partneři

Cesky Rybarsky SvazModerní rybář

Přihlášení :: Registrace
VELKÁ PŘEDPLATITELSKÁ SOUTĚŽ 2013
Jan Sýkora | Pro předplatitele | Komentáře

 

VELKÁ PŘEDPLATITELSKÁ SOUTĚŽ 2013
 
 
 
VYLOSOVANÝM PŘEDPLATITELŮM    
GRATULUJEME
 
 
 
 
1. Jansa Jaroslav   Praha 3
  cena: rybářský zájezd do Norska pro dvě osoby
       
2. Suchý Jiří   Kutná Hora
  cena: rybářský zájezd do Norska  
       
3. Maštera Stanislav   Krnov
  cena: mobilní telefon CAT B25  
       
4. Kocurek Milan   Suchdol nad Odrou
  cena: naviják NEXAVE 3000 SRB - 2 ks  
       
5. Grebeníček Jiří   Velehrad
  cena: naviják NEXAVE 3000 SRB - 2 ks  
       
6. Seibert Marcel   Chrastava
  cena: naviák FURIOS 920R - 2 ks  
       
7. Čajan Martin   Strakonice
  cena: celosvazová povolenka ČRS  
       
8. Kunyt Jiří   Krnov
  cena: celosvazová povolenka ČRS  
       
9. Šefčík Jaroslav   Mělník
  cena: naviják MIKADO REPORT XA 12000 - 1 ks
       
10. Kvapil Zdeněk   Meziboří
  cena: naviják MIKADO REPORT XA 12000 - 1 ks
       
11. Herčík Bohumil   Kolín
  cena: naviják MIKADO REPORT XA 8000 - 1 ks
       
12. Liška Jiří   Litvínov
  cena: naviják MIKADO REPORT XA 8000 - 1 ks
 
13. - 1212. místo
cena: čepice s logem časopisu Rybářství

 

                                 

 

Ábel Pavel Jindřichův Hradec 1
Adam František Ing. Tábor 3
Adam Tomáš Praha 106
Adamec Tomáš JANOV NAD NISOU
Adámek Ota TRUTNOV
Albrecht Konrád Moravský Beroun
Alt Jiří Nové Město na Moravě
Ambrosek Blažej Znojmo 2
Andíl Richard Strašice
Antl Jiří Ivančice
Antl Radek Zábřeh
Arnošt František ZLÍN
Austera Jaroslav LEDCE
Bajzík Ivo Valašské Meziříčí 1
Bálint Miroslav Rožmitál pod Třemšínem
Baranec Petr Brno 13
Bárta Josef České Budějovice 4
Bárta Lukáš Pacov
Bartl Jiří Přerov 4
Bartoň Radomír UHERSKÝ OSTROH
Bartoš Pavel Praha 616
Bartoš Radim Brno 21
Bartošík Miroslav Bystřice pod Hostýnem
Barvík Martin Ing. Havířov 4-Prostřední Suchá
Bařtipán Zdenek Kladno 1
Bašista Ondřej Kolín 2
Batysta Stanislav Volenice
Bauer Zbyněk Litovel
Bažant Zdeněk Vranov nad Dyjí
Bebar Roman Vyškov 1
Bečka Vladislav Pardubice 2
Bečvář Jiří Ostrov nad Ohří
Bečvář Matěj Strakonice 1
Bednář Bohumil NIŽBOR
Bednářová Lenka Havířov 1
Bedricka Miroslav ČESKÉ BUDĚJOVICE
Bekavec  Zdenek Pardubice 9
Beleni Vratislav Roudnice nad Labem
Bělka Jiří LEDCE
Bena Miroslav Chrudim 1
Benďák Vojtěch Strašice
Beneš Jindřich Březnice
Benhák Vladislav Trhové Sviny
Beňo Roman Sedlčany
Benýšek Lubomír Praha 10
Beránek Stanislav Vlašim
Beregsási Josef Litvínov
Berger Ladislav Olomouc 18
Berger Milan Jablonec nad Nisou 4
Bergman František Mnichovo Hradiště
Bernardová Jana OSEČNÁ
Bešta Zdeněk Přeštice
Bezděková V Plzeň 23
Bican Jan České Budějovice 11
Bicek Stanislav Český Krumlov 1
Bidšovská Barbora Králův Dvůr u Berouna
Biely Libor Frýdlant nad Ostravicí
Bílek František Roztoky u Prahy
Bílek Jan Praskačka
Blahoušek Miroslav Borovany
Blatek Milan Jablonec nad Nisou 1
Blažej Luděk Ing. Ostrava 9-Mariánské Hory
Blažek Roman ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM
Blažek Vlastimil TUŘANY U SLANÉHO
Blumtritt Jiří Litoměřice 1
Bobek Pavel Ústí nad Labem 7
Bodnár Jan Praha 69
Boháč Josef Heřmanův Městec
Bolacký Zdeněk Opava 5-Malé Hoštice
Bolcek Martin Fulnek 1
Boška Karel Praha 912-Dolní Počernice
Brandtner Reiner Teplice 1
Brašnička Jan Borovany
Brauner Pavel Radim u Kolína-Chotutice
Brdička Pavel Nové Město nad Metují 1
Breitr Miroslav NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Brejcha Jiří Pečky
Brichová Pavlína Doubravice u Dvora Králové nad Labem
Brom David Lomnice nad Lužnicí
Brož Jan Kostice u Břeclavě
Brožek Gustav Chotěboř
Brus Oldřich Ing. Trnávka
Brynych Lukáš Kristián Giret Milovice
Březina Pavel Višňové u Znojma
Bříza Bohumil Žamberk
Bubeníček Karel Trutnov
Bubeníček Petr ml. Osík u Litomyšle
Bubeník Miroslav Kolín 2
Buček Jiří Troubsko-Popůvky
Budnář Petr VŠECHOVICE
Bucher Petr RNDr. Lípa
Buchta Eduard Rychvald
Buchta Miroslav Tetčice
Bukovský Oldřich HŘEBEČ
Bukovský Václav Kocbeře
Bulir Tomáš Český Dub
Bultas Jan DOLCE
Bunc František Bakov nad Jizerou
Buráň Dominik Krnov 1
Bureš Zdeněk Kladno 1
Bydlo Bohuslav Lázně Bohdaneč
Calta Václav Sedlčany
Camfrla Jiří ŠLUKNOV
Carbol Rudolf Pražmo
Cígler Jaroslav Stříbro
Cichak Jaroslav Česká Lípa 2
Cimbálník Jaroslav DOUBRAVNÍK
Cimburek Josef CHROUSTOVICE
Cink Lukáš Kořenov
Cirhan Karel STRÁŽNÝ
Císař Jaroslav Domažlice 1
Císař Karel Broumy
Cutychová Jiřina Straškov-Vodochody
Cvach Čestmír Borovany
Čaja Stanislav Žatec 1
Čapek Radomil Lužany u Jičína
Čapek Václav Teplice 1-Lázně
Čebiš josef Praha 96-Třeboradice
Čečotková Anna Jablunkov
Čechurová Marie Nezvěstice
Čepek Daniel Kamýk nad Vltavou
Čermák Jaromír Bystřice nad Pernštejnem
Čermák Josef Poříčany
Černý František JAROMĚŘ
Černý Josef Ústí nad Labem 11
Červenka Vojtěch Frýdlant nad Ostravicí
Červenková Zdena České Budějovice 5
Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 1
Červinka Václav Pečky
Čežík Vladimír Zbraslavice
Čihula Jiří Oskořínek
Čižnár Milan Karlovy Vary 6
Čouka Antonín PŘEBUZ
Čtvrtečka Zdeněk Bystřice
Čuda Jan Týn nad Bečvou
Dáňa Jan Havlíčkův Brod 1
Daněk Josef Zlechov
Daniel Jan CHRÁST U PLZNĚ
Daniel Ludovít Ústí nad Labem 20
Danišovič Michal Chorušice
Dařbujan Vlastimil PARDUBICE
David Pavel Ing. Ústí nad Labem 1
David Zdenek Nový Jičín
DĚDIČ Jaroslav ČESKÉ BUDĚJOVICE
Dejmek Ladislav Benátky nad Jizerou
Demar Tomáš Olomouc 9
Deyl Otakar MUDr. Kralupy nad Vltavou 1
Dian Marian Vysoké Mýto
Ditrich Pavel Krušovice
Diviš Milan Sruby
Dlask Vladimír Vyšší Brod
Dlouhý Ondřej Příbram 1
Doboš Marek Ostrava 12-Muglinov
Dohnal František Okříšky
Doležal Rudolf Mladá Boleslav
Doležalová Jana BRNO
Doležán Vladimír Chotěboř
Doležel Josef Tovačov
Doležel Miroslav PROSTĚJOV
Domanský Aleš Hroznová Lhota
Dombai Štefan SVOBODA NAD ÚPOU
Dosoudil Dušan Moravičany
Dostál Bohumil Loděnice
Dostálek Pavel Letohrad
Douša Josef PETROVICE
Drábek Bohumil Bušovice
Drapák Petr Mgr. Praha 5-Hlubočepy
Drašnar Stanislav Nový Hrádek
Dražil Jaroslav Třebařov
Drbota Jindřich Slaný 1
Drechsler Karel Plzeň 23
Drobný Antonín Most
Drška Miroslav Ostrov nad Ohří
Duben Jaroslav Pardubice
Dubický Jozef Jaroměř 1
Dubják Josef Kroměříž 1
Dubský František Rest. Pohoda Mirovice
Dudlák Roman Bystřice pod Hostýnem 7
Dufek Vojtěch Mladá Boleslav 1
Duchek Michal Ing. Plzeň 23
Dujsík Marián Hodonín
Ďuriš Jaroslav Ing. Tuchoměřice
Ďuriš Vítězslav Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1
Dušák Patrik Kardašova Řečice
Dvořák Antonín Žatec 1
Dvořák Pavel Bělčice
Dvořák Vilém Úhonice
Dvořák Vlastimil Nymburk 2
Dvořáková Jana Ústí nad Labem 1
Dvořáková Jaroslava STRAKONICE
Dýnek Petr ŽIROVNICE
Dziak Pavel Heřmanův Městec
Džubera Damián Vratimov 1-Horní Datyně
Edr Josef Zruč nad Sázavou 1
Efengergová Alena HOSTOMICE
Ehrig Petr Česká Třebová
Enderst František Teplice 1
Entler Miloš PRACE
Exner Adam Mukařov
Fabiánek Josef Šumperk 1
Fajfrlík Vlastimil Chválenice
Fedák Milan Litvínov
Fejfar Jaromír Děčín
Fejtek Jiří Jiřetín pod Jedlovou
Fiala Adam Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1
Fiala Václav Nýřany 1
Fiedler Jaroslav Libchavy
Fifka František Kostelec na Hané
Firoňová Ivana Kralupy nad Vltavou 1
Fischer David Plzeň 12
Fischer Petr Třemošná u Plzně
Fleisman Jiří Ledce u Plzně
Flekač Rostislav Napajedla
Flekr Josef Strážnice
Florián František TIŠNOV
Florík Jan VRACOV
Fobl Zdeněk NIŽBOR
Fojtík Ondřej Olomouc 9
Forejt Pavel Plzeň 1
Formánek Kamil NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
Frajt Václav Louny
Frank Vladimír Hrabišín
Frič Martin Ostrava 22-Třebovice
Friš Jaroslav Chvalšiny
Fritsche Pavel Ostrov nad Ohří
Fučík Zdeněk Mladá Boleslav
Gabriel Zdeněk Nižbor
Gajdoš Pavel Šluknov
Gardon Martin Třebotov
Gavel Martin Strašice
Gebauer Milan Ostrava 10
Gerža Miroslav Brno 2
Gigal Vítězslav Tábor 2
Glogar Jan Hlučín
Grof Josef Praha 9
Grund Jaroslav Lovosice 2
Grus Vladimír Ústí nad Labem 7
Grygar Jaromír Chropyně
Gřunděl Rudolf PUSTÁ POLOM
Gutwirth Karel Chomutov 3
Gutzer Zdeněk PODBOŘANY
Haberland Jan Leština u Zábřeha
Haderka Petr Ostrava 21-Svinov
Hadraba Ivan Teplice-Šanov
Hájek Miloslav Košetice
Hájek Oldřich Mařatice
Hajný Ivo ÚSTÍ NAD LABEM
Hajský Ladislav SLABČICE
Hamerník Karel Praha 8
Hanek Josef Česká Skalice
Hanold KAMENICKÝ ŠENOV
Hanousek Radek Praha 96
Hanousek Václav ČESKÉ BUDĚJOVICE
Hanzal Jiří Chodov u Karlových Var 1
Harant Václav Chrast
Harkabuzík Tomáš Bílovice u Uherského Hradiště
Hart Martin Teplice 10-Sobědruhy
Hatoš Štefan Týn nad Vltavou 1
Havelka Antonín Čáslav
Havelka František OBECNICE
Havelka Josef Želatovice
Havlíček Josef Soběslav
Havlík František Lipník nad Bečvou
Havlík Ladislav Františkovy Lázně
Havlík Libor Kostelec nad Černými Lesy
Havlík Ondřej Hořovice
Havlík Přemysl Ing- Ludgeřovice
Havlík Radek Vrané nad Vltavou
Havlín Stanislav Benátky nad Jizerou
Havránek Vlasd Havířov
Hažva Jan Doubravice u Dvora Králové nad Labem
Heisig Jan Neplachovice
Hejda Václav HŘIVICE
Hejlek Alois Cheb
Hejsek Zdenek Plzeň 9-Malesice
Heller Josef Aš 1
Hes Petr Praha 5
Hešík Karel Štěchovice
Hinterholzinger Jan Třeboň
Hladová Renata Volenice
Hlava Vratislav Hříbojedy
Hlinomaz Pavel Praha 58
Hlobilková-Rozsypalová Jarmila Holešov
Hluchá Kamila Hroznětín
Hnízdil Karel Praha 515-Stodůlky
Hofírek Josef Rousínov u Vyškova
Holcman Oldřich České Budějovice 5
Holeček Miloslav HRADEC KRÁLOVÉ
Honek Jan Králův Dvůr u Berouna-Počaply
Hopsan Jiří Moravičany
Horáček Stanislav Vraclav
Horáček Tomáš Kropáčova Vrutice
Horák Pavel Zbraslav
Horký Oldřich SEČ
Hornoch Alois Tišnov 1
Hořanský Petr Vsetín 1
Hošek STRAŠICE
Houdek Milan VYSOKÉ MÝTO
Houser Oldřich Trutnov
Hovězák Karel Velké Pavlovice
Hrabec Jaroslav Tachov
Hrad Josef Svratouch
Hradil Jaroslav Lipník nad Bečvou
Hrachovec Karel Čížkovice
Hrančík Martin Havlíčkův Brod 1
Hrbáček Jan ZNOJMO
Hrbek Jiří Chomutov 3
Hrdina Miroslav Libchavy
Hromádko Vladimír Hronov 1
Hrozínek Pavel Přibice
Hrubý Miloslav Praha 414
Hruška Jan Praha 3
Hrůza Martin Řevnice
Hudák Pavel Šternberk 1
Hudeček Miroslav Ing. Praha 41
Hummel Vít Ing. TEPLICE
Hvězda Miroslav Zastávka u Brna
Hynek Petr Svitavy 2
Hynšt František Český Krumlov 1
Chalupský Pavel České Budějovice 6
Chaluš Ladislav HORAŽĎOVICE
Charvát Jaroslav Česká Lípa 1
Charvát Josef Praha 10
Chlád Antonín Dolní Město
Chlád Miloslav Praha 415
Chládek Jan Praha 41
Chmelík František Lázně Bohdaneč
Chotěnovský Marek Malíř Liberec 14
Chovančík Pavel Rybná nad Zdobnicí
Chovančíková Dana Rožnov pod Radhoštěm 1
Chrastina Tomáš Šumperk 1
Chudáček Josef LEDCE
Chupík Karel Bojkovice
Chval Vlastimil Vimperk
Chvála Jaroslav Česká Lípa 2
Chvojka Petr Broumy
Ivan Jan Vnorovy
Ivánek Rostislav Frýdek-Místek
Izák Ladislav KOSTELEC NAD ORLICÍ
Izera Petr Mšené-lázně
Izera Václav Mšené-lázně
Jadlovec Martin Přibice
Jahelka Vladimír CHVALŠINY
Jakl Jiří Třebnouševes
Jakůbek Tomáš Nový Jičín
Jakubů Otto Rovensko pod Troskami
Janda Martin KARLOVY VARY
Jáně Vítězslav Praha 58-Jinonice
Janeček František LUKAVICE
Janků Blanka KYJOV
Janoš Josef Vlachovice
Janoušek Radek Praha 4
Jareš Josef Praha 412
Jarkovská Věra HRADEC KRÁLOVÉ
Jaroš Michal Tišice
Jarošová Dora JIRKOV
Jasso Jan Vinařice u Kladna
Jecha Josef Benátky nad Jizerou
Jecha Pavel Praha 47
Jelínek Antonín Beroun 1
Jelínek Jiří Kladno 1
Jeřábek Jakub Valašské Meziříčí 1
Ješuta Pavel Pňov
Ježek Miloslav OBECNICE
Jičínská Jana CHOMUTOV
Jirout David Mgr. Ústí nad Orlicí 3
Jiskra František Litomyšl
John Jiří Český Dub
Joza Jiří Kladno 7
Jubánek Milan Chodov u Karlových Var 1
Junek Vlastimil Plzeň 23
Kačena Stanislav Žamberk
Kadlčík Tomáš Přerov II-Předmostí
Kadlec Ivo Louny
Kadlec Jan Roztoky u Prahy
Kadlec Petr Slušovice
Kadlec Vratislav Benátky nad Jizerou
Kadlík Milan Slabce
Kajml Jaroslav MUDr. Turnov
Kakaš Emil Ostrov nad Ohří
Kalina Antonín Skalná
Kalina Pavel Louny 1
Kalivoda Jiří JIRKOV
Kalous Miloš Libchavy
Kamarýt Jaromír GOLČŮV JENÍKOV
Kanaval Jan Ing. Praha 98-Kyje
Kantner Pavel Praha 52-Barandov
Kantrlík Josef Úhonice
Kapalín Karel Rovensko pod Troskami
Kaplarčík Svatopluk Bohumín
Karásek Vladimír Třebívlice
Kareš Milan Strmilov
Karmazín Jiří Chocerady
Kárník Jan Zdechovice
Kasal Milan Čáslav
Kasl Jiří Přeštice
Kastner Jan Poříčany
Kaše Pavel Praha 515-Stodůlky
Kaucký Ladislav Kostomlaty nad Labem
Kaválek Michal DiS. S
Kazda Augustýn Náměšť nad Oslavou
Keprt Karel Postřelmov
Kettner Matěj Hronov 1
Khek Jan Divišov
Kiezler Radek Kostelec nad Orlicí
Kilian Lubomír ml. Vsetín 1
Kindl Jiří Plzeň 1
Klauda Václav Čáslav-Vrdy
Klega Mojmír Kunovice
Klegr Petr Vitice
Kleštík Josef Jeseník
Klhufek David Jindřichův Hradec 1
Klhůfek Josef Otrokovice 2
Klímek Vlastimil Košatka
Klimeš Jiří SOBOTKA
Klindera Petr Poříčany
Kliner František Šumná
Kliner Václav ŠUMNÁ
Klofáč Miroslav Tlumačov
Klofanda Jan Poříčany
Kmoch Zdeněk Velešín
Knefpl Václav Poděbrady-Kluk
Kocanda Milan ml. Nové Město na Moravě
Kocourek Daniel Přeštice
Kocourek Josef CHOMUTOV
Kočandrle Zdeněk PLZEŇ
Kočí Tomáš Praha 81
Kodejš František SEDLČANY
Kohout Josef Chotěboř
Kolárik Peter Prachovice
Kolarovský Milan Oskořínek
Kolarovský Petr Oskořínek
Kolář František STRAŠICE
Kolář Roman Ostrava 8
Kolbaba Josef Vysoké Mýto
Koliba Libor Kopřivnice
Kolínek Jarolím Ing. Nedašov
Kolmanová Marta STRAKONICE
Konečný Josef Stěbořice
Konečný Pavel Moravský Žižkov
Koníček Miloslav Strašice
Konšel Jaroslav Proboštov u Teplic
Konvalinka Pavel Lom u Mostu 1
Konvalinka Vladimír Libušín
Kopáček Stanislav Broumy
Kopcio Jiří Karlovy Vary 6
Kopecký Karel Heřmanův Městec
KOPŘIVA Miloslav CHOCERADY
Korda Josef ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Korda Tomáš Beroun 2
Korejtko Radek Bedihošť
Korn Miloslav PRAHA
Kos Michal Úštěk
Kostelecký Milan TŘEBÍČ
Kostelka Petr Zeleneč v Čechách
Košárek Radim Orlová 4-Lutyně
Kotík Jan Nýrsko
Kotlík Václav ŠTĚCHOVICE
Kotrba G Hlučín
Kott Karel Nová Ves pod Pleší
Koubín Josef Třebenice
Koukolíček Jaroslav Zlonice
Kováč Milan Řevničov
Kovář Jaroslav Horní Maršov
Kovář Jindřich Krnov
Kovář Martin Říčany u Prahy
Kovář Miroslav Říčany u Prahy 1
Kovařík Jaroslav Jindřichův Hradec 1
Kovářová Iveta Nepomuk 1
Kozák Jaroslav POSTOLOPRTY
Kozár Jaroslav Most
Kozárek Zdeněk Kroměříž 1
Kozel Miroslav Čáslav
Kozel Tomáš ČESKÁ TŘEBOVÁ
Kozibrádka Karel Kounice
Kožaný Jan Neplachovice
Koželuh František Chocerady
Kožušník Josef Ostrava 2
Král Jaroslav Měšice u Prahy-Hovorčovice
Král Ladislav PARDUBICE
Král Vlastimil Frýdek-Místek 8
Kramařík Josef Morašice u Chrudimě
Krampera Jaroslav Milevsko 1
Krátký Lubomír NIŽBOR
Krátký Martin Lanškroun
Kratochvíl Jiří Plzeň
Kratochvíl Jiří Dambořice
Kratochvíl Milan Milovice nad Labem 1
Kratochvíl Miroslav Říčany
Kratochvíl Tomáš Velké Meziříčí
Kraus Miloslav Písek
Krčil Jan Strašice
Krčmářová Věra Jesenice u Prahy
Krejcárek Jiří Stříbrná Skalice
Krejčí František Kostelec nad Černými Lesy
Krejčí František Urbanov
Krejčí Václav Stod
Krejčík Jaroslav Živanice
Krejčík Vladimír OSKOŘÍNEK
Krejčiřík Roman Hustopeče u Brna
Kresta Marcel Zlín 1
Kristl František Choceň 1
Kriško Dušan Ing. Kladno 8
Kroc Jiří Praha 9
Kromp Miloš Ostrava 8
Krotil Jan PRAHA
Krtek Karel Mýto v Čechách
Krupka Jiří Louny 1
Krupka Petr Nový Bor
Krusman Emil BLŠANY U LOUN
Krusman Václav Blšany
Krutílek Josef Nový Jičín
Krytinář Jaroslav BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM
Křenek Radomír Bílovice u Uherského Hradiště
Křivanec Josef Rožmitál pod Třemšínem
Kubíček Martin Tachov 1
Kubíček Radomír VRACLAV
Kubů Milan Strašice
Kučera Jan KLATOVY
Kučera Jan Strakonice 1
Kučera Jiří Stražisko
Kučera Ladislav Tišice
Kučera Ladislav Hradec Králové 3
Kudrna Luboš ROSICE
Kudrnáč Petr Obrataň
Kuhn Vítězslav Trutnov 1
Kuhnová Jana Dvůr Králové nad Labem 1
Kulhánek Jakub Kutná Hora 1
Kulhavý Petr České Budějovice 7
Kulovaný Miroslav České Budějovice 8
Kunc Jiří Kněževes u Rakovníka
Kunt Jiří DIVIŠOV
Kůstka Miroslav Praha 102
Kuthan Jaroslav PODBOŘANY
Květoň Miloš Kralovice
Květoňová Marcela Božanov
Kvídera Oldřich CHVÁLENICE
Kvítek Miroslav CHOMUTOV
Kvolek Miroslav Chomutov 3
Kymlička Tomáš Šternberk
Kýr Vítězslav Lešany u Prostějova
Labuťa Otakar Praha 4
Lacina Petr Rosice u Brna
Lacman Dominik Ludgeřovice
Ladovský Vladimír Králův Dvůr u Berouna
Lamparek Pavel Kolín 2
Langhammer František Kostelec nad Labem
Lankaš Jaromír Strážnice
Lankaš Michal Strážnice
Laštovica Zdeněk Litomyšl
Laštůvka  Tomáš Brno 8-Boskovice
Laurich Oldřich Louny 1
Laxa Antonín Tuřany u Slaného
Leder Roman Ing. arch. Písek 1
Lehká Erika Hrobčice
Lehký Jiří Kutná Hora 4
Lhotský Ladislav Unhošť
Linduška Jaroslav Moravská Třebová 1
Lohr Luboš Praha 515-Stodůlky
Loch Miroslav Kosova Hora
Lorenc Jindřich Slapy
Lorenc Ondřej Tachov 1
Loučím Jaroslav Libčice nad Vltavou
Loyka Petr RNDr. CSc. Olomouc 9
Ludvík Karel Strašice
Lukeš Josef NIŽBOR
Lukeš Martin Rakovník 1
Lukeš Štěpán Týn nad Bečvou
Lupáč Stanislav Postoloprty
Luxíková Petra Zákupy
Lysák Břetislav Vlachovice
Lytek Jindřich Opava
Lžičař František PROSTĚJOV
Macek Bohumír Třebařov
Macko Jaroslav Česká Třebová 2
Mádle Jaroslav Frýdlant v Čechách
Mahel Jakub Stařeč
Mach Miroslav Všetaty
Mach Petr Chvaleč
Mácha Petr Příbor
Machač Zdeněk Lipník nad Bečvou
Macháček Lubomír České Budějovice 4
Macháček Pavel PRAHA
Macháň František Gebauerová Magdalena Mg Opava 1
Maivald Drahomír Pustá Polom
Majar Jaroslav PROSTĚJOV
Malík Robert Praha 8
Malovaný Jiří Borovany
Malý Petr Roudnice nad Labem
Malý Vladimír Praha 414
Maňas Pavel Smečno
Maňas Tomáš Valašské Klobouky
Maněna Antonín Trutnov
Marek Josef Hluboš
Marek Petr Lipůvka
Marko Michal Lučany nad Nisou
Maroušek Pavel STRAKONICE
Mařák Josef Karviná 4
Masner Miroslav Kestřany
Mastný Roman Bc. Lovosice 2
Mašek David Strakonice 1
Mašek Jan Lužany u Přeštic
Mašek Jiří Ing. Přerov XII-Žeravice
Maštalíř Václav Čáslav
Matěj Zdeněk Stará Bělá
Matějka Jiří Kly
Matejko Rudolf Petrovice-Marlovice
Mátl Václav Česká Lípa 1
Matoušek Jaroslav BOROVANY
Matoušek Jiří Sruby
Matoušek Jiří ml. Karlovy Vary 5
Matula Zdeněk VYŠKOV
Matulka Zdeněk PŘÍBRAM
Matuš Petr Ostrov nad Ohří
Maurer Jiří Louny 1
Mavrodiev Bojko Kaplice 1
Mazák Miloš JUDr. Chvalšiny
Mazanek Edvard Semily
Mazánek Josef NÝRSKO
Meduna Ivan Chrast u Chrudimě
Meduna Ladislav Tupadly
Meduna Tomáš Pečky
Meisner Jakub Ústí nad Labem 17
Meloun Jindřich Ing. Měřín
Meravý František Praha 414
Mertl Slavomír Janovice nad Úhlavou
Mielec Jaromír OSTRAVA
Michal František Do ruky České Budějovice 7-Rožnov
Michalec Josef SLABČICE
Michlová Šárka Říčany u Prahy-Světice
Mikeš Zdeněk Smečno
Mikovec Rudolf Havlíčkův Brod
Mikšánek Pepa Ostrava 25-Polanka
Mikulčák Milan Vítkov
Mikulčická Anna PŘIBICE
Mikulík Stanislav Beroun-Hostim
Miláček Kamil Plzeň 26
Mišutka Ludvík Čáslav
Mitáš Josef VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Mlček Miloslav PUSTÁ POLOM
Moravec František KOSTELEC NAD ORLICÍ
Moravec Petr Kounice
Moravec Zdeněk Praha 98
Morávek Vladimír MUDr. Praha 414
Moštek Pavel Přerov IX-Lýsky
Motl Jakub Most 1
Motys Milan HORNÍ BŘÍZA
Možíšek Karel Letovice
Mračna Jan HORNÍ SUCHÁ
Mrázek Jaroslav Březůvky
Mrázová Ivana Mšec
Mrhálek Roman Loukov u Mnichova Hradiště
Mrkva Jakub Frýdlant nad Ostravicí
Munzar Otakar Doubravice u Dvora Králové nad Labem
Musil Milan Břeclav 4
Musil Robert Český Brod
Mužátko Josef Moravský Beroun
Mužátko Milan MORAVSKÝ BEROUN
Mužík František Písek 1
Myrdacz Marián Český Těšín 1
Mysliveček Zbyněk Tupadly
Nakládal  Milan Bruntál 1
Navrátil Jan Jaroměř 1
Navrátil Ladislav Přerov
Navrátil Vojtěch Dřevohostice
Navrátil Zdeněk Čeladná
Nečesaný Vlastimil Moravičany
Nedbal Pavel Štěchovice
NEDBAL Vladimír ČERVENÉ PEČKY
Nedvěd Jan Holýšov
Nedvěd Miroslav OSTROV
Nekvinda Josef OTRADOV
Němcová Hana Nasavrky
Němcová Jitka Čimelice
Němec Aleš Stařeč
Němec František Duchcov
Němeček Milan STRANČICE
Nepovím Jaromír Teplice 1
Netrefa Martin Praha 47-Podolí
Neubauer Pavel Kostelec nad Orlicí
Nevídal Vladimír Znojmo 5
Nickel Miroslav Nová Ves v Horách
Nič Pavel Nové Město nad Metují
Nohejl Karel Trutnov 4
Nohejl Pavel Chvaletice
Nosil Miroslav Kosrelec nad Labem
Novák David Znojmo 2
Novák Jan KUTNÁ HORA
Novák Martin Nižbor
Novák Milan Straškov-Vodochody
Novák Petr Trutnov
Novák Vlasta Kutná Hora 3-Sedlec
Nováková Rozárie Doksy
Novotný Jan CHVALKOVICE
Novotný Jaroslav KUTNÁ HORA
Novotný Jaroslav ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
Novotný Josef Pardubice
Novotný Josef KRNOV
Nytl Josef Litoměřice 1
Obdržálek Radek Morkovice-Slížany
Obermajer Pavel Davle
Olbort Petr Olomouc
Ondra Roman Boršov nad Vltavou
Ondráček Jan Miletín
Ondráček Marcel Kamenice nad Lipou
Ondráček Pavel Praha 616
Ondruch Jaromír Hladké Životice
Opekar Miroslav Velešín
Opěla Tomáš Liberec 6
Oplt Dalibor Pěnčín u Liberce
Otruba Jiří Psáry
Ott Bohumil KLADNO
Ouředník Oldřich LIBEREC
Paclt Miloš Jirkov 1
Pajgr Jaroslav Morkovice-Slížany
Paleček Josef KLATOVY
Paleta Josef Potštát
Papoušek Antonín ÚSTÍ NAD LABEM
Pařík Miroslav Turnov 1
Pašek Josef Úštěk
Patočka J PŘÍBRAM
Paulíček Přemysl Chomutov 1
Paulík Josef Ústí nad Labem 16-Neštěmice
Pavelec Jaroslav Sušice 1
Pavelka Jiří Ing. Kamenice-Olešovice
Pavelka Karel Valašské Meziříčí 1
Pavelková Radka Ostrava 27-Plesná
Pavlas Luboš Chrast u Chrudimě
Pavlát Jaroslav Hutisko-Solanec
Pavlát Martin Český Brod
Pavlata Ladislav Zásada
Pavlíček Martin Ing. Veverská Bítýška
Pavlíček Václav Ústí nad Labem 11
Pavlík Petr Kopřivnice 1
Pavliš Josef Velké Meziříčí
Pavlovský Marek Neratovice
Pavouk Jaroslav Pelhřimov
Pazdera Karel Strančice
Pazlar Miroslav Ing. Potštát
Pecka Pavel Karlovy Vary 5
Pecl Vojtěch Brumov-Bylnice 1
Pechlat František Volyně
Pechlát Zdeněk DRACHKOV
Pelichovský Michal Velvary
Pelikán František Soběslav
Pelíšek Miroslav OLŠANY U PROSTĚJOVA
Pelykh Ruslan Letovice
Penc František NETOLICE
Penc René Příbram 1
Peprný Stanislav Přeštice
Perlík Aleš Hostouň u Prahy
Pertl Václav Šestajovice
Pešek Jaroslav Teplice 1
Petlach Tomáš Přeštice
Petr Milan KAPLICE
Petr Ondřej Zubří
Petr Vlastimil Ostrov nad Ohří
Petrák Pavel Praha 10
Petránek Jiří Třebotov
Petrášek Jaroslav České Budějovice 10
Petrovič Jan Roudnice nad Labem
Petřík Michal Hrabišín
Pfauser Karel Obrataň
Pfeifer Pavel Praha 414-Horní Roztyly
Pfingstner Ondřej Dolní Břežany
Pifka Lubomír Varnsdorf 1
Pichlík Zdeněk Praha 102-Štěrboholy
Pilař ml. Stanislav Hlinsko
Pilsová Věra České Budějovice 5
Píša Miroslav Kounice
Pišín Petr Strážek
Pivný Lukáš Žehuň
Pivovarski Jaroslav Lovosice 2
Planský Václav Křemže
Plášilová Ludmila Kolín 1
Plch Jan Litoměřice 1
Plšek Josef Trutnov 1
Podlucký Miroslav Brno 13
Pohanka ml. Vojtěch Rouchovany
Pohanková Radmila Rouchovany
Pohl Petr Hronov 1
Pochop Jaroslav Jablonec nad Nisou 2
Pokorný Pavel Štáblovice
Poláček Aleš Chvalšiny
Polák Petr Odolena Voda
Polívka Miloslav Plzeň 26
Ponec Jiří Chomutov 3
Popelář Miroslav Straškov-Vodochody
Popelka František PĚNČÍN
Popelková Libuše ZLECHOV
Port Jiří Kostelec nad Labem
Pos Jaroslav SMEČNO
Pospíšil Břetislav Sadská
Pospíšil Jaroslav Kostelec nad Černými Lesy
Pospíšil Martin Ostrava 30-Hrabůvka
Pospíšil Zdeněk MUDr. Postřelmov
Postl Jaroslav Chvalšiny
Postolka Miroslav Vysoké Veselí
Pošta Milan Oskořínek
Prášek Josef Písek 1
Preňek Jan Horní Planá
Profant Milan Beroun 1
Procházka Bohumil Strašice
Procházka Jiří PRAHA
Procházka Josef PÍSEK
Procházka Milan Praha 3
Procházka Oldřich Loukov
Procházka Zdeněk Lány
Prokeš Jaroslav Přibice
Prokopová Eva Mgr. Ostrava 22
Prokšan Igor Praha 102
Průša Pavel Kralupy nad Vltavou 1
Přecechtěl Vítězslav Prostějov 1
Přibyl Milan Knínice u Boskovic
Přibyl Pavel Boskovice
Přidal Petr Brno
Přikryl Jiří Brodek u Přerova
Přistoupil Jiří Roztoky u Prahy
Přívětivý Libor Dačice
Přívratský Jindřich Hradec Králové 6
Pták František Bor u Tachova
Pucherna Jiří Březnice
Purkrt Jiří Praha 4
Pýcha Jaroslav Mukařov
Rabiňák Josef Benešov u Prahy
Racek Petr Přeštice
Raclavský Oldřich Přerov-Předmostí
Radechovský Vladimír Poříčany
Rafaja Radek Zlín
Rajchert Rudolf Ostrov nad Ohří
Rajtr Martin Jirkov 1
Rak Jiří Kaplice 1
Rákos Jaroslav Turnov 1
Rákosníková Věra Golčův Jeníkov
Rampas Miloslav Lužec nad Vltavou
Raška Jindřich Louny 1
Reichl Václav Písek 1
Reischenböcková Marie Netolice
Rerych Jiří Ing. BRNO
Riedl Vlastimil Cheb 2
Roh Břetislav Prosenice
Rokos Bohumil Krásná Hora
Rokoš Martin Liběchov
Rokůsek Luboš Prachatice
Rotenborn Jaroslav Tymákov
Rotrekl Jiří Jesenice
Rožnovský David Znojmo 2
Rubáš Josef Domažlice 1
Ručka Pavel ml. Tupadly
Rumpa Jiří Šilheřovice
Ruprecht Václav Pardubice
Rusman Josef NĚMČIČKY
Růt Václav Tachov 1-Halže
Růta Pavel Litvínov
Rutkowski Ondřej Mělník 1
Rybová Jana Kostomlaty nad Labem
Rýdl Vladimír Písek 1
Rydval Vladimír Kralupy nad Vltavou 1
Rychlý Martin Ing. Šenov u Ostravy
Rychtařík Josef Louny 1
Rys Jan Praha 4
Ryšavý Václav CHOCERADY
Ryvola Zdeněk Havlíčkův Brod
Řačák Radim Šitbořice
Řehák Ladislav Ing. Útvina
Řehula Ladislav Opava 5
Řezáč Petr Zruč-Senec
Říha František Chocerady
Říha Zdeněk České Budějovice 4
Saar Michael Žatec 1
Saffek Roman Písek 1
Salava Pavel Ing. Strančice
Salfický Josef Teplice 1
Salík Vladimír Havířov 1
Samek Ivan Praha 9
Sedláček Jaroslav Prostějov 1
Sedláček Jiří Kaplice 1
Sedláček Stanislav Litomyšl
Sedláček Tomáš Hustopeče nad Bečvou
Sedlák Pavel Bc. Třebelovice
Sedlic Vlastimil Lovčice u Nového Bydžova
Sehnal Martin Oskořínek
Seibert Marcel Chrastava
Shejbal František Vysoké Mýto
Schejbal Ladislav Pardubice
Schneider Petr Hovorčovice
Schvarz Jaroslav Sázava
Sič Petr Libchavy
Silný Antonín Potštát
Skalický Miroslav Trutnov 1
Skalník Josef Brno 19
Skoumal Karel Třebelovice
Skrovný Josef Prostějov 1
Skružina Pavel Zlín 1
Skřivan Zdeněk JESENICE
Skurský Valentin Zabrušany
Sládečková Blanka STRANČICE
Slávek Karel Praha 5
Slavětínská Dagmar Tachov 1
Slavík Martin Zlechov
Slavík Slavoj Opava
Slouka Tomáš Plumlov
Smetana Marek Roudnice nad Labem
Smola Petr Strašice
Smolka Josef Beroun 1
Smolková M Doubrava
Smutný Miroslav Mgr. Moravské Budějovice 2
Sobík Petr Petrovice u Karviné
Sobotka Josef Nížkov
Sobotka Lukáš Pohled
Sobotková Dana Praha 412
Sodoma Jaroslav Oskořínek
Socha Tomáš Kopřivnice 1
Sokolovský Miloslav Ostrava 3
Solovov Nikolaj Ústí nad Labem 11
Sosnová Jiřina Český Těšín 1
Souček Radomír Ostrava
Soukup Jiří Strašice
Soustar Miroslav Bobrová
Soušek Milan CHROUSTOVICE
Spůra Zdeněk Červený Kostelec
Srp František Březnice
Srp Josef Hořovice
Sruta Libor Kamýk nad Vltavou
Stach Slavoj Aš 1
Staněk Petr Kolín 2
Stára Václav Horoměřice
Starove Julius Beroun 1
Stegbauer Karel Horažďovice
Steidel Jiří Česká Lípa 2
Steiger Ivo Přerov II-Předmostí
Steiner Milan Karlovy Vary 6
Steiner Pavel VĚŽ
Stejskal Josef Svitavy 2
Stískal Mojmír Ing. Holešov
Stonáček Jiří Bruntál 1
Stonawski Jakub Vendryně
Stračánek Pavel Příbram
Straka František Tachov 1
Strnad Josef Osek u Duchcova
Stropnický Vladislav Stachy
Střela Václav MLADOTICE
Suchý Heřman Brno 28
Suchý Martin Hořice v Podkrkonoší
Suchý Vít Straškov-Vodochody
Sukáč Tomáš Ostrava 29-Petřkovice
Sukovatý František Chomutov 1
Süttö Petr Ostrov nad Ohří
Svačina Radek Fulnek 1
Svák Josef Olšany u Prostějova
Svatoň Jan Sezimovo Ústí 1
Svoboda Dominik České Budějovice 6
Svoboda Ivan Rokycany 1
Svoboda Jaroslav Praha 5
Svoboda Jaroslav Kouřim
Svoboda Jiří Vyškov 1
Svoboda Josef Mladá Boleslav 1
Svoboda Zdeněk Ing. Písek 1
Svobodová Helena CHOŽOV
Svobodová Lucie Strážnice
Svora Rudolf Moravská Třebová 1
Sýkora Ladislav Praha 5
Sýkora Lukáš Brno 14-Husovice
Synek Petr Přerov V-Dluhonice
Szabová Jaroslava Český Brod
Szép Michal Mukařov-Žernovka
Szturc Jan Bohumín 1
Szurman Pavel Karviná
ŠAFÁŘ Jindřich ROŽMITÁL POD TŘ.
Šáfr Jaroslav Třebenice
Šafránek Pavel Zvěřínek
Šalda Jan Vysoké Mýto
Šamaj Josef Čeladná
Šanda Jaroslav Vlašim
Šatra Václav Veselí nad Lužnicí 1
Šavrda Michal Úvaly
Šebečková Hana BOSKOVICE
Šebek Petr Zruč nad Sázavou 1
Šedivec Jiří Malé Svatoňovice
Šefl Josef Strašice
Šejna Miroslav Rychnov nad Kněžnou
Šetka Jan CHRAŠTICE
Ševčík Radim Všechovice
Ševčík Stanislav DOLANY
Šibrava Petr Písek 1-Hradiště
Šídlo Vladimír OKŘÍŠKY
Šilhán Vlastimil Strašice
Šimáček Josef KRABČICE
Šimáně Pavel Praha 7
Šimčisko Lubomír Mladá Boleslav
Šimeček Josef BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM
Šimek Miloslav RUDA NAD MORAVOU
Šimek Tomáš Praha 58-Jinonice
Šimek Vladimír Netvořice
Šimek Vladimír ml. Týniště nad Orlicí
Šimon Jiří Čechtice
Šimůnek Jiří KLATOVY
Šimůnek Karel Mělník
Šinclová Drahomíra Uničov 1
Šindelka Jan Ing. Veleň-Mírovice
Šiška Miroslav STRAKONICE
Škoda Josef Praha 102-Hostivař
Škola František Strakonice 1
Školák Matěj Kostelec nad Labem
Šlehofer Jiří Rožmitál pod Třemšínem
Šmejda Jiří Dašice
Šmejkal Karel Prachovice
Šmelc Karel Tábor 3
Šmerda František Strážek
Šmída Luboš České Meziříčí
Šole Jan Mnichovo Hradiště
Šopinec Milan Bc. Strakonice 1
Šoršová Kateřina Praha 414
Špaček Jiří Praha 411
Špaček Josef Kopřivnice 1
Špaček Vlastimil Přibice
Špicar Pavel Trutnov 1
Šrámek Pavel Čáslav
Šrámek Tibor KRALOVICE
Šrámek Václav Plzeň-Město
Šrom Pavel Štáblovice
Šťáva Petr Budišov u Třebíče
Štava Vladimír Hudčice
Štefan Jiří Plzeň 18
Štefek Jiří Libchavy
Štefka René Petřvald u Nového Jičína
Štěch Václav Žirovnice
Štěpán Jan Praha 515
Štěpánek Jan PACOV
Štěpánek Miroslav Smiřice
Štěpánek Vladimír Mutěnice
Štika Antonín SÁZAVA
Štípka František Stonava
Štoll Karel Chocerady
Štrobl Michal Nový Bor
Štulík Jan LHOTA U DOLNÍCH BŘEŽAN
Štulík Jaroslav Ing. Písek 1
Štýbr Jiří Roudnice nad Labem-Nížebohy
Štýbr Václav Lány
Štýbr Zdenek Litoměřice 1
Šuba Miroslav Borovany
Šubrt Jiří Ing.,CSc. Praha 415
Šulc Miloslav KRÁLŮV DVŮR U BEROUNA
Šupík Zdeněk Chrudim 1
Šustr Antonín Praha 96
Švarc Jan Čelákovice
Švec František Strakonice 1
Švehla Vladimír Sušice 1
Švejda Ladislav Proboštov u Teplic
Švestka Radomír VYŠKOV
Švihlík Petr Říčany u Prahy-Světice
Švrček Michal Ostrava 30
Telnar Lumír Vřesina u Bílovce
Thomas Valter Štěpánkovice
Tichý Jaroslav České Budějovice 4
Tichý Miroslav Pardubice 2
Tichý Pavel Olšany u Prostějova
Tippner Josef Postoloprty
Tizler Thomi Eduard Praha 102
Tlach Mojmír Mgr. Strakonice 1
Tláskal Jaroslav Nové Město nad Metují 1
Tomala Antonín Olomouc 9
Toman Jan Dyjákovice
Toman Karel Strašice
Tomášek František JIHLAVA
Tomášek Miroslav Třemošnice
Tomeček Michal Český Těšín 1
Trávníček Jan Rousínov u Vyškova
Trávníček Petr PRAHA
Trdý Jaroslav Veverská Bítýška
Trepeš Josef Plzeň 23
Trnka  Jiří Poříčany
Troják Jaromír Most 1
Trojan Jiří Ing. ZNOJMO
Trojánek Vlastimil Nymburk 2
Tuháčková Ludmila OSTROŽSKÁ NOVÁ VES
Tůma Josef KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ
Turek Ivan NETOLICE
Turoň Miroslav Karviná 4-Mizerov
Týma Stanislav Znojmo 2
Uherčík Milan Beroun 1-město
Uhlík Leo Ing. Ostrava 8-Poruba
Uličný Pavel Teplice 3
Ungerman Josef Strašice
Urbánek Václav NÝRSKO
Urválek Petr STRAŠOV
Václavík Lukáš Hustopeče u Brna
Vágenknecht Martin Nová Paka
Vachalec Tomáš Ing. Doubice
Vais Stanislav Králův Dvůr u Berouna
Vajgrt Václav ČESKÝ BROD
Valášek David Bruntál 1
Vaněček Bohumil České Budějovice 10
Vaněk Jiří Zásmuky
Vaníček Jiří Libáň
Vaníček Václav TURNOV
Vaňkát Jindřich Pelhřimov
Varga Ludvík TŘIBŘICHY
Vašák Miloš Pardubice 3
Vašíčková Miluše TEPLICE
Vavruška Milan Liberec 8
Vavřín Pavel Morašice u Litomyšle
Vejrych Josef TEPLICE NAD METUJÍ
Vejsada Petr Borovany
Velebil Jiří Divišov
Velek František Strašice
Velek František Mariánské Lázně 1
Velfl Josef Horšovský Týn
Velický Jan Písek 1
Velička Rostislav Brno 24
Velík Josef ZRUČ-SENEC
Venský Petr Štramberk
Veselka Dušan Brno 44
Veselský Vladimír Ústí nad Orlicí 3
Veselý Antonín Cerhovice
Veselý Jaromír Praha 10
Veselý Jiří Hořovice
Vetešník Martin Praha 5
Vik Milan Kostelec nad Orlicí
Vinař Josef Pardubice
Vít Karel Chrást
Vít Miloslav Liběchov
Vitanovský Josef DOMAŽLICE
Vítů Jiří Mníšek pod Brdy
Vlasák Radim Praha 515
Vlček Jiří Ing. Chomutov 3
Vlček Pavel Dolní Radechová
Vlček Vladimír Kuřim
Vohnický Václav Moravské Budějovice 2
Vojtěch Milan Úpice
Vojtěchovský Josef Chocerady
Vokáč Karel Duchcov
Vokřapová Ivana Písek 1
Vokurka Miloslav Blovice
Volavka Miroslav KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
Volc Jan HORNÍ CEREKEV
Volf Lubomír PRAHA
Volný Stanislav Fryčovice
Vondra Václav Úhonice
Vondráček Jiří Kroměříž 1
Vondráček Václav Chocerady
Voneš Miroslav Ryžoviště
Vorel Jan Dubí u Teplic 1
Voříšek Ivo TEPLICE NAD METUJÍ
Voříšek Miloslav Straky
Voříšek Vladko HLINSKO V ČECHÁCH
Voska Jan Klatovy 1
Votípka Zdeněk Chválenice
Voves Václav Přeštice
Vrabec Lubomír Loukov u Mnichova Hradiště
Vrábík Luděk Žatec 1
Vrána Josef Krnov 1
Vrtílka Josef Litoměřice 1
Výda Jan Mladá Boleslav 1
Vykoukal Tomáš Ostrava 2-Moravská
Vykysalý Tomáš Praha 915-Satalice
Vyoralová Ladislava Otrokovice 2
Vyroubal Jaroslav Ostrava 8-Poruba
Vyšata Miroslav Poříčany
Walter Herbert Domažlice 1
Wegschmied David Ing. Tlučná
Winkler Josef Petrovice u Karviné
Záboj Zdeněk Chomutov 1
Zadina Josef Mariánské Lázně 1
Zahradníček Jiří Louny 1
Zachař František Čáslav
Zajíc Antonín Prosenice
Zajíc František Pacov
Zajíc Zdeněk Petřvald u Nového Jičína
Zajíc Zdeněk Osoblaha
Zajíček Miloslav Katusice
Zapletal Jaroslav Olomouc 9
Zapletal Jiří Olomouc 9
Záruba Petr MVDr. Zruč nad Sázavou 1
Zatloukal František Halenkovice
Zavadil Jaroslav Bruntál 1
Závodský René Ostrava 30-Zábřeh
Závrbský Josef KROMĚŘÍŽ
Zborník Lukáš Kraslice
Zdeněk Petr Hradišťko pod Medníkem
Zelenka P PÍSEK
Zelníček Václav Olomouc
Zeman Jaroslav Obrataň
Zeman Richard Písek 1
Zhorný Jaroslav Mladá Vožice
Zich Jaroslav ml. Zbraslavice
Zikl Jar PŘELOUČ
Zlatev Petr Vyšší Brod
Zmítko Bohumil Praha 4
Zuber Václav Český Brod
Zvolánek Martin Ždírec nad Doubravou
Žabenský Rudolf Ostrava 30
Žádník Petr Přerov II-Předmostí
Žára Ivan Netvořice
Žentek Karel Šindelová
Žítek Pavel Hrochův Týnec
Žižka Antonín BENEŠOV
Žukovský Rudolf Choceň

 

MO ČRS ROZTOKY U PRAHY  
MO ČRS PŘIBYSLAV  

 

 

Komentáře

Přidat komentář: