beer Jiří VŠENORY
Bazík Vladimír ÚSTÍ NAD LABEM
Baxa Pavel VLASTISLAV
Bauer Horst DOBŘÍŠ
Baštová Blanka BŘEZNICE
Barták Jiří ČERNOV
Bárta Vladimír MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Baroš Vlastimil KOSTELEC NA HANÉ
Bančák Zdeněk HRUBÁ VRBKA
Baloun Michal ČESKÉ BUDĚJOVICE
Balnar Libor Brno 35
Baer Jaroslav DIVIŠOV
Baborák Petr CHRUDIM
Aust Antonín VRACOV
Augustinová Ludmila KÁJOV
Apltauerová Blanka Rostoklaty
Anděl Josef PILNÍKOV
Amerling Karel Domažlice 1
Alexa Antonín LETOVICE
Rohlík Milan PARDUBICE
Hrušková Marie JAROMĚŘ
Šanovec Vít Dobřichovice
Kouřil Vladimír PROSTĚJOV
Cempírek Jiří Chrudim IV.
Vyšata Jaroslav STOD
Orosz Zdeněk ČESKÁ TŘEBOVÁ
Hamerník Stanislav DOBŘÍŠ
KVAŠŇÁK Milan PŘEROV
Osvald Stanislav KLATOVY
Nápravník Josef RAKOVNÍK
Prudil Ladislav BRNO
Jeřábek Pavel KŘENOVICE
Anděl Zdeněk OSEK
Kovář Petr KROMĚŘÍŽ
Vyoral Ladislav OTROKOVICE
Vrbíček Stanislav KROMĚŘÍŽ
Vojtek Hubert BORŠICE U BLATNICE
Vaškůj Josef BISKUPICE
Trčka Bohumil VALAŠSKÉ KLOBOUKY
Šurik Miroslav KROMĚŘÍŽ
Šprlák Josef BŘEZOLUPY
Šoman František VALAŠSKÉ KLOBOUKY
Šodek Bedřich HALENKOVICE
Škubal Josef ÚJEZDEC
Šimek Luboš Dr. ZLÍN
Šimek Karel HRADČOVICE
Šidlík Vladimír BISKUPICE
Šerý Miroslav MYSLOČOVICE
Šušlík Jaromír Kroměříž 1
Prášilík Pavel Boršice u Buchlovic
Juřenčák Josef DOLNÍ NĚMČÍ
Zeman Vladimír Světlá nad Sázavou
Smejkal Vladimír Pomezí 113
Dlabaja Milan FRYŠTÁK
Jirák Josef Děčín 2
Urbánek Josef Brno-Bystrc
Hybler Josef BŘEZOLUPY
Šešulka Vilém PRAHA
Bernat Miroslav Habry
Janda Pavel OSÍČKO
Plánka Josef LUHAČOVICE
Pilka Ladislav UHERSKÝ BROD
PAVLICA Ivan Slavkov pod Hostýnem 180
Otradovec Karel NAPAJEDLA
Mráček Radomír BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
Hrabec Vlastimil KROMĚŘÍŽ
Hotař Oldřich Otrokovice
Herman Pavel BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
Sedláček Josef MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
SVOBODA Václav LIBUŠÍN
Svoboda Josef BRNIŠTĚ
Svoboda Antonín ČERNUC
Zeibert Jiří-NEPŘEKLÁDAT!!!! Okříšky-Přibyslavice
Zaťko Rudolf HOSTOMICE
Dvořák Josef NAHOŘANY
Vocásek Jaroslav BECHLÍN
Vlk Jaroslav HORNÍ VLTAVICE
Vlášek František DIVIŠOV
Vladyka Jiří PRAHA
Vacek Oldřich SEDLČANY
Vacek Jaroslav Nová Včelnice
Urlich Zdeněk POŘÍČANY
Urbánek Milan Dolní Břežany
Urban Jaroslav PŘEROV NAD LABEM
Hruška Vratislav Dobruška
Machač Jaromír BLANSKO
Frolík Zdeněk ZDICE
Šubrt Josef NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Štěpnička Milan DIVIŠOV
Štěpánek Josef VOLEČ
Štemberk Jaroslav KOSOVA HORA
Štefan Milan ŠTĚTÍ
Štaudová Jitka BRNO
Šťastný Josef HABRY
Fančák Jan HABROVANY
Fejfar Milan Velké Hamry
Fedorišková Jana Litvínov
Fašina Antonín STONAŘOV
Exnerová Irena VOLETINY
Dytrych Josef SOKOLOV
Milota František Horní Planá
Milichovský Jan HAVLÍČKŮV BROD
MILÁČKOVÁ Zuzana KLADNO
Mikulášek Jan VESELÍ NAD MORAVOU
Miksa Vítězslav TRPÍSTY
Mikešová Anna KARLOVY VARY
Mikeš František RUDNÍK
Míka Jaroslav ČESKÝ KRUMLOV
Michovský Josef Boskovice
Michálek Jiří ŽDÍREC
Mička Jaromír Říčany u Prahy
Melka Antonín PLZEŇ
Straka Jan CHÝNOV
Strachota Jan Benešov u Prahy
Strahlheimová Dana BÍLINA
Stojka Jiří Heřmanův Městec
Stohr Vlastimil TŘEBÍČ
Stejskal Vlastimil NOVÁ ŘÍŠE
Štieber Jaroslav Jičín 1
Stasiak František HROTOVICE
Stankovič Jan VESELÍ NAD LUŽNICÍ
Staněk Antonín HUMPOLEC
Srna Pavel MUDr. ROVENSKO POD TROSKAMI
Vacek Milan TACHOV
Urubek Ladislav VLKOŠ U KYJOVA
Urban Jan Dr. BRNO
Tupý Václav BERNARTICE
Tuček Miroslav LIBEREC
Třešňák Jaroslav PROBOŠTOV
Bravenec Vladimír SLUŠOVICE
Bedřich Josef ZLÍN
Kvapil Petr VALDICE
Kvapil Miroslav NOVÝ BYDŽOV
Kuzdas J VYŠKOV
KŮTKA Ladislav ÚPICE
Kutenič František DOBŘÍŠ
Kurbis Jaroslav LIBEREC
Kunický František Vracov
Kukačka Josef HORNÍ RADOUŇ
Skuhravý Milan NEPOMUK 1
Pragner Jan KRYRY
Poula Stanislav SADSKÁ
Pospíšil Petr PLZEŇ
Horčička Vlastimil Bakov nad Jizerou
Pospíšil Kamil JIRKOV
Pospíšil Drahoslav Ing. KYJOV
Pospíchal Vladimír VELKÝ BERANOV
Necid Josef VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Navrátil Zdeněk PŘÍBRAM
Myška Oldřich PRAHA
Müller Jaroslav PŘEROV NAD LABEM
Drlík Zdeněk VEVERSKÉ KNÍNICE
Drgoňa Josef ROŽMITÁL NA ŠUMAVĚ
Drážďanský Vávclav Podbořany
Dráb Jan Ing. CHOTÝŠANY
Doucha Richard Slatiňany
Horníček Květoslav MIKULČICE
Horák Miroslav Ivančice
Horák Karel DOUDLEBY NAD ORLICÍ
Horák Jiří SEČ
Horák Ivo KADAŇ
Honz Jiří BLOVICE
Holý Jan DOBŘÍŠ
Holý Petr Prachatice
Pejchal Jan MUDr. BRNO
Pehlík Pavel Libuň
Pzdera Josef TEPLICE
Pavlovič Petr PŘESTAVLKY
Pavel Oldřich PODĚBRADY
Pašková Hana PLZEŇ
ADÁMEK Roman UHLÍŘSKÉ JANOVICE
Adamčík Libor Olešník
Abely Petr ČERMNÁ
Kubečková Eva TRUTNOV
Korecký Pavel TŘEBOŇ
Pokorný Karel MERKLÍN
Pokorný Jaroslav ŠTOKY
Pokorný František PÍSEČNÉ
Pojmon Vladimír PARDUBICE
Pochyba Jan CHOTĚVICE
Pohl Hynek ČERVENÁ VODA
Podzimek Vladimír HVOŽĎANY
Podoláková Milada LESTKOV
Počta Stanislav OBOŘIŠTĚ
Poborská Landa Ing. PRAHA
Leštinský Vladimír KADAŇ
Lepej Josef LIBICE NAD CIDLINOU
Lenhart Pavel PARDUBICE
Lehký Karel Třebíč 1
Lec Tomáš Prosečné
Lebeda Miloslav PARDUBICE
Lávic Josef Zlonice
Kubín Jan PŘELOUČ
Kubíček Miloslav HARTMANICE
KUBÍČEK Jiří Kolín 2
Kubát Boris RAPOTICE
Kubáč František Litvínov 1
Kuba Václav KROPÁČOVA VRUTICE
Kuba Jaroslav KROPÁČOVA VRUTICE
Marek Oldřich ROUDNICE
Malíšková Růžena KLUŽÍNEK
Nešpor Vladimír OTROKOVICE
Kouřil Rostislav KVĚTNÁ
Klučka Vít Osvětimany
Klimek Miroslav OSVĚTIMANY
Kudláč Pavel Ing. MOHELNO
Hendrych Ivan MARTINICE V KRKONOŠÍCH
Hejlek Josef KATOVICE
Konárek Bohumil RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Kollár Antonín ČESKÁ SKALICE
Kolek Jaroslav BŘASY
Kokoška Petr HORNÍ BŘÍZA
Kočí Karel Jablonné nad Orlicí
Kočandrlová LETKOV
Kocáb Vladimír RAPOTICE
Kobrle Miloslav JIČÍN
Kobera Václav BENÁTKY NAD JIZEROU
Knobloch Josef KRÁSNÁ LÍPA
Knedlík Josef Plzeň
Kaštánek Luboš MIROSLAV
Kašpar Josef KLÁŠTEREC NAD ORLICÍ
Karlík Václav ZDEMYSLICE
KAREBÁČEK Josef KOLÍN
Karásek Karel Kostelec nad Orlicí
Kaprál Ilja VOLARY
Kantorová Irena VYŠŠÍ BROD
Vokounová Eliška DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM
Hradil Václav Brno 36
Hovorka Ladislav DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC
Hospůdka Stanislav Krásná Lípa
Horyna Vladimír CHVALETICE
Hlinák Jiří Žirovnice
Hájek Václav Bukovany u Sokolova
Hájek Pavel MODŘICE
Hacmac Daniel Senohraby
Habr František BATELOV
Gundacher Jiří BLANSKO
Gubčo Josef BRNO
Gregor Václav DĚČÍN
Fatka Rudolf PLANÁ
Faltus Jaroslav JAROMĚŘ
Dvořák Otto PRAHA 913
Dvořák Josef CHOTĚŠOV
Dvořák František PRACHATICE
Duras Jindřich PLZEŇ
Dufek Zdeněk Rájec-Jestřebí
Dufek Josef NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU
Businský Milan ÚVALY
Burian Josef VIŠŇOVÁ U PŘÍBRAMĚ
Burda Roman PLESNÁ
Bulis Zdeněk DOLNÍ ŘEDICE
Bula Miroslav Praha 4-Krč
Budovec J ŘÍČANY
Bříza František KLÁŠTEREC NAD ORLICÍ
Brtevník František VELKÉ BÍLOVICE
Bron Pavel NETVOŘICE
Brejla Jaromír Praha 913-Horní Počernice
Brejcha František PEČKY
Dejlová Věra HODONICE
Dej Eduard ARNOLTICE
Dědek Miloslav RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ
Dědeček Jaromír Turnov
Děd Petr ŽIHLE
Ďásková Radomíra MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ
Ďásek Jiří KRASLICE
Daniel Karel Uherčice u Znojma
Daněk Rudolf HORŠICE
Daněk Josef Kobylnice
Dáňa Leopold JIHLAVA
Čurda Bohumír DAČICE
Blažek Josef Pelhřimov
Blahuš Miroslav VRANOV NAD DYJÍ
Bláhová Lenka VIMPERK
Bláha Oldřich BRNO
Bláha Josef Ing. Višňové 301
Bláha Jaroslav Praha 412-Modřany
Birnbaum Jiří MLADÁ BOLESLAV
Bilíček Milan DOLNÍ DUNAJOVICE
Bílek Vratislav Březno u Chomutova
Bičík Milan Podmoklany
Otrusina Pavel Staré Město u Uherského Hradiště 1
Mazurek Jiří MUDr. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Voženílek Jaromír Brandýs nad Orlicí
Voves Jaroslav SOKOLOV
Votýpka Miroslav Švihov
Voříšek František CHOCEŇ
Vorba Václav SVITAVY
Vondráček Vladimír Most 1
Kutňák Petr KROMĚŘÍŽ
Kuchař Vladimír KVASICE
Krumlová Eva DOMAŽLICE
Alt Jiří CHOMUTOV
Kafka Miroslav Bojkovice
Barbořík Miroslav SLAVIČÍN
Čech Jaroslav PLZEŇ
Čarnecký Petr OSTROV
Jelínek Jaromír PRAHA 10-MALEŠICE
Kalina Milan VRANOV NAD DYJÍ
Jelen Jiří ROZSOCHATEC
Javorský Milan Plzeň-Újezd
Macák Jaroslav ŠEBÍŘOV
M NAUS STANI NIŠOVICE
Lyčka Miroslav Jablonné nad Orlicí
Lungmayer František SADSKÁ
Luňák Martin Lysá nad Labem
Lukeš Vladimír HOSTINNÉ
Loskotová Ivana LOCHOVICE
Rais Antonín Velká Dobrá
Radler Karel Štěnovice
Purš Jiří DOLNÍ BOUSOV
Purma Milan Ohnišťany
Puffer Miloslav Tmaň
Ungr Pavel Františkovy Lázně
Tysl Vladimír PŘÍBRAM
Tylš Rostislav VYSOKOV
Jungbauer Radek Kostelec nad Vltavou
Vojtěch Ladislav Hajnice
Hlaďo František SLAVIČÍN
Vávra František Hranice u Aše
Burda Antonín Roudnice nad Labem
Bunc Michal Měšice u Prahy
Buňata František Kladno
Dítě Ladislav TŘEBÍČ
Stránská Božena ZLÍN
Slovenčíková Marie ZLÍN
Křišťanová Alena PRACHATICE
Starý Miroslav MILÍN
Jindra Rudolf ČELÁKOVICE
Lafata Jan HRDĚJOVICE
Kusák Vlastimil LUHAČOVICE
Frinta Miloš NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Holada Jiří ČECHTICE
Hofman Stanislav Chvalkovice
Hodík Jan Sedlec-Prčice 1
Hložek Tomáš KYNŠPERK NAD OHŘÍ
Chadraba Václav ČÁSLAV
Hyršl René Frýdlant v Čechách
Uhlík Miroslav Litvínov
Brada Zdeněk HOLEŠOV
Beníšek Martin Kroměříž 1
Vaník Petr KLADRUBY
Hála Jaroslav STRUPČICE
Hajšman Petr ŠTĚNOVICKÝ BOREK
Hadrava Jaroslav PŘÍBRAM
Glanc František SMILOVICE
Kosmák Pavel LITOMĚŘICE
Kořínková Jitka Ptení
Kořínek Miloš ZDICE
Körbel Richard Beroun 2-Město
Kopta František KARLŠTEJN
Kopelent Karel TACHOV
Plas Josef KOPIDLO
Plachý Ervín SLAVONICE
Plaček Jindřich NOVOSEDLY NAD NEŽÁRKOU
Pišoja Ondřej POHOŘÍ
Písek František SVĚTLÍK
Pírek Josef VYSOČANY
Piňos Miroslav Blansko
Pileček Jindřich Bernartice u Milevska
Toman Oto MĚSTO TOUŠKOV
Tichý Josef BRNO
Tesařík Josef Kostelec nad Černými Lesy
Tesař Karel KAMENICE NAD LIPOU
Tesárek František SMRŽICE
Teplý Jiří DOLNÍ LOUČKY
Petržílka Stanislav PARDUBICE
Janků Vojtěch ZLÍN
Pospíšil David HORNÍ LHOTA
Závodský Miloslav Strmilov
Prkno Oldřich Česká Kamenice
Hauser Zdeněk České Budějovice 11
Volf Jaroslav Vojkovice 102
Vaník Jiří Rokycany 1
Kočí Karel Jablonné nad Orlicí
Kočí Karel Jablonné nad Orlicí
Pártl Teodor Mgr. Strunkovice nad Blanicí
Vicenec Jiří LÍŠNICE
Ježek František Tábor 2
Kašík Jaroslav Pchery
Škeřík Miroslav Frýdlant v Čechách
Pšenička Václav NOVÝ BYDŽOV
Dubay Pavel SEZIMOVO ÚSTÍ
Fiala Břetislav JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ
Antoš Petr Němčičky u Břeclavi
Nepovím Karel Šluknov
Kučerová Jana Slavičín
Buneš Jiří Rudolfov
Zeman Vladislav PSÁRY
Halíček Robert Újezd u Brna
Drahý Michal Valdice
Tulach Josef Hřiměždice
Winkler Jiří Košťany u Teplic
Vojtěch Ladislav Hajnice
Novotný Jiří Kolín-Nová Ves
Pětík František LITOMĚŘICE
Veselý Pavel Ing. Lhota pod Libčany
Dogner René VEJPRNICE
Ozaňák Miloslav Frýdlant v Čechách
Jícha Václav Radim u Kolína
Paráček Václav Hradec Králové 3
Krakeš Michal LOUNY
Mitáček Jaroslav KRUCEMBURK
Carhoun Zdeněk BOREK
Šístek Jindřich LITVÍNOV-Janov
Borys Miroslav Hradec Králové 8
Houdek Jiří ZNOJMO
Hruda Jiří ŠUMPERK
Hadraba Ladislav Strakonice 1
Pecková Hana Praha 7
Pojer Milan Rožmitál pod Třemšínem
Rittmann Stanislav Kyjovice
Vích Josef Lázně Bělohrad
Matys Jaroslav Planá u Mariánských Lázní
Marousek Pavel KAPLICE
Václavík Jiří Deštná u Jindřichova Hradce
Teper Jan Příbram 1
Pečínka Lubomír Stěžery
Marek Vladimír JINDŘICHOV U KRNOVA
Kolmanová Dagmar PRAHA 5-MALÁ STRANA
Ihnát Ján VÍTKOV
Vahala Petr Lukov u Zlína
Pech Lubomír Rumburk
Nový Milan Kašperské Hory
Vojtek Jiří KARLOVY VARY
Šlechta Karel KLATOVY
Holeček Al HODONÍN
Čajka Jaroslav VESELÍ NAD MORAVOU
Ševčík Zbyněk Hodonín 1
Maudr Jindřich SADSKÁ
Zvonek František Zakřany 185
Majer Pavel Zabrušany 6
Kaštánek Milan NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
Úlehla Stanislav Ing. VIZOVICE
Pánek Petr ROŽĎALOVICE
Havlíčková Silvie OSTŘEŠANY
Císařová Jana Dobřichovice
Provazník Augustín ZAHRÁDKY
Kadlec Stanislav HUMPOLEC
Hadrava Jiří ČESKÉ BUDĚJOVICE
Breth Vintíř Liberec 5
Vach Antonín Ivančice
Novák Josef Varnsdorf 1
Johaník Viliam TELNICE
Nevoral Josef ČÍMĚŘ
Novotný Jindřich Česká Lípa
Kadlčík Ladislav TLUMAČOV
Plevka Jiří VOLYNĚ
Zlevor Jan HROCHŮV TÝNEC
Eichler Milan BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESL
Slavík Bohumil HUMPOLEC
Trunecký Josef ZVĚŘÍNEK
Dvořák Antonín ŽELETAVA
Nedvěd Jaroslav ROČOV
Trochta Karel Jesenice u Rakovníka
Svoboda Břetislav Dolní Podluží
Richter Jindřich PAVLÍKOV
Minks Eduard Brno
Vaverka Jan DOBRUŠKA
Procházka Stanislav Bílina 1
Karták Zdeněk ČESKÉ BUDĚJOVICE
Grufík Jan Dubňany
Buchtík Vladimír ROHATEC
Slávik Ludovít Havlíčkův Brod 1
Stašek Lubomír UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Kurtiš Jan BOBNICE
Dufek Eduard SPÁLENÉ POŘÍČÍ
Čermák Jan BRTNICE
Olšovský Vladimír BYSTRÉ
Čihák Miroslav Březnice u Bechyně
Rosa Jindřich KŘENOV
Szojka Libor České Budějovice 1-Nové Homole
Šicner Vlastimil STRÁŽ NAD NEŽÁRKOU
Kromer František Habartov
Zvolánek Jiří Chomutov 4
Balzer PRAHA
Cipro Milan Zdice
Fejtková Jitka NOVÉ STRAŠECÍ
Jindrák Pavel Milevsko 1
Mikeš Jaroslav HOROMĚŘICE
Beránek Josef JABLONEC NAD NISOU
Klimeš Stanislav CHOMUTOV
Útrata Josef Most 1
Dimitrov Luboš Chabařovice
Hlinovský Ladislav KOSTOMLATY POD ŘÍPEM
Pokorný Miroslav BECHLÍN
Susmilich František DOBŘEJOVICE
Černý Václav JIRKOV
Pollák Dušan ŽIDOVICE
Bureš Josef BOŠICE
Kalianka Petr Stožice
Šimon Pavel HUMPOLEC
Novák František Hořepník
Trs Stanislav PLZEŇ
Hora František Nezvěstice
Hluchý František Karlovy Vary
Konopásek Bedřich BEROUN
Radil František Rožmitál pod Třemšínem
Šafář Vladimír Temelín
Melichar Slavoj JINDŘICHŮV HRADEC
Mazanec Jan Lišov u Českých Budějovic
Vaváček M TÁBOR
Opletal Dobromil ČERNOVICE
Drahoš Jaroslav Karlovy Vary 17
Richter František KLATOVY
Blahut Luboš Telč
Čajka Pavel Vnorovy
Svoboda Vavřín SVATOBOŘICE-MISTŘÍN
Hák Jaroslav Studenec u Horek 322
Švejda Zdeněk VČELNÁ
Bouška Miloslav Hlinko v Čechách
Buňka Antonín SUKORADY
Šváb Zdeněk LITVÍNOV
Chutný Zdeněk DĚČÍN
Konečná Marcela KOPIDLNO
Rek Jaroslav PODĚBRADY
Grim Jiří BOHUSLAVICE
Kunc Jiří Mgr. JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU
Jindra Jaroslav NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Holacký Jaroslav PROSTĚJOV
Hasil Jan Moravská Nová Ves
Bednář Miloš Hnátnice
Dvorský Petr SMRŽICE
Štemmer Ladislav HRADEC KRÁLOVÉ
Pluhař Viktor Plzeň 1
Zima František LOCHOVICE
Svoboda Stanislav Olešná u Hořovic
Mith Vladimír LOUNY
Koch Jan Ing. Volyně
Roznos Jaroslav Borkovany
Capoušek Jaroslav Mgr. HRADEC KRÁLOVÉ
Bílek Jindřich JINOČANY
Hartman Karel Příšovice
Vlasák Slavoj Rumburk
Tykvart Miroslav CHLUMČANY
Zvolánek Jan Ing. HAVLÍČKŮV BROD
Blažek Jiří Ústí nad Labem 1
Šícha Václav Polička
Komárek Václav Český Krumlov 1
Votoček Václav Semily
Zvěřina Vladimír PETROV U PRAHY
Mittbauer Jiří Jáchymov
Karhanová Anna KARLOVY VARY
Kučírek Josef STRÁŽ POD RALSKEM
Dlouhý Dalibor NOVÝ BOR
Švec Josef Drnovice
Havlíček Jiří Mgr.EtBc. Kamenice
Daněk Zdeněk STRAKONICE
Klus Josef VALEČ
Sedlecký Gilbert Husinec
Šlehovr Bohuslav České Budějovice 11
Treml Bedřich POBĚŽOVICE
Síla Jiří Sezimovo Ústí 2
Hegr Jan JUDr. STRÁŽ NAD NISOU
Tomsa Josef Doksy
Sedláček Václav Horní Jiřetín
Jeřábek Ivan Kolín 2
Pelíšek Jaroslav Brno 35
Rohla Jaromír Bratronice
Fošum Jan Český Krumlov 1
Michalička Petr ml. KUTNÁ HORA
Krištůf Karel Praha 4-Chodov
Pospíchal Jiří MĚLNÍK
Janouch Pavel Bc. Choceň 1
Drda Stanislav MĚLNÍK
Černý Antonín Kostomlaty pod Milešovkou
Klícha Zdeněk ČESKÝ KRUMLOV
Karandyszewsky Jaroslav KUNIČKY
Valter Jan Ústí nad Orlicí 1
Kotě Jaroslav Keblice
Březík Jan Fryšták
Makalouš Jiří Týniště nad Orlicí
Prokešová Jaroslava Liberec 10
Košťál Jan ŠENOV-VÁCLAVOVICE
Tupý Martin PLZEŇ 2
Šinágl Ladislav Kadaň 1
Hrubý Bohumil Říčany u Prahy
Polický Jaroslav Tulešice
Polanský Pavel Verneřice
Suchý Jiří Hradišťko pod Medníkem
Mráz Jiří TURNOV
Vacek Václav ČERVENÝ KOSTELEC
Bureš František SKUTEČ
Voráček Jan HORŠICE
Adamec Vladimír LETOHRAD
Stieber Jiří KDYNĚ
Rožnička Luboš PRAHA 9 KYJE
Janoušek Milan Kvilda
Hajný Jiří TŘEBENICE
Doležal Mojmír HNĚVOTÍN
Jedlička Michal ČERNOŠICE
Valkony Jiří ZLATÁ KORUNA
Lazarová Ludmila VESELÍ NAD MORAVOU
Morávek Vladimír PRACHATICE
Vitoušek Josef Hradec Králové 15
Vedra Jiří KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ
Šilon Jan U KARVINÉ
Kozlík Vojtěch Kutná Hora 1
Kobes Václav Plzeň
Klimša David TACHOV
Kepka David ŘÍČANY
Černý Vladimír ŠKVOREC
Buček Jaromír Hrušky 31
Adámek Jiří VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Antl Miloš BRNO
Adam Josef Ing. SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU
Benda Miroslav Aš 1
Kašpar František Sezemice
Jedlička Pavel Cheznovice
Kadlec Jiří Plzeň
Crha Miroslav Lysá nad Labem
Petrák Tomáš Karlovy Vary 1
Kohout Oldřich Jihlava
Moravčík Ondřej Větřní
Bystrý Jiří JEVÍČKO
Wolfschutz Petr Hrotovice
Banert Miroslav HEŘMANOVA HUŤ
KOLÁŘ Miroslav LETOVICE
Kobza Karel Třemošná
Váňa Miroslav SOBOTKA
Šmerda Martin Drmoul u Mariánských Lázní
Škách Vojtěch Velký Ořechov
Šesták Jaroslav TURSKO
Smejkal Jiří POLNÁ
Papoušek Vojtěch Jaroměřice nad Rokytnou
Nevima Jiří NÁKLO
Kubín Gustav Valašské Meziříčí 1
Kordík Josef NERATOVICE
Bůžek Jiří LUČINA
Čížek Petr Ostrov
Helebrant Miroslav Vejprnice
Hornová Ivana Domažlice 1
Svoboda Jan Dolní Řásnice
Jurášek Milan Zlín
Vodička Bohumil Rušinov

 

 

Komentáře

Přidat komentář: