partneři

Cesky Rybarsky SvazModerní rybář

Přihlášení :: Registrace
Soutěž pro předplatitele - prosinec 2011
Jan Sýkora | Pro předplatitele | Komentáře
 
 
 
 
 
 
 
SOUTĚŽ O PLACATICI RYBÁŘSTVÍ
 
 
 
       VYLOSOVANÝM PŘEDPLATITELŮM    
                   GRATULUJEME
 
 

 

Abraham Jiří

Kostice u Břeclavě

Adam Miroslav

Liberec 1-Machnín

Adamec Václav

Pecka

Adámek Jiří

Lázně Kynžvart

Alexa Petr ml.

Kuřim

Aliňák Josef

Hradec Králové 11

Ančinec Ivan

Praha 111

Anderle Petr

Nová Ves Nad Nisou

Andr Jiří

Praha 512-Radotín

Andrýsek Pavel

Chudobín

Anthová Hana

Břeclav 2

Arendáš Gabriel

Bohdalice

Augusta Zdeněk

Velké Meziříčí

Babáček Pavel

Doubravník

Babincová Radka Mgr.

Kopřivnice 1

Babinký Jan

Dětmarovice

Bača Ladislav

Čejkovice

Bačiak Miloslav

Havlíčkův Brod 1

Badura Václav

Karlovy Vary

Bajtek Jiří

Frýdek-Místek 8

Bakus Jiří

Čimelice

Balajka Radek

Zlín 12

Balák Vladimír

Zbiroh

Balga Petr

Kostice u Břeclavě

Bareš Jaromír

Sedlčany

Baroch Marcel

Lysá nad Labem

Barták Miloslav

Rýmařov

Bartmann Zdeněk

Dubné

Bartoš Vladimír

Tvrdonice

Bartošák František

Horní Lideč

Bartuška Miroslav

Žatec 1-Měcholupy

Bažant Luboš

LIBČANY

Bělík Jiří

Valašská Polanka

Benda Pavel

Mělník 1

Benedík Antonín

Uherský Brod 1

Benešovský Jiří

Úvaly

Beran Petr Ing.

Řevnice,Lety

Beránek Jan

Týniště nad Orlicí

Beránek Martin

Praha 4

Berka Jan

Praha 411-Libuš

Bezvoda Milan

Hořice v Podkrkonoší

Bilandžijová Denisa DiS.

Český Krumlov 1

Bílý Jan

Kralovice

Bína Luboš

Pardubice 2

Birhanzl Antonín

Praha 4

Bíža Pavel

Bílé Podolí

Bláha Václav

Stonařov

Blažíček Jiří

Heřmanův Městec

Bočánek Petr

Kaplice 1

Boček Jiří

Praha 5

Bohdanecký Milan

Liberec 9

Böhm Antonín

Zbůch

Böhm David

Osoblaha

Böhm Pavel

Mýto v Čechách

Borkala Jiří

Stonava

Borovička Jan

Josefův Důl u Mladé Boleslavě

Borovský Alois

Velké Hoštice

Bosák Jiří

České Budějovice 6

Brabenec Ladislav

Praha 98-Kyje

Bradáč Marian

Jablonec nad Nisou

Brandejs Václav

Opočno

Braumber Jakub

Humpolec

Brázda Filip

Strakonice 1

Brechler Jiří

Česká Lípa 1

Brever Jan

Česká Metuje

Brožková Helena

Sedlčany

Březina Miroslav

Česká Lípa 1

Bříza Josef

Hlinsko v Čechách 1

Břoušek Jaroslav

Bohdalice

Bučenec Milan

Světec

Budínský Luděk

Polanka nad Odrou

Bucher Jaroslav

Lázně Kynžvart

Buchta Lubomír

Dolní Dunajovice

Buchtela Štěpán

Brno 12

Burda Jiří

Klabava

Burian Jiří

Praha 415

Burian Pavel

Zdice

Buřič Martin

Nový Knín

Buřič Petr

Průhonice

Býček Milan

Babice u Uherského Hradiště

Bydžovský Pavel Ing.

Hranice 1

Cába Radek

Kájov

Cábel Martin

Dolní Životice

Cerha Jaroslav

Čelákovice

Cicko Milan

Obrnice

Cicvárek Antonín

Praha 98

Cihlář Zbyněk

Liberec 25

Cimler Jiří Ing.

Kralupy nad Vltavou 1

Coufal Luboš

Čermná nad Orlicí

Coufal Tomáš

Moravský Krumlov

Čabla Jaroslav

Napajedla

Čámský Zdeněk

Jíloviště

Čech Pavel

Břeclav 2

Čejchan Martin

Hronov 4

Čejka Miroslav

Praha 412

Čepelka Jiří

Luštěnice

Čermák Josef Ing.

Hradec Králové 3-Slatina

Černá Lenka

Úvaly

Černák Fedor

Žamberk

Černoch Miroslav

Stonava

Černý Jan

Kadaň 1

Černý Jaroslav

Roudnice nad Labem

Čikl Zdeněk

Velká Štáhle 52

Čížek Stanislav Ing.

Rovensko pod Troskami

Čižmár Josef

Nová Ves nad Nisou

Čoudek Jiří

Droužkovice

Čuda Luboš

Poděbrady

Čupera Rostislav

Velká nad Veličkou

Dakher Michal

Louny 1

Danyš Petr

Dolní Lutyně

Ďásek Michal

Luka nad Jihlavou

Dibelka Vladimír

Vlašim

Dlouhý František

Český Brod

Dlouhý Ladislav

Ledeč nad Sázavou

Dobeš Vojtěch

Ratíškovice

Dobíhal Martin

Mariánské Lázně 1

Dobřichovský Mirek

Dvůr Králové nad Labem

Dohnálek Karel

Dubňany

Dolan Josef

Podbořany

Dolejš Miroslav

Nový Knín

Doležal Kamil

Hranice 1

Doležal Martin

Jámy

Doležal Miroslav

Čáslav

Doležal Petr

Chrast u Chrudimě

Doležal Tomáš

Poříčí nad Sázavou

Doležel Miroslav

Vyškov 1

Dostál Josef

Pardubice

Dostál Leoš

Pardubice

Dostál Miroslav

Slavkov u Opavy

Dostál Stanislav

Chrastava

Douda Martin

Praha 415

Drábek Jan

Jilemnice

Drábek Oleg

Albrechtice v Jizerských horách

Drda Miroslav

Český Krumlov 1

Drdák Josef

Kaplice 1

Dučay Martin

Praha 101-Malešice

Duda Jaromír

Domažlice 1

Duda Vladislav Ing.

Ostrava 30-Hrabůvka

Dufek Jaroslav MUDr.

Roudnice nad Labem

Dufek Pavel

Strakonice 1

Dul Lukáš

Tichá

Dupák Jaroslav

Rožmitál pod Třemšínem

Duraj Miloš Ing.

Ostrava-Poruba

Durčanský Milan

Lubenec

Dúška Pavel

Bášť

Dvořák Karel

Praha 111

Dvořák Miroslav

Most

Dvořák Tomáš

Planá nad Lužnicí

Dvořák Václav st.

Rybná nad Zdobnicí

Effenberer Tomáě

Lysá nad Labem

Elišák Pavel

Praha 4

Ellinger František

Jemnice

Endrle Josef

Bílá Třemešná

Fabián Miloslav

České Meziříčí

Fait Roman

Valašské Meziříčí 1

Fajt Pavel

Česká Třebová 2

Farkašová Alena

Benátky nad Jizerou 1

Fazor Jaroslav Exim tours

Praha 4

Fedák Jiří

Praha 10

Fiala Jaroslav

Praha 515

Fiala Josef

Černožice

Fidler Jaroslav

Mnichovo Hradiště

Fiedler Petr

Praha 106

Filip Josef

Nová Ves u Chotěboře

Filipi František

NOVÉ HRADY

Filipová Ingrid

Znojmo 2

Fischer Bohumil

Ostrava 8-Poruba

Fischer Luděk

Staňkov

Fišer Daniel

Česká Třebová

Fišer Zdenek

Lenešice

Fišer Zdeněk 

TŘEBÍČ

Fleisig Lubomír

Kolín

Flekal Jiří

Chvaletice

Formánek Květoslav

Třebíč 1

Franče Pavel Dis.

Pavlíkov

Frank Tomáš

Bohušovice nad Ohří

Fremr František

Štěnovice

Fríd Bohumil

Veselí nad Lužnicí 1

Frolka Jiří

Liberec 15

Frydrych Karel

Doudleby nad Orlicí

Fučík Roman

Strakonice 1

Fuksa Viktor

Karlovy Vary 17

Fulka Jiří

PLANÁ NAD LUŽNICÍ

Gebolisz Petr

Karviná

Gebouský Vilém

Lubná u Rakovníka

Gola Michal

Vodňany

Gregor Lukáš

Lelekovice

Grulich Martin

Suchdol nad Odrou

Grygar Stanislav Ing.

Mohelnice

Hadač Jiří

Bakov nad Jizerou

Hadlík Oldřich

Velké Pavlovice

Hafinec Václav Bazar Caffe

Hradec Králové 2

Hájek Petr

Ivančice

Hajnc Jaromír

Roudnice nad Labem

Halíček Luboš Ing.

Náměšť nad Oslavou

Hall Vlastimil ml.

Kelč

Halouska Jaromír

Jeseník-Dětřichov

Haluza Jiří

Slavonice

Hamerle Marek

Mladá Boleslav 1

Hammrle Miroslav

Praha 411-Krč

Hampacher Petr

Liberec 25

Hamral Ivo mladší

Křinec

Hanus Jiří

Sušice 1

Hanuš Ondřej

Havlíčkův Brod

Hanzlíček Jan

Višňová

Haščák Milan

Hranice 1

Háva Tomáš

Jindřichův Hradec 1

Havel Martin

LÍPA U HAVLÍČKOVA BRODU

Havelka Daniel

Děčín

Havelka Ladislav

Senice na Hané

Havlas Jindřich

Lindava

Havlas Pavel

Pardubice 3

Havlíček Michal

Velké Meziříčí

Havlík Jiří

Čerčany

Havlík Josef

Vrané nad Vltavou

Havlínová Alena

Most 1

Haz Jiří

Smiřice

Hazdra Pavel

Zruč nad Sázavou 1-Horka II

Haž Jiří

Smiřice

Heidrich Jindřich

Krnov 1

Hejda Richard

Český Brod

Hejduk Miloslav

Pěnčín u Liberce

Hejl Luboš

Kralupy nad Vltavou 1

Hejtmánek Pavel

Veselí nad Moravou

Helan Jiří

Kuřim-Moravské Knínice

Hercík Pavel

Lázně Bohdaneč

Herman Miloš

Chrastava

Hermanová Dagmar

Česká Lípa 1

Herrmann Jaroslav

Praha 913

Hes Jiří Mgr.

Praha 96-Miškovice

Hladík Jiří

Plzeň 18

Hladil Josef

Bludov

Hlaváček Blahomír

Pardubice 3

Hlaváček Tomáš

Byšice-Čečelice

Hlávková Hana

Liberec 1

Hlebák František

Liberec 30

Hlubinka Petr

Třebařov

Hobelant Lukáš

Turnov 1

Hodan Jaroslav

Chrast u Chrudimě

Hodulák Martin

Nový Hrozenkov

Holčák Miroslav

Valašské Meziříčí 3

Holeček Radomír

Kralovice

Holeščák Petr

Cvikov-Lindava

Holík Karel

Česká Kamenice

Holubová Květoslava

Lednice na Moravě

Holuša Petr

Polanka nad Odrou

Holuška Václav Ing.

Vratimov 1

Holý Václav starší

Tachlovice

Hon Zdeněk

Přelouč

Honsnejman Daniel

Praha 52

Hopp Bohumír

Tichá

Hora Vojtěch

Planá nad Lužnicí

Horáček Zdeněk

Choceň 1

Horák Miroslav Ing.

Varnsdorf

Horníček Martin

Babice u Uherského Hradiště

Hornof Bedřich

Lubná u Rakovníka

Hornof Josef

PAVLÍKOV

Hospodka Miloš

Vysoké Mýto

Houda Václav

OSEČANY

Houdek Karel

Golčův Jeníkov

Houžvička Václav Bc.

Praha 914

Hovorka Antonín

Kolín 2

Hrabal Jiří

Kojetín

Hrabal Libor

Ivančice

Hradecký Jiří

Černý Důl

Hradil Richard

Znojmo 2

Hrbek Josef

Velká Lečice

Hrdoušek Václav

Lázně Bohdaneč

Hronek Miloš

Osek u Rokycan

Hroník Jaroslav

Votice

Hrubý Petr

Nová Pec

Hrůza Jaroslav

Stařeč

Hubinger Daniel

Hudlice

Hudeček Miroslav

UHERSKÝ BROD

Hůlka Tomáš

Semčice

Hurda Vladimír

Praha 6

Hurt Antonín

Meziboří u Litvínova

Hyžák Petr

Valašské Klobouky

Chalupa Eduard

Karlovy Vary 17

Chamrád Vojtěch

Paršovice

Charvát Zdeněk

Jihlava

Chlapečka Otto

Lužice u Hodonína

Chleborád Rostislav

Pěnčín u Liberce

Chleboun Jan

Moravské Budějovice 2

Chovaniec Josef

Jiřetín pod Jedlovou

Chvála Petr

Sezemice

Iliev Petr

Svoboda nad Úpou

Jakubík Ladislav

Mohelnice

Janáček Miroslav

Klášterec nad Ohří

Jančář Viktor

Bojkovice

Janči Leoš

Perná

Janda Jiří

Přelouč

Janda Milan

Sezemice

Jandák Patrik

Doksy

Janecký Jiří Ing. CSc.

Praha 411

Janeček Marcel

Pardubice 12

Janeček Martin

Praha 415

Jankulár Milan

Moravský Beroun

Janoušek Stanislav

Seč

JAROLÍM Miroslav

ZLÍN

Jaroměřský Josef

Třebechovice pod Orebem

Jaroš Jan

Jihlava 1

Jarý Josef

Karlovy Vary 17

Jarý Ladislav

Hostomice pod Brdy

Jedlička Miloslav

Nová Ves u Mělníka

Jelínek Jan

Opařany

Jelínek Lubomír

Vyškov 1

Jelínek Miroslav

Kutná Hora 1

Jelínek Václav Ing.

Brno 41-Žebětín

Jenšík Martin

Sedlec-Prčice 2

Jerling Jaroslav

Praha 9-Prosek

Jeřábek František

Česká Lípa 1

Jeřábek Jiří

Mnichovice

Jesenič Pavol

Nová Ves u Českých Budějovic

Ježek Josef

Votice

Jícha František

Hluboká nad Vltavou

Jícha Jiří JUDr.

Třinec 1

Jícha Lukáš Mgr.

Olomouc 9

Jilich Václav

Most

Jirák Jan

Praha 1

Jirásek Daniel

Holice v Čechách

Jiroušek František

Dubí u Teplic 3

Jochymek Jan

Jablunkov

Jordánek Bohumil

Okříšky

Jozek Jiří

Brodek u Prostějova

Káčer František

Veselí nad Moravou

Kadeřávek Antonín

Praha 4

Kadlc Boleslav

Písek 1

Kadlec Petr

Horšovský Týn

Kadrmas Josef Ing.

Kralovice

Kafka Tomáš

Jeseník 1

Kachlíř Jan

Mariánské Lázně 1

Kainar Miroslav

Nejdek 1

Kaiser Bohuslav

Merklín u Přeštic

Kaleta Miroslav

Rychvald

Kalianko Štěpán

Prachatice

Kalousek Rudolf

Moravany u Brna

Kaluža František

Strážnice

Kamaryt Lukáš

Pardubice 2

Kameník Karel

Telč

Kania Ladislav

Havířov 1-Šumbark

Kapička Bohuslav

Heřmanův Městec

Karadi Martin

Roudnice nad Labem

Karásek Milan

Praha 415

Kašpar Jindřich

Býšť

Kašpar Petr

Kolín 2

Katolický Litor

Znojmo 5

Kleveta Rostislav

Mšec

Klička Pavel

Mladá Boleslav 1

Klika Václav

Zdice

Klimt Ondřej

Praha 58-Stodůlky

Klůz David

Pecka

Kobera Richard

ÚSTÍ NAD LABEM

Kobylák Vladimír

Praha 4

Kocourek Karel

Rybniště

Kočí Zdeněk

Moravská Třebová 1

Koděra Lukáš

Jihlava 3

Kohout Josef

Nový Knín

Kohut Josef

Havířov 4

Kokeš Dalibor

Frýdek-Místek 1

Kolář Jiří

PÍSEK

Kolář Josef

Ledeč nad Sázavou

Kolář Petr

Plzeň 18

Kolštrunk Jiří

Kralupy nad Vltavou 1

Komárek Bohuslav

Brno 25

Komenda Jan

Jemnice

Komenda Milan

Křivoklát

Komínek Oldřich

Vojkovice nad Svratkou

Konečný Karel

Drahanovice

Konečný Michal

Kaplice 1

Konečný Vladimír

Velká Bystřice

Konečný Vojtěch

Jindřichov u Šumperka

Konýček Lubomír

Březí u Mikulova

Kopačka Miloslav

Pernarec

Kopačka Miroslav

Ostrava 8-Pustkovec

Kopecký Jaroslav

Lomnice u Sokolova

Kopecký Jaroslav

Přerov-Předmostí

Kopecký Tomáš

Otrokovice 2

Kopecký Vladimír

Teplice nad Metují

Korbel Ivan

Jevíčko

Korejtko Vlastimil

Ždírec nad Doubravou

Kořen Vojtěch

Zlín 11

Kořínek Jiří

Svor

Kořínek Josef Doc.Ing.

Přelouč

Kostroun Jaroslav

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Košek Jiří

Dobrovice

Kot Rudolf

Louny

Kotalík Jaroslav

Zlonice

Kotěšovec Václav

Šťáhlavy

Kotěšovec Václav

Nepomuk-Dvorec

Kotrba Bohumil

Okříšky

Kouba Lubomír

Olomouc 9

Koudelka Jaroslav

Karlovy Vary 1

Koudelka Zdeněk

Teplá u Toužimě

Koumar Leoš

Polná

Kouřil Michal

Plzeň 12

Kováč Vratislav

Katusice

Koval Mykhailo

Praha 10

Kovář Karel

Bory

Kozel František

Podbořany

Kožmín Petr

Měděnec

Krajzr Vladislav

Roudnice nad Labem

Král Jiří

Vlašim

Král Milan

Kutná Hora 1

Král Petr

Staňkov

Král Rudolf

Praha 81

Králíček Václav

Hrochův Týnec

Královský Josef

Cheb 2

Krampla Petr

Vodňany

Krátký Lukáš

Hostouň u Prahy

Kraus Jiří

Vrané nad Vltavou

Kraus Jiří

Skalná-Nový Kostel

Krauz Daniel

Chomutov

Krejčí Jan

Praha 52-Barandov

Krejčiřík David

Brno 2

Kriegsmann Zdeněk

Luka nad Jihlavou

Krňávek Lukáš

Velké Losiny

Krob Milan

Most 1

Kropáček Pavel

Černovice u Tábora

Kropfreiter František

Žlutice-Hradiště

Kropík Daniel Ing.

Hradec Králové 11

Krpálek Miroslav

Pohled

Krupička Jaroslav

Skalná

Krynek Miroslav

Choceň

KRYŠTŮFEK Vlastimil

DÍVČICE

Křenek Jaroslav

Rožnov pod Radhoštěm 1

Kříček Břetislav

Praha 58

Kub Josef

Vodňany

Kuba Jiří

Kolín 2

Kubát Petr

Česká Bělá

Kubíček Lukáš

Most

Kubíček Marek

Blansko 1

Kubíček Martin

Jindřichův Hradec 1

Kubíček Miroslav

Třemošná u Plzně

Kubíček Václav

Letohrad

Kubík Ondřej

Paskov

Kubišta Michal

Mělník 1

Kučera Jaromír

Zlín 1

Kučera Jaroslav

Vráž u Písku

Kučera Jiří

Most

Kučera Jiří

Moravany u Holic

Kučera Martin

Plzeň 1

Kučera Stanislav

Slaný 1

Kučera Zdeněk

LIBEREC

Kudrle Miroslav

České Budějovice 8

Kühnel Ladislav

Dubí u Teplic 3

Kuhstar Josef

Havlíčkův Brod

Kujal Tomáš

Hranice 1

Kuklík Vít

Vlašim

Kulhánek Aleš

Planá nad Lužnicí

Kulhavý Stanislav

Praha 616

Kunický František

Praha 82-Kobylisy

Kupec Josef

HEJNICE

Kupka Vojslav

Dolany u Olomouce

Kurilla Karel

Turnov

Kůst Miroslav ml.

Horšovský Týn

Kůžel Pavel

Chomutov 3

Kužela Karel

Praha 9

Květoň Bohuslav

Rumburk

Kysela František

Hrochův Týnec

Ladman Michal

Hostomice pod Brdy

Lampová Pavlína

Dolní Benešov

Landa Václav

Nižbor

Láska Jiří

Kolín 2

Lehký Jiří

Holešov

Lehký Miloslav

Podbořany

Leitner Dušan

Most 1

Lelík Michal

Dolní Dunajovice

Lelík Petr

Dolní Dunajovice

Lhoták Jiří

PŘÍBRAM

Lhotka Tomáš

Praha 82

Lindner Luděk

Dolany u Olomouce

Linhart Josef

Dvůr Králové nad Labem

Linhart Zděnek

Česká Lípa 2

Lippert Jan

Kolinec

Lipšaj Milan

Suchdol nad Odrou

Liška Pavel

Nové Město na Moravě

Lojka František

Hranice

Lonc Miloslav

Úštěk

Lorenc Vlastimil

Odolena Voda

Loufek Zdeněk

Čermná nad Orlicí

Lubij Roman

Loučka

Lukášek Vladimír

Bohdalice-Pavlovice

Lukášová Anežka

Vyskytná nad Jihlavou

Lukovský Miroslav

Ostrava-Dubina

Luňáček Roman

Praha 7

Luňák Zdeněk

Liberec 25

Lupač Stanislav

Praha 69-Břevnov

Lupoměstský Boh.

ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU

Macek Martin

Rožmitál pod Třemšínem

Macek Petr

Třebařov

Maciažek Erich

Bohumín

Macíček Josef

Květná

Máder Karel

Jičín

Mader Richard

Liberec 25

Mádl Jiří

Praha 4

Mach Pavel Ing.

Pelhřimov

Machalík Igor

Dětmarovice

Maixner Tomáš

Kralovice

Malý Milan

Ondřejov

Malý Milan

Podbořany

Malý Miroslav

Klatovy 1

Marcalík Drahomír

Orlová 4

Marek Pavel

Dobruška

Markevič Jindřich

Hlučín-Bobrovníky

Martinec Jiří

Rožďalovice

Martinovský Karel

Přerov VIII.-Henčlov

Martynek Martin

JABLUNKOV

Masnica Josef

Roudnice nad Labem

Mašek Josef

Stříbro

Mašek Lukáš

Stříbro

Mašín Jan

Nová Včelnice

Matějka Vratislav

Česká Lípa

Materna Jan

Písek 1

Matouš Josef

Liberec 1

Matoušek Václav

Podbořany

Matuš Josef

Bílá Třemešná

Měkyna Josef

Nový Hrozenkov

Merenda Miroslav

FRÝDEK-MÍSTEK

Micev Vladislav

Kryry

Mičánek Jan ml. Ing.

Bohdaneč u Zbraslavic

Michalec Jiří

Úvaly

Michálek Jan

Tuchlovice

Mikulášová Naďa

Praha 618-Řepy

Minář Libor

Litomyšl

Misiarz David

Smilovice u Třince

Miškay Stanislav

Havířov 1-Podlesí

Mitáček Ivan

Hluk

Mitryukov Mikhail

Praha 1-Nové Město

Moises Jan

Rýmařov

Mojmír Michal ml.

Bohdalín

Mora Petr

Zruč-Senec

Moravec Josef

Velká Losenice

Moudrý Jan

Veselí nad Lužnicí 1

Mrovec Josef

Kobeřice

Mucha Jan

Havlíčkův Brod 1

Müller Jaroslav Ing. SCHKO Beskydy

Rožnov pod Radhoštěm 1

Murcko Jan

Sušice 1

Musil Karel

Jihlava 3

Nárožný Tomáš

Jevíčko

Ňaršanský František

Mladá Boleslav 1

Navrátil Jiří

Morkovice-Slížany

Nechvátal Jiří

Stonařov

Nejedlý Miloslav

Roudnice nad Labem

Nekolný Vladimír

Český Brod

Němec Josef

Třešť

Němec Petr

Český Krumlov 1

Netřebský Martin

Mělník 1

Neubert Vladimír

Letohrad

Neuhauserová Anna

Podivín

Neumann Daniel

Havlíčkův Brod 1

Neuwirt Rudolf

NEZNAŠOV

Nevole Vladimír

Černá Voda

Nigrín Jan

Tanvald

Nikl Jiří

České Velenice

Nosek Josef

Vrchlabí

Nosek Petr

Praha 7

Nouza Pavel

Lomnice nad Lužnicí

Novák Jan

Slatiňany

Novák Libor

Valašské Meziříčí 1

Novák Miroslav

Praha 911-Běchovice

Novák Pavel

Jablonec nad Nisou 2

Novák Petr

Praha 415

Novák Radim

Most 1

Novák Tomáš

Praha 101

Novák Tomáš

Heřmanův Městec

Novák Václav

Jičín

Nováková Olga

Slatiňany

Novotný Břetislav

Zlín 1

Novotný Jan

České Budějovice 4

Novotný Jaroslav

Mladá Boleslav 1

Novotný Josef

Kutná Hora 4

Novotný Martin

Milín

Novotný Miroslav

Ivančice

Nový Jaroslav

Praha 10

Nový Luboš

Rožmitál pod Třemšínem

Nyč Miroslav

Náchod 1

Oberthor Zbyněk

PRAHA 1

Olšák Alan

STARÉ MĚSTO

Olšák Josef

Týniště nad Orlicí

Ondrák Květoslav

Vladislav

Oppolzer Leoš

Liberec 25

Orava Dušan

Hranice 1

Orel Jaroslav Ing.

Kelč

Osička Karel

Velké Bílovice

Oudrlický Michal

Hradec Králové

Pacovský Jan

Praha 1

Pačes Jiří

Choceň

Pala Zdeněk

Braňany

Palas Aleš

Líně

Palička Jaroslav

Hranice na Moravě

Palivcová Lenka

Praha 6

Pancíř Vladimír

Kaplice 1

Pánek Martin

Žehuň-Městec Králové

Papežík Pavel

Horní Moštěnice

Paškulák Josef

Nový Oldřichov

Patkaň Jiří

Prostějov 4

Pavelec Miroslav

Jivka

Pavelka Michal

Bílá Třemešná

Pavlas Michal

Nová Ves

Pavlas Petr

Kočí

Pavlas-Jirásek Jaroslav

Turnov

Pavle Vladimír

Velké Březno

Pavlišín Jaroslav

Praha 4

Pavlištík Milan

Kelč

Pazderka Pavel

Kyjov 1

Pecha Stanislav

Cheb 2

Pecháček Karel

Hradec Králové 11

Pechala František

Lysá nad Labem

Pechar Lukáš

Praha 10

Perka Aleš

Brno 21-Řečkovice

Pešák Antonín

Dačice

Peška Miroslav

Benešov u Prahy

Peták Jiří

Bílina 1

Peterka Josef

Čimelice

Petrovič Ivan

Světlá nad Sázavou

Petřek Milan

Rybí

Pezl Miroslav

Staňkov

Pipta Ondřej

Chodová Planá

Piterka Jaroslav

Kamenický Šenov

Pixa Jiří

Praha 414

Plášek Jiří

Vsetín 1

Plešák Bohumil

Jablonec nad Nisou

Plzák Roman

Děčín 2

Podešva Jan

Praha 98-Černý Most

Podolský Karel

Nové Město nad Metují 3

Pohl Oldřich

Paskov

Pokorný Bohumil

Karviná

Pokorný Pavel

Česká Třebová

Pokštefl Lukáš

Osek u Rokycan

Poláček Josef

Kladno 1

Polák Anton

Karlovy Vary 6

Polanský Jiří

Pardubice

Poledňa Zdeněk

Velká Bíteš

Polívka Jiří

Rovná

Popule Václav

Chodová Planá

Posejpal Josef

Praha 113-Kolovraty

Posner Vladimír

Podbořany

Poupa Josef

VELKÝ BOREK

Prachař David

Choceň

Pražák Lukáš

Velká Jesenice

Premus Jiří

Opava 1

Preťo Pavel

Osek u Rokycan

Procházka Antonín

Osov

Procházka Jan

Písek 1

Procházka Jan

Dub nad Moravou

Procházka Martin

Cvikov

Procházka Miloslav

Velké Meziříčí

Procházka Pavel Ing.

Oslavany

Procházka Zdenek

Velká Dobrá

Prokop Jiří

Praha 5

Prokop Jiří

Ústí nad Labem 16

Prokop Martin

Hradec Králové 3

Prošek Vladimír

Praha 515

Prudký Oldřich

Pardubice 12

Prynke Antonín

Praha 111

Přerost Pavel

Horažďovice

Psota Jan

OPOLANY

Ptáček Jaromír

Náchod 1

Ptáčník Jiří

Světlá nad Sázavou

Pták Michal

Praha 82

Pták Tomáš

Praha 415

Pulmann Martin

Jablonec nad Nisou

Pursch Rudolf

MÝTO

Putz Jiří

Sokolov 1

Rabas Adolf

Hrochův Týnec

Ráčková Katarina

Mělník 1

Rada Pavel

Ledeč nad Sázavou

Radovesnická Lucie

Kutná Hora

Rajčan Pavel

Teplice 1

Rawski Vladimír

Mělník 1

Reimann Petr

Vítkov 1

Rejmont Jiří

Hořice v Podkrkonoší

Renza Vojtěch

Lubná u Poličky

Resler Petr

Kuks

Riabec Petr

Broumov 1

Richtárik Josef

Suchdol nad Odrou

Richter Zdeněk

Lázně Bohdaneč

Rott Pavel

Česká Lípa 6

Rousová Hana

Dvůr Králové nad Labem 1

Rozkošný Milan

Nový Hrozenkov

Rudolf Aleš

HORNÍ BLUDOVICE

Růžička Michael

Mělník 1

Růžička Stanislav

České Budějovice 5

Rýdl Jaroslav

Most

Rýdl Karel

Trutnov

Rygula Antonín

Horní Benešov

Rychnovský Bohumil

Děčín 3

Ryška Jan

Kelč

Řepa Martin

Mělník 1

Řezáč Stanislav

Chrast u Chrudimě

Řezníček Ota

Kladno 7

Řežábek František

KOVÁŘOV

Řičica Emil

Veselí nad Moravou

Říčný Jan

Frenštát pod Radhoštěm

Říha Karel

Mladá Boleslav 1

Říhánek Miloslav

Zruč-Senec

Sádlo Karel

Praha 9-Běchovice

Saibic Jiří

Nová Ves u Mělníka

Salaj Milan

Třemošná u Plzně

Salava Josef

Dětmarovice

Samuhel Roman

Horní Suchá

Sándor Pavel

Bělá nad Radbuzou

Sedláček Karel

Jevíčko

Sedlák Václav

Třebíč 1

Sedlák Václav ml.

Kolinec

Sekerák Petr

Žlutice

Servus Jan

Praha 4

Schiller František

Šitbořice

Schöberlová Monika

Jihlava 1

Schuster Ladislav

Nová Ves nad Lužnicí

Sicenec Boris

Mohelnice

Sidor Josef

Děčín 9-Boletice nad Labem

Siler Jiří

Benešov nad Ploučnicí

Sitta Jiří

Kralovice

Skala Rudolf

Přelouč

Skalický Jaromír

Praha 10

Skarke Milan

Třinec 1

Skopal Jindřich

Bílá Voda u Javorníka

Skopal Josef

Hulín

Skypala Miroslav

Sušice 1

Slačák Miroslav

Nivnice

Slánský Milan

Osov

Slavík Matěj

Choceň

Smělík František MVDr.

Krnov

Smetana Dušan

Roudnice nad Labem

Smetana Josef Mgr.

Praha 8-Libeň

Smetana Stanislav

Havířov 4

Smolek Pavel

Praha 4

Snopek Josef

Chýnov

Sobek Jiří Ing.

Bruntál 1

Sobotka Miloš

Česká Bělá

Staněk Zdeněk

Darkovice

Staníček Karel

Lípa u Havlíčkova Brodu

Starý Vojtěch

Karlovy Vary 1

Stehno Zdeněk

Česká Bělá

Stejskal Milan

Olomouc 9

Steklý Vratislav

Přelouč

Stoklasa Milan

Nečtiny

Stránský Václav

Hejnice

Stratil Jaroslav

Hodonín

Strejčovský Jiří

Uhlířské Janovice

Struhár Luboš

Mirovice

Stříbrnský Martin

Popice

Studnička Jaromír

Havířov-Město

Stuchlík Tomáš

Frýdek-Místek 1

Stuchlý Vladimír

Roudnice nad Labem

Stýblo Bohumil

Kamenický Šenov

Suchomel Vojtěch

Olomouc

Suchý Jiří

Kutná Hora 1

Svačina Radek

Teplice 1

Svatoň Petr

Jeřišno

Svedik Michal

Hradec Králové 11

Svintek Jiří

Volary

Svítková Jana

Řevničov

Svoboda Jaroslav

Ústí nad Labem 3

Svoboda Jiří

Most 3

Svoboda Josef

Praha 2

Svoboda Leoš

Ústí nad Orlicí 6

Svoboda Martin

Poříčí nad Sázavou

Svoboda Miloslav

Karviná 4

Svoboda Miroslav

Praha 412-Modřany

Svozil Jiří

Karlovy Vary 4

Synac Miloslav

Blovice

Sznajder Vladimír

Bělkovice-Lašťany

Šafařík Karel

Hrádek nad Nisou

Šafr Pavel

Frýdlant nad Ostravicí

Šafránek Miloš

Český Krumlov 1

Šámal Miroslav

Velký Osek

Šareš Petr

Loukov u Mnichova Hradiště

Ščerba Michal

Tábor 3

Šeba Petr

České Budějovice 4

Šebek Antonín

TÁBOR

Šebek Petr

Dětmarovice

Šebesta Jaroslav

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1

Šebesta Radek U paní Kolafové

Prachatice

Šedrla Jan

Moravský Krumlov

Šejna Miloslav

FRÝDLANT

Šeredová Soňa

Havlíčkův Brod 1

Šidlák Václav

Česká Bělá

Šilha Petr

Hradec Králové 11

Šíma Jan

České Budějovice 1

Šíma Jiří

Strakonice 1

Šíma Pavel

Suchdol nad Odrou 1

Šiman Pavel

Bohdalín

Šimeček Petr

Ostrava 2

Šimek Jaroslav

Kladruby u Stříbra

Šimek Josef

Praha 4

Šimek Libor

PLZEŇ

Šimková Alena

Karlovy Vary 1

Šindelář Karel

Praha 4

Šipka Miroslav

Jindřichův Hradec 1

Šír Stanislav

Vysoké Veselí

Širc Martin

Praha 10

Široký Martin

Plzeň 18

Šíslo Vladimír

Husinec

Škaryd Miroslav

Česká Bělá

Škoda Jan ml.

Plzeň 22-Křimice

Škoda Petr

Kopidlno

Škopek František

Malenice nad Volyňkou

Škvor Stanislav

Praha 914-Klánovice

Šlapák Jiří

Komárov u Hořovic

Šlápota Radek

Šumná

Šlégr Jiří

Žatec 1

Šlégr Ladislav

Bílina 1

Šmíd Radomil

Kunčina

Šnajdr Martin

Děčín 32

Šnejdárek Petr

Praha 99-Letňany

Šobáň Zdeněk

Jihlava 1

Špála Václav Ing.

Praha 6

Šperl František Ing.

Volfartice

Šprojcar Luděk

Chrudim 1

Šrámek Miroslav

Nová Ves pod Pleší

Šrámek Rostislav

Žďár nad Orlicí

Šťastný Antonín

Praha 81

Šťastný Jaroslav

Louny 1

Štefec Petr

Chrast u Chrudimě

Štefkovič Miroslav

Havířov-Suchá

Štěch Jaroslav

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Štekr Vladimír

Praha 58-Nové Butovice

Štěpánová Věra

Mohelnice

Štěrba Bohumír (Bobik)

Hlinsko v Čechách 1

Štěrba Vojtěch Mgr.

Podmoklany-Horní Studenec

Štrauch Jaroslav

Jičín

Šuba Emil

Jihlava 1

Šuba František

České Budějovice 5

Šubart Stanislav

MOST

Šudák Dušan

Kuřim

Šuga Petr

Horní Planá

Šulc Jiří

Česká Skalice

Šup Jaroslav

PRAHA

Švarc Jan

Most

Švecová Milada

Lenora

Švestka Jaromír

Rožná

Švrčina Miroslav

Frýdlant nad Ostravicí

Tauchmann Jan

Jablonec nad Nisou

Telenský Jaroslav

Všeň

Tesař Josef

Boletice nad Labem

Tesař Pavel

Nová Bystřice

Tesařík Petr

OLOMOUC

Tlustý Ladislav

Osík u Litomyšle

Todorov Todor

Unín u Tišnova

Toman Petr

Rohatec

Tomanová Pavla

Bojkovice

Tomáš Jiří

Píšť

Tomášek Stanislav

Luhačovice-Pozlovice

Tomeš Josef

Turnov

Tomiš Roman

Lindava

Tomsa Miroslav

Šenov u Ostravy

Tomšík Viktor MUDr.

České Budějovice 7-Roudné

Topiař Ladislav

Dětmarovice

Topinka Petr

Kralovice

Tóth František

Praha 114-Uhříněves

Toušek Petr

Praha 41-Michle

Trčka Karel

Ostopovice

Trejbal Josef

Lubná u Rakovníka

Trněný Jan

České Budějovice 7

Troják Petr

Říčany u Prahy 1

Trojan František

Jablonné v Podještědí

Trtík Jaroslav

Čelákovice

Třešňák Jaroslav

Liberec 12

Tříletý Vlastimil

Nové Syrovice

Tříska Luboš

Svor

Tuček Vlastimil

Pardubice 2

Tuchyňa Jan Ing.

Úvaly-Květnice

Tůma Oldřich

Český Brod

Tuma Václav

Praha 101

Turek Josef

Havlíčkův Brod 1

Turko Josef

Most

Tvrzník Jaroslav

Petrošovice

Tyle Petr

Roudnice nad Labem

Udatný Milan

Úpice

Udržal Pavel

Pardubice 6

Uher Zdeněk

Neratovice 1

Uhlař Libor

Frýdlant nad Ostravicí

Uhlíř Jaroslav

Ostrožská Nová Ves

Ungerman Roman

Český Krumlov 1

Urban Jaroslav

Polná

Urban Otto

Nová Ves nad Lužnicí

Urban Pavel

Předměřice nad Jizerou

Urbánek Josef

Liberec

Urbánek Miroslav

Nový Bor

Vacek Josef

Česká Metuje

Vacínek Michael

Praha 7

Václavek Zdeněk

Poděbrady

Vagaský Lubomír Ing.

Jirkov 1

Vácha Milan

Nejdek

Vachovec Jaroslav

Pardubice

Vachulka  Pavel MUDr.

České Budějovice 1

Valach Ladislav

Praha 9

Valášek Vladimír

Zeleneč v Čechách

Valenta Jiří

Pardubice

Valentová Ivana

Praha 911

Valiašek Ladislav

Rousínov u Vyškova

Valič Vratislav

Šumná

Valihrach Václav

Kolín 4

Valo Miroslav

Děčín 2-Lesná

Váňa Václav

Kynšperk nad Ohří

Vaněk Josef

Praha 7

Vaněk Michal

Vsetín 1

Vaněk Pavel

Prackovice nad Labem

Vaňkát Josef

Praha 98-Hloubětín

Varga Ludovit

Přimda

Vařejka Karel

Veverská Bítýška

Vařeková Věra Mgr.

Bludov

Vašek Daniel

Zlín 1

Vašíček Jaroslav

Pohled

Vašíček Zdeněk ml.

Opočno

Vaverka Ladislav

Ivančice

Vávra Jaroslav

Mariánské Lázně 1

Vávra Jaroslav

Obrnice

Večerková Libuše

Darkovice

Vejvoda Zdeněk

Kladno

Venuta Petr

Dačice

Veselá Helena

Praha 82

Veselý Jiří

Svinaře

Veselý Miroslav

Nový Malín

Vičar Petr

Třebařov

Vičík Břetislav

Zlín 12-Štípa

Vičík Vlastimil

Krnov 1

Vicher Čestmír

Havířov 1-Šumbark

Viktora Jiří

Kunovice-Popovice u Uherského Hr.

Vincenc Jiří

Ústí nad Orlicí 1

Vinkler Jaroslav

Přelouč

Vít Dušan

Libňatov

Vitásek Martin

Olomouc 9

Vláčil Vladimír Ing.

České Budějovice 6

Vladimír Jančík

Podbořany

Vladyka Josef

Čejkovice

Vlček Josef

Dětmarovice

Vlček Václav

Domažlice

Vlk František

Most

Vnouček Jiří

Benešov u Prahy

Vocelková Miroslava

Planá

Vogeltanz Jan

Újezd u Valašských Klobouk

Vojíková Štěpánka

České Budějovice

Vojta Jan

Mladá Vožice

Vojta Zdeněk

Plánice

Vokounová 

PRAHA

Voleský Josef

Podbořany

Voleský Josef

Podbořany

Volf Jakub

Nová Včelnice

Volf Petr

Karlovy Vary 5

Vondra Pavel

Jablonec nad Nisou 2

Vondruška Miroslav

Kněževes u Rakovníka

Vorlíček Marcel

Most 1

Vosáhlo Jaromír

Bělá pod Bezdězem

Vostrý František

Lysá nad Labem

Vošický Josef

Dolní Kralovice

Votruba Pavel

Česká Skalice

Voženílek Bohuslav

PARDUBICE-Bílé Předměstí

Vrabec Petr

České Budějovice 4

Vrabel Alexander

Praha 7

Vraspír František

Černá Hora

Vraspir Miroslav

Kaplice 1

Vrátník Pavel

Blovice

Vrba Karel

Bohdaneč u Zbraslavic

Vrba Milan

Těšany

Vrbica Petr Ing.

Studénka 3

Vršecký Milan

MOST

Vulc Vladimír

Jablonec nad Nisou 5

Výborný Zdeněk

Osek u Rokycan

Vyhnálek Aleš

Nová Ves

Vyhnánek Josef

Cholina

Vymlátil Vladimír

Trutnov

Vyskočil Petr

Hrochův Týnec

Wágner Jaroslav

Chvalčov

Wajda Ladislav

Tábor 3

Wanka Vladimír

Tachov

Weber Radek

Milevsko 1

Wyhoda Bruno

Ostrava 30-Dubina

Yasinskyy Ivan

Praha 58

Záhora Vladimír

Velká Bukovina u Děčína

Záhorka Tomáš

Cheb 2

Záhorský Vladimír

Bernartice u Javorníka

Zahrádka Petr

Litoměřice 1

Zahradník Martin

Unín u Tišnova

Zacharda Miloslav

České Budějovice 11

Zachariáš Jaroslav

Přibyslav

Zajíček Josef

Jaroměř 1

Záleský František

Týniště nad Orlicí

Zavadil Jiří

Třemošná u Plzně

Závodný Zdeněk

Kyjov 1

Zdeněk Kučera

Čelákovice

Zdvořilý Milan

Ústí nad Orlicí 1

Zelek Pavel

Dětmarovice

Zeman Jaroslav

Praha 102-Hostivař

Zemčík Zdeněk

Moravany u Kyjova

Zháněl Zdeněk

Chudenice

Zika Pavel

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1

Zítka Miroslav Ing.

Katusice

Znamenáček Ladislav

Nový Hrozenkov

Zuna Milan Mgr.

Teplice 1

Zvolánek Petr

Česká Bělá

Zwins Milan

Troubsko-Popůvky

Žák Filip

Chrast

Žák Jiří

Desná v Jizerských horách

Žáková Nina

Jesenice u Prahy-Vestec

Žídek Roman

Píšť

Žůrek Jiří

Frenštát pod Radhoštěm

 

 

Komentáře

Přidat komentář: